Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 05 лютого 2019 14:14

Захворюваність на ГРЗ в Нікополі перевищує епідемічний поріг, але епідемії грипу немає

На сьогодні в Нікополі спостерігається невелике зростання на гострі респіраторні захворювання. Захворюваність на грип не зареєстрована. Школи міста працюють в звичайному режимі, тільки в деяких з них закриті окремі класи, в яких хворіють 15% учнів.

– Гострі вірусні захворювання зараз перевищують в 1,3 рази середньорічну захворюваність, – розповідає лікар-інфекціоніст КП «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зінаїда Шакун. – За п'ять тижнів 2019 року в Нікополі зареєстровано 3 081 випадків ГРЗ, серед них – 1582 дитини. За останній тиждень у нас зареєстровано 1078 випадків ГРЗ, з них – 543 дитини, школярів – 307.

Епідемії в нашому місті поки немає, запевняють фахівці, вона оголошується, коли пороговий рівень захворюваності перевищено в півтора рази. Але радять придбати в аптечній мережі вакцину проти грипу, прийти до амбулаторії і зробити профілактичні щеплення для того, щоб убезпечити себе від хвороби.

Для тих, хто все ж таки захворів, в амбулаторіях передбачені окремі кабінети для прийому з окремим входом до приміщення, що дозволяє хворим не контактувати з іншими відвідувачами.

Що стосується захворюваності на кір, то на сьогодні в Нікополі зареєстровано п'ять випадків, з яких двоє дорослих і троє дітей. Всі випадки привізні: з західних регіонів України, куди люди виїжджали на зимові канікули, і міста Києва.

Захворювання на кір страшне ускладненнями, такими як пневмонія або менінгіт. Тож треба вчасно звертатися до лікаря або заздалегідь убезпечити себе та своїх близьких від хвороби, зробивши щеплення.

– Починається захворювання гостро, з підвищення температури, кашлю, нежиті, коньюктивіту, світлобоязні, – роз’яснює Зінаїда Шакун. – Не всі реагують на ці симптоми, і звертаються до лікаря коли вже з'являється висип на шкірі. Іноді це може бути запізно, бо починаються ускладнення. У нас є три тисячі доз вакцини проти кору, в амбулаторіях нашого міста можна зробити щеплення, і це єдиний запобіжний засіб, щоб не було захворюваності, як по всій Україні.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 379 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00