6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 26 жовтня 2018 11:42

Відбулося чергове засідання госпітальної ради

23 жовтня відбулося чергове засідання госпітальної ради, під головуванням заступника міського голови Ольги Коник, де були присутні офіційні представники від територіальних одиниць, яких затвердили на сесіях місцевого рівня. Жваво і конструктивно тут обговорювали питання щодо подальшого розвитку Нікопольського госпітального округу.

Які ж були прийняті рішення?

Створити комісію по обстеженню хосписів та паліативних відділень, які існують на території госпітального округу для вивчення ситуації щодо стану існуючих відділень і підрозділів, щоб на основі отриманої інформації прийняти рішення, які з них будуть діяти в складі госпітальної ради.

Також було прийнято рішення щодо необхідності уточнення кількості населення, яке проживає на території кожної територіальної одиниці Нікопольського госпітального округа та систематизації інформації щодо матеріально-технічної бази кожної територіальної одиниці, кадрового потенціалу, маршруту пацієнтів, а також пропозиції щодо подальшого розвитку лікарень, чи можливе їх перепрофілювання або оптимізація.

Дуже важливим було питання про стан доріг на території Нікопольського госпітального округу. Деякі дороги знаходяться вкрай незадовільному стані, тому вчасно доставити пацієнта до лікарні важко, а в деяких випадках майже неможливо.

– Прийнято рішення, що представники територіальних одиниць нададуть інформацію щодо переліку доріг, які потребують першочергового ремонту, – коментує начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сукач. – Ми звернимося до Дніпропетровської обласної ради з проханням включити ремонти цих доріг в бюджет області.

Також було прийнято рішення на наступному засідання госпітальної ради, яке відбудеться в кінці січня 2019 року, розглянути Положення про госпітальну раду Нікопольського госпітального округу, в якому були б зазначені всі основні моменти роботи госпітальної ради.

Слід зазначити, що основним продуктом рішень госпітальної ради повинен стати План розвитку Нікопольського госпітального округу на три або на п’ять років. Крім опису клінічних маршрутів пацієнтів, оптимального розподілу функцій щодо виконання медичної допомоги між учасниками госпітального округу, переліку закладів охорони здоров’я, які будуть працювати в госпітальному окрузі, їх функціональні потужності, розподіл лікарень на 1 и 2 рівні та інше, до плану входить оцінка обсягу кошів, що можуть бути спрямовані на фінансування викладених у плані заходів за рахунок державного бюджету, місцевих бюджетів, територіальних громад, недержавних інвестицій, спонсорських та благодійних внесків, міжбюджетних трансферів.

– Цей план буде направлено на затвердження в Міністерство охорони здоров’я, там його розглянуть та вирішать питання щодо фінансування госпітального округу, його розвитку, а також щодо фінансування проблемних питань, які виникають в госпітальному окрузі, – підсумував Анатолій Сукач.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 157 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста