Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 12 липня 2019 14:12

В Нікополі триває конкурс «Чисте місто». Долучись та виграй грошовий приз!

  • Image Gallery

В Нікополі триває конкурс «Чисте місто». Долучись та виграй грошовий приз!

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Фісака в Нікополі стартував конкурс «Чисте місто». Цей конкурс проводиться щороку і вже став гарною традицією. В ньому можуть взяти участь всі бажаючі та позмагатися за такими номінаціями: «Квітучий дім», «Зелений оазис», «Кращий дизайн», «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий голова квартального комітету», «Кращий голова або керівник будинку ОСББ».

Вже подали документи на участь у конкурсі жителі будинку № 44 на проспекті Трубників. Завдякиспільнимзусиллям, на подвір’ї цього будинку росте багато різних квітів.

А ось мешканці будинку № 172 на вулиці Патріотів України вже неодноразово перемагали в конкурсі «Чисте місто» і цього разу теж не збираються пропускати можливість отримати приз.

– В цьому році поміняли тактику озеленення нашого двору - розвели розарій, посадили 45 кущів троянд, – розповідає голова ОСББ «Господар-Н»Оксана Вахнєєва. – Запрошую всі ОСББ, які хочуть бути кращими в нашому місті, теж взяти участь в цій програмі: знаємо де взяти красиві троянди, можемо поділитися і досвідом, і квітами.

Про працьовитість та безмежну фантазію своїх власників свідчать оригінальні,по-різному оформленіклумби та квітники, що прикрашають ділянки біля багатьох приватних будинків.Вони вирують різноманітними та різнокольоровими квітами та тішать погляд.А значить мешканці приватного сектору теж можуть отримати нагороду за красиво оформлене подвір’я своєї садиби.

– Для того, щоб приєднатися до конкурсу, треба сфотографувати або зняти на відео об’єкт конкурсу, ці матеріали подати до відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, буд. 3-а, 2 поверх виконкому, кабінети № 34, 34/1) в термін до 15 серпня. У відділі ми допоможемо оформити заяву для участі в конкурсі, – роз’яснює начальник відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Алла Яницька.

В цьому році на проведення конкурсу «Чисте місто» з місцевого бюджету виділено 42 тисячі гривень. Отже кожен, хто зміг створити красоту, красиво та затишно облаштував прилеглу територію біля свого будинку, як приватного, так і багатоквартирного, може позмагатися за грошові призи.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 192 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00