Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 26 березня 2018 17:46

В Нікополі вперше пройшов Чемпіонат України з волейболу

Протягом 3-х днів, 23-25 березня, в Нікополі, в ігровому залі КЗ «ДЮСШ № 1»,  пройшла фінальна частина ХХVII Чемпіонату України з волейболу, організована  Федерацією волейболу України спільно з Федерацією волейболу Нікополя та управлінням з гуманітарних питань міської ради. У змаганнях взяли участь 4 найсильніші команди 2-ї ліги: «ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький), “СОКIЛ-СОКАЛЬ” (Львівська область), «ДАТСКИЙ ТЕКСТИЛЬ» (Львів). Гостям протистояв наш ВК «Нікополь».

За динамічними волейбольними баталіями спостерігали чисельні вболівальники, серед яких були і представники міської влади на чолі з керівником Нікополя Андрієм Фісаком. Усі, хто не зміг бути присутнім на Чемпіонаті, мали змогу спостерігати за грою онлайн. Як зазначив генеральний секретар Федерації волейболу України, Майстер спорту Анатолій Сотніков, спортивний захід організований на дуже високому рівні. Особливо його вразили відверті емоції вболівальників і увага міської влади до Чемпіонату.

Всі ігри фінальної частини були насиченими майстерними комбінаціями і цікавими, видовищними моментами. Особливо приємно було спостерігати за рішучими діями нікопольського волейбольного клубу. У перервах між матчами присутніх розважала команда чирлідерів.

В результаті триденної боротьби волейболісти ВК «Нікополь» довели, що вони найкращі серед команд 2-ї ліги, виборовши «золоті» медалі і право у наступному сезоні представляти місто в 1-й лізі Чемпіонату України з волейболу. Ось наш «зірковий» склад: Андрій Муравчиков (головний тренер і капітан команди), Олександр Галанін, Богдан Чорний, Антон Горбунов, Стас Затуливітер, Роман Лаврущенко, Руслан Мусієнко, Олексій Сапожніков, Сергій Полтавець, Володимир Семчук, Юрій Раєвський, Олександр Пєшков, Сергій Соколов. Друге місце посіли волейболісти зі Львівської області - колектив “СОКIЛ-СОКАЛЬ”, третє – «ФФВ ЦДПУ» з міста Кропивницький.

Під час церемонії нагородження міський голова Андрій Фісак подякував представникам Федерації волейболу України за те, що вони повірили в Нікополь і надали місту можливість провести фінальну частину турніру такого високого класу. Це – ще один крок до популяризації великого спорту в Нікополі. Очільник міста також висловив вдячність волейболістам за цікаву гру, а вболівальникам – за теплу підтримку.

Переможці, призери і кращі гравці Чемпіонату отримали заслужені , грамоти. Ветеран спортивного руху Нікополя, суддя національної категорії Валерій Бенько був нагороджений Почесною грамотою Федерації волейболу України.

Прес-служба міської ради

Read 358 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00