Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 25 лютого 2020 17:05

Як комунальники ліквідували наслідки негоди

  • Image Gallery

Цього тижня робітників КП «Міськавтодор-1» випробовувала негода: штормові пориви вітру сягали 25-30 м/с. Для того, щоб забезпечити лад на вулицях Нікополя вночі з 24 на 25 лютого працювали три бригади комунальників.

Порвані дроти, розтрощені ліхтарі мереж зовнішнього освітлення, повалені дерева – ось наслідки штормового вітру в нашому місті, але значного пошкодження комунального або приватного майна не було.

На вулиці Патріотів України впало одразу три дерева, одне з них – на проїжджу частину, розтрощило ліхтар, обірвало дроти зовнішнього освітлення. Стара береза впала біля педагогічного коледжу, але шкоди не наробило. Одне дерево викорчувало з корінням на вулиці Некрасова навпроти будинку № 46, ще одне дерево впало на перехресті вулиць Каштанова і Херсонська та два дерева були повалені вітром на вулиці Героїв Чорнобиля.

Спочатку робітники Міськавтодору складали повалені дерева на узбіччя, тим самим вивільняли проїжджу частину міських вулиць. Потім ці дерева розпилювали і прибирали.

Одна тополя впала на будинок № 215 на вулиці Шевченка, друга тополя – на металевий паркан дошкільного навчального закладу № 36 «Сонечко». Їх прибирали максимально обережно, щоб не пошкодити будівлю, ігровий майданчик і паркан.

Також сталося два аварійних вимкнення електроенергії на вулиці І.Богуна та в районі перехрестя проспекту Трубників і вулиці Героїв Чорнобиля. Аварії швидко ліквідувала бригада електриків.

Підводячи підсумки, можна сказати, що робітники Міськавтодору-1 із завданням впорались: заторів на дорогах не було, вулиці не перекривали, зовнішнє освітлення відновили. Та чи готові комунальники Нікополя надалі до таких надзвичайних погодних випробувань?

– На підприємстві забезпечено цілодобове чергування операторів аварійно-диспетчерської служби і у періоди негоди додатково чергує відповідальний інженерно-технічний працівник, котрий дивиться прогноз погоди, швидкість вітру і приймає рішення виводити, чи не виводити додаткові потужності,  говорить директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко.

Отже, до складних погодних умов наші комунальники готові.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 296 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00