Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 18 жовтня 2019 16:07

В закладах освіти на цьому тижні теж тривають ремонтні роботи

У дошкільному навчальному закладі № 38 «Малятко», що розташований на вулиці Дружби, розпочато поточний ремонт внутрішньої системи теплопостачання. Тут замінюють старі радіатори на нові. Ця будівля була побудована в 1975 році минулого століття, тому зрозуміло, що система опалення вже потребує заміни. Ремонт опалювальної системи проходить за кошти місцевого бюджету. Його планується закінчити за два дні.

В дошкільному навчальному закладі № 53 «Золотий півник» на вулиці Віктора Усова триває капітальний ремонт будівлі з енергозберігаючими технологіями.

– Сума ремонту за договором складає майже 7 мільйонів 700 тисяч гривень, – коментує начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – Цей ремонт став можливим завдяки співпраці міської влади Нікополя з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO).

Тут вже встановлені нові двері та нові металопластикові вікна, відремонтована покрівля, частково замінено водопровід.

Наразі тут закінчуються роботи з утеплення фасаду будівлі. Навколо будівлі буде зроблено нове вимощення. Слід зазначити, що незважаючи на проведення капітального ремонту, дошкільнята відвідують цей дитячий садочок, і результат утеплення будівлі вже помітний. В приміщенні стало суттєво тепліше. Різницю температури в приміщенні помітили не тільки співробітники, а й  батьки вихованців дитячого садочка.

В дошкільному навчальному закладі № 30 «Оленка», що на вулиці Трубченка, 7 жовтня розпочався капітальний ремонт з енергозберігаючими технологіями. Старі вікна замінюють на нові, металопластикові, тривають роботи з утеплення фасаду та даху будівлі. Крім того, тут буде повністю замінено опалювальну систему та відновлено вимощення. На час ремонту вихованці цього дошкільного закладу знаходяться в інших дитячих садочках нашого міста.

– Цей ремонт відбувається за кошти субвенції 30-ти кілометрової зони та місцевого співфінансування, – говорить Олена Селютіна. – Загальна сума ремонту складає 7 мільйонів 900 тисяч гривень.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 206 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00