Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 11 січня 2019 15:24

ЯК ПЕРЕМОГТИ ВІРУСНИЙ ГРИП

Існує декілька типів вірусів грипу, але вони можуть видозмінюватися. Сутичка з одним видом дасть вам імунітет проти нього, але цей же вірус, що переродився, може покласти вас на обидві лопатки наступного року або навіть трохи раніше – в цьому ж.

Якщо ви  захворіли і розраховуєте на полегшення від антибіотиків, вам це не допоможе, тому що грип – вірусна інфекція, а антибіотики не вбивають вірусів. Єдине, що можна зробити – це послабити страждання.

Сидіть вдома.  Вірусний грип – дуже заразне захворювання. Залишайтеся вдома, не ходіть на роботу, до друзів чи ще кудись. Перечекайте, принаймні один день після того, як температура стане нормальною.

Відпочиньте. Дуже важливо відпочити в ліжку, тому що це дає можливість організму спрямувати енергію на боротьбу з вірусним грипом.

Багато пийте. Якщо у вас висока температура, можливе обезводнення організму. Крім того, рідина дасть необхідні живильні речовини. Бажано – пісні перші страви, а також фруктові і овочеві соки, особливо буряковий і моркований – вони багаті вітамінами і мінеральними солями.

            Не давайте дітям аспірин. У жодному випадку не давайте дітям, хворим вірусним грипом, лікарських препаратів, що містять аспірин. Давайте дітям препарати за призначенням лікаря.

Знайте міру. Препарати від нежиті, що є у відкритому продажу, дадуть тимчасове полегшення. Але будьте обережні! Ці ліки можуть подавити симптоми настільки, що у вас виникне помилкове відчуття одужання. Може викликати повторення грипу і спровокувати серйозні ускладнення.

Зволожуйте повітря.  Підвищення вологи в спальні зменшить неприємні відчуття викликані кашлем, хворим горлом і сухістю в носі. Доречно зробити також дезінфекцію за допомогою ефірних опій лимона, чайного дерева, евкаліпту. В продажу також є суміші протизастудних  ефірних олій.

Дихайте свіжим повітрям. Провітрюйте кімнату, у якій перебуваєте. Але уникайте протягу і не замерзайте.

Їжте небагато.  Під час найгострішої фази вірусного грипу ви зовсім позбудетесь апетиту.

Погрійтеся. Одна з характерних рис вірусного грипу – біль у м`язах.

Уникайте натовпу. Оскільки вірус швидко поширюється, тримайтеся під час епідемії подалі від кінотеатрів, театрів, магазинів й інших людних місць. І не підходьте близько до людей, які чхають і кашляють.

Не виходьте на холод. Якщо довго перебувати на вулиці в сиру, холодну, вогку погоду, це знижує стійкість вашого організму і збільшує ризик підчепити інфекцію.

Відмовтеся від поганих звичок. Паління і алкоголь можуть також ослабити стійкість вашого організму до вірусного грипу. Особливо – паління, яке наносить пошкодження дихальним шляхам і робить вас більш вразливим до вірусу.

Бережіть сили. Не перевтомлюйтеся, не навантажуйте себе важкою роботою.

Не можна недооцінювати вірусний грип! Зневажливе ставлення до хвороби, може призвести до важких ускладнень!

 

 

Старший майстер виробничого навчання

Нікопольських курсів 3 категорії

І. П. Колбасова

Read 243 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00