Corporate Template

Read More
Четвер, 26 вересня 2019 10:35

Юні боксери Нікополя продемонстрували високий рівень підготовки

З 17 по 20 вересня м місті Дніпро пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юнаків 2006-2007 рр.н.

На ринг вийшли понад 100 спортсменів з різних міст області. Юні боксери НДЮСШ «Трубник» дуже вдало виступили на цих змаганнях і  показали  високий рівень підготовки. Чемпіонами стали Віктор Посвістак у ваговій категорії 30 кг., Андрій Біленко (32 кг.), Кирило Кириченко (50 кг.), Микита Захарченко (50 кг.) та Сергій Мельниченко (43 кг.). Срібні медалі завоювали Олександр Мунтян  (43 кг.) і Богдан Птичкін (65 кг.), бронзовим призером став Дмитро Мельниченко (41 кг.), а Ярослав Корінний (38 кг.) і Вадим Потурай  (60 кг.) були п’ятими.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями. За результатами чемпіонату області четверо наших боксерів Микита Захарченко, Сергій Мельниченко, Дмитро Мельниченко та Богдан Птичкін візьмуть участь у чемпіонаті України в кінці жовтня.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олексія Губарева, Андрія Сипченко, Олександра Мимрикова з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів і перемог на чемпіонаті України!