Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 05 грудня 2019 11:20

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Нікопольському територіальному центрі відбувся комплекс заходів

В усьому світі 3-го грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Саме на робітників територіальних центрів державою покладено відповідальний обов’язок - допомагати людям, які потребують особливої турботи і тим, хто опинився в складній життєвій ситуації. Соціальні працівники щоденно зустрічаються з чужою бідою, болем, стражданням, а тому намагаються дарувати тепло своєї душі, увагу і турботу, доброту і милосердя.

З нагоди відзначення цієї дати в Нікопольському територіальному центрі відбувся комплекс заходів для людей з обмеженими можливостями:

- юридичне консультування заступником начальника відділу правової інформації «Безоплатної вторинної допомоги»;

- консультації щодо пільг, пенсій та виплат, передбачених чинним законодавством, начальником відділення соціального захисту населення;

- сумісно з Нікопольським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було проведено спартакіаду «Сильні духом»;

- протягом тижня підопічні НТЦ благодійно отримували перукарські послуги,  відремонтувати взуття та отримати зимовий одяг;

- за підтримки ГО «Громадська сила Нікополь», особи з обмеженими можливостями, які обслуговуються соціальними робітниками на дому, отримали 40 продуктових наборів.

3 грудня до підопічних центру завітав колектив дозвіллєвого центру «Славутич» у складі з вокальним ансамблем «Золоте перевесло», дитячими колективами: «Капітошки», «Крапельки» та «Пролісок». Після неперевершеного концерту, підопічних було запрошено на святковий благодійний обід, по завершенні якого всі присутні отримали подарунки у вигляді трикотажних виробів, котрі були благодійно отримані від АТ НЗФ.

Наймолодші підопічні територіального центру (діти з інвалідністю) відвідали дитячий розважальний центр «Kinder City». Дякуючи злагодженій роботі адміністрації розважального центру, дітлахи мали можливість скористатися усіма зонами відпочинку та розваг. По закінченні програми малеча отримала  іграшки та смаколики, що благодійно надали керівництво БФ «Чисті серця», кафе «Аленка», ТОВ «Спроба».

Переймаючись буденними проблемами потрібно замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я не лише 3 грудня, у Міжнародний день інвалідів, а й протягом всього року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю і вони потребують допомоги і уваги.

Read 89 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00