Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 28 січня 2021 11:06

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ ДЛЯ ДОМОГСПОДАРСТВ З ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯМ Featured

У зв’язку з тим, що на електроенергію були встановлені єдині фіксовані ціни, з 1 січня поточного року домогосподарства, які використовують електроенергію для індивідуального опалення і потребують соціальної підтримки, мають можливість звернутися за призначенням житлової субсидії.

  

Для призначення житлової субсидії особа подає до управління соціальної політики заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі  та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами, довідку про склад сім'ї. 

  

При розрахунку житлової субсидії інформацію про характеристику житла, види опалення розмір плати за житлово-комунальні послуги надають організації - постачальники цих послуг. Тому для призначення субсидії на електроенергію, яка використовується на опалення, електроопалення в установленому порядку повинно бути офіційно зареєстроване в енергопостачальній організації.

  

Субсидія надається тільки на один вид опалення. Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовуються два види опалення - газове та електро  заявник повинен зазначити в заяві для отримання житлової субсидії на який вид опалення йому призначати субсидію.

  

За відсутності офіційно зареєстрованого електроопалення при розрахунку субсидії будуть враховуватись тільки соціальні норми для користування послугами електропостачання, які встановлюються від 90кВт, але не більше 190 кВт. на сім’ю щомісяця.

  

Соціальну норму житла для надання субсидії на опалення встановлено  в розмірі 13,65 кв.м. на одну особу та додатково 35,22 кв.м. на домогосподарство, тобто 48,87 кв.м. на одну особу, але не більше від опалюваної площі квартири (будинку).

  

Розрахунок субсидії на електроопалення проводиться виходячи з опалюваної площі квартири (будинку) та з врахуванням регіональних коефіцієнтів, які для Дніпропетровської області складають (для 1-2- поверхових будинків - 0,982, для інших - 0,716). 

  

У будинках (квартирах), які мають зареєстроване в установленому порядку електроопалення, норматив споживання електричної енергії для опалення житла (в опалювальний період) складає 30 кВт. год. на 1 кв.м. опалюваної площі щомісячно в опалювальний період.

  

Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує обсяг визначеного КМ України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

ПРИКЛАД.

В квартирі проживає одна особа. Опалювана площа квартири - 35,0 кв.м., встановлено лічильник споживання електроенергії не за періодами часу.

Розрахунок кількості кВт., які будуть враховані при розрахунку субсидії складає: 35,0 кв.м. х 30 кВт. х 0,716 = 751,8 кВт. на місяць в опалювальний період.

В даному випадку, при розрахунку розміру вартості витрат на оплату електроенергії, яка використовується для опалення буде враховано 751,8 кВт.

  

Як розрахувати відсоток обов’язкової плати?

 

  • Визначити середньомісячний сукупний дохід сім’ї за період з урахуванням якого призначається житлова субсидія;
  • визначити дохід на одну особу шляхом поділу середньомісячного сукупного доходу на кількість членів домогосподарства;
  • отриманий результат поділити на розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.01.2021 – 2027,00 грн.), тобто визначити співвідношення середньодушового доходу родини до розміру прожиткового мінімуму на одну особу;
  • отриманий результат поділити на 2, а потім помножити на 15%, і таким чином визначити відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

  

Заява та декларація можуть бути подані до управління соціальної політики   особисто за попереднім записом, або надіслані поштою чи  в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики. За більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном  (066) 9483106.

Read 1582 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00