Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 27 вересня 2018 17:24

В цьому році в міській лікарні № 1 багато нововведень

Влада Нікополя приділяє багато уваги лікувальним закладам міста. В цьому році для «хірургічного корпусу» міської лікарні № 1, розташованому по вулиці 50 років НЗФ, з міського бюджету було виділено більше двох мільйонів гривень для проведення ремонтів, заходів по енергозбереженню та протипожежної безпеки, а також більше одного мільйона гривень на закупівлю нового сучасного обладнання.

– Спочатку ми придбали енергозберігаючі лампочки, вони слугуватимуть довше і менше споживатимуть електроенергії, а також за бюджетні кошти ми замінили старі вікна на пластикові, – розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міська лікарня № 1 ДОР» Олена Соломаха.

Впровадження енергозберігаючих технологій безумовно поліпшить умови перебування пацієнтів в стаціонарі та умови праці медичних працівників. Не менш важливим є економічний ефект щодо збереження бюджетних коштів.

Протягом десятиліть в лікарні була повністю відсутня протипожежна безпека. В цьому році за кошти міста вирішено і цю проблему.

– Була проведена обробка дерев'яних покриттів на дахах вогнетривкими матеріалами, встановлені система протипожежної сигналізації та захист від блискавок, – коментує Олена Соломаха. – Відтепер системою протипожежної безпеки будуть забезпечені всі корпуси міської лікарні № 1 в повному обсязі.

В хірургічному відділенні лікарні, і на приймальному покої, зроблено поточний ремонт. На стіни коридорів нанесли спеціальне покриття, яке виконує не тільки естетичну функцію, а й відповідає санітарним вимогам.

Крім того, за кошти з місцевого бюджету було придбано нове сучасне обладнання для встановлення точного діагнозу. За словами Олени Соломахи, ультразвукова система експерт класу вже використовується для діагностики всіх органів і систем пацієнта. Це обладнання дуже важливо саме для міської лікарні № 1, тому що тут надають невідкладну допомогу жителям Нікополя та Нікопольського регіону в цілодобовому режимі.

Слід відмітити, що благодійний фонд «Сентравіс» також неодноразово допомагав міській лікарні № 1. В цьому році він придбав достатню кількість лабораторного обладнання, необхідного для діагностики.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 440 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00