Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 18 березня 2019 15:50

Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник

Робітники комунального підприємства «Міськавтодор-1» намагаються підтримувати чистоту на вулицях нашого міста. Їх можна зустріти дуже рано, ще до того, як у всіх починається робочий день. Вони прибирають мулові відкладення біля бордюрів на центральних вулицях Нікополя для того, щоб городяни не дихали пилом влітку, та збирають вручну непридатне сміття, щоб Нікополь не перетворився на суцільне звалище побутових відходів.

– Непридатне сміття – це те, що виходить у «вдячних» городян, коли рука у них розтискується і все на землю випадає, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Повинен зізнатися, що руки розтискаються як у пішоходів, так і у пасажирів автомобілів, тому що сміття ми збираємо з зупинок, доріг і зелених зон. В день по місту збирається 2,5 кубометра сміття (недопалки, папірці, пластик), з зупинок –  приблизно 1 кубометр, якщо ми прибираємо стихійні звалища, то в день вивозиться близько 15-20 кубометрів сміття.

Після загальноміських святкувань до зазначеної кількості додається ще понад чотирьох кубометрів сміття! Невже нам подобається жити на смітнику? Чи може підтримувати чистоту в нашому місті все ж таки в наших силах?

Ще однією проблемою, яка постійно додає додаткового клопоту комунальникам, є любителі паркуру, які облюбували меморіал «Захисник України» для того, щоб тренуватися у подоланні перешкод.

– Купа глини для хлопчаків служить трампліном, на якому вони тренуються. Відповідно, в сиру погоду сліди цих тренувань розтягуються по всьому постаменту. Ми це прибираємо, але абсолютно очевидно, для хлопцям необхідно інше місце для тренувань, – вважає Олексій Савченко.

Можливо в парку Перемоги після реконструкції любителям екстриму знайдеться місце для тренувань, а поки постамент протримається чистим лише до наступного дощу.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 204 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00