Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

В Нікополі стало вже доброю традицією проводити напередодні Дня міста легкоатлетичний забіг на призи міського голови. В цьому році його провели вже всьоме. Одне з видовищних спортивних заходів організували відділ з питань спорту управлянні гуманітарної політики Нікопольської міської ради спільно з Федерацією легкої атлетики Нікополя під патронатом міського голови Андрія Фісака. Ця масова подія об’єднує всі вікові категорії нікопольцівта гостей нашого міста в одному спортивному змаганні, пропагуючи активний та здоровий спосібжиття.

Цього разу в легкоатлетичному забігу на призи міського голови взяли участь 260 учасників.Бігли по проїжджій частині вздовж проспекту Трубників, від перехрестя вулиці Електрометалургів та проспекту Трубників, до площі Незалежності та назад.

Перед нагородженням серед всіх учасників забігу розіграли лотерею і десять щасливчиків отримали спортивні приладдя з рук очільника Нікополя Андрія Фісака та заступника міського голови Ольги Коник.

Переможців та призерів серед чоловіків та жінок визначили окремо.Переможцем легкоатлетичного забігу серед чоловіків став Сергій Чалик з Дніпра. Перемогу серед жінок отримала Світлана Маковоз з Дніпра. Переможцям та призерам вручили грошові призи, кубки, медалі та грамоти.

Найстарший учасник забігу Сергій Бондаренко та наймолодший учасник – Нестор Коваленко отримали від Андрія Фісака цінні подарунки.Але головне, що всі учасники цих спортивних змагань отримали багато драйву і позитивних емоцій.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 624 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00