6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 25 вересня 2018 16:19

В Нікополі урочисто відкрили клас робототехніки

25 вересня в загальноосвітній школі № 4 відбулося урочисте відкриття класу робототехніки. Він створений для того, щоб учні з перших до 11 класів мали змогу не тільки отримувати знання, а залучатися до науково-технічної творчості.

Для класу закупили нові меблі, тут встановлена спецтехніка, портативні комп’ютерні системи. На поличках зручно розташовані комплектуючі матеріали для створення роботів. Є паяльне обладнання, лазерний різак та 3Д-принтер, за допомогою якого діти зможуть роздрукувати ті моделі, які вони створюватимуть на комп’ютері.

Також тут передбачено умови для дітей з особливими освітніми потребами.

Своє бажання навчатися в такому класі висловили більше ста нікопольських школярів. Тут вони отримають базові знання з робототехніки, після чого зможуть самостійно створювати власні моделі роботів, а також, якщо захочуть, продовжити цю діяльність вже на професійному рівні.

На урочистому заході був присутній міський голова Андрій Фісак. Очільник міста ознайомився з обладнанням класу та висловив намір відкрити в Нікополі ще один клас робототехніки.

Також на урочистому заході був і автор проекту відкриття класів робототехніки по всій Україні Пилип Духлій.

– Нікополь увійшов в десятку міст в Україні, де ми відкриваємо класи робототехніки, – розповідає Пилип. – Ідея таких класів виникла тому, що, нажаль, для дітей існує дуже багато гуртків гуманітарного напрямку і зовсім немає технічного. Не маючи можливості знайомитися та займатися перспективними в сучасному світі сферами діяльності, після закінчення школи, підлітки обирають, здебільшого, професію менеджера туризму, економіста або юриста і це при тому, що в країні жорсткий дефіцит кваліфікованих, якісних технічних кадрів та інженерів.

Пилип Духлій залишився задоволеним новим класом робототехніки в Нікополі. Він пообіцяв курирувати даний проект в нашому місті, час від часу  перевіряти знання учнів та організовувати змагання між існуючими класами робототехніки.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 162 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста