Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 09 червня 2020 10:22

Як отримати невикористані кошти безготівкових субсидії та пільг в АТ «Ощадбанк»?

В червні з’явилась можливість громадянам, які отримували протягом опалювального сезону субсидію(пільги) безготівково, і при цьому споживали комунальні послуги на суму, меншу за розмір субс

идії(пільги ), отримати готівкою залишок субсидії (пільги), який сформувався на рахунку в АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії(пільг), відображені на облікових записах одержувачів, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій/пільг АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки.  

Інформацію про надходження залишку коштів за субсидією(пільгою) буде надано АТ «Ощадбанк» в SMS у червні.

У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк», рахунок для перерахування  залишку коштів за субсидією(пільгою) необхідно відкрити самостійно.

Для зручності одержувачів житлової субсидії(пільговиків), яким призначено субсидію/пільгу в безготівковій формі, на сайті АТ «Ощадбанк» створено персональний кабінет. Одержувач житлової субсидії(пільговик) може зайти до нього, вказавши номер мобільного телефону. У власному кабінеті одержувач субсидії(пільговик) може дізнатися всю необхідну інформацію про рух коштів, а саме: залишок та розмір нарахованої субсидії(пільги), перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок субсидії(пільги) (за умови надходження інформації від постачальників комунальних послуг).

Протягом якого часу можна зняти залишок коштів за субсидією/пільгою?

Фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде доступний для зняття після того, як отримувач субсидії (пільговик) отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією(пільгою) на свій поточний рахунок.

Залишок коштів буде доступний для отримання до 20 грудня 2020 року, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.

Якщо отримувач субсидії(пільговик) не отримав SMS, необхідно звернутись у контакт-центр Ощадбанку (0 800 210 800) для отримання інформації.

За більш детальною інформацію щодо безготівкової монетизації субсидій та пільг можна ознайомитись на сайті банку https://www.oschadbank.ua/ua/sd

 

 

Управління соціальної політики

Read 710 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00