6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 11 березня 2019 14:45

Змінився порядок виплати субсидії

З 1 березня цього року змінився порядок виплати субсидії: набула чинності її монетизована частина. Що це означає і кого стосується було озвучено на засідання робочої групи під головуванням заступника міського голови Сергія Тихенка.

З березня 2019 року всі громадяни, кому призначено субсидію в жовтні, листопаді та грудні 2018 року отримають готівку для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті послуги у березні, в травні – за квітневу комуналку. Правила призначення субсидії майже не змінюються, змінюється алгоритм її виплати.

– Постановою прийнято рішення, що протягом трьох місяців: березень, квітень і травень, субсидію будуть виплачувати «живими грошима», – роз’яснює начальник управління соціальної політики Нікопольської міської ради Олена Полянська. – Це свого роду експеримент: люди отримають гроші і будуть платити за комунальні послуги.

Виплата субсидії буде проведена різними способами. Пенсіонери отримуватимуть свою частину субсидії разом з пенсією через банк або через пошту, в залежності від того, де вони отримують пенсію.

Люди не пенсійного віку, свою частину субсидії отримають через Ощадбанк. Там виплата почнеться після 12 березня. Не пенсіонерам субсидія буде перерахована готівкою через державний Ощадбанк. Таким громадянам для отримання готівки необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою готівки кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Крім того, треба зазначити, що поняття «обов'язковий платіж» скасовується. Тобто, суть нового механізму полягає в тому, що люди отримуватимуть підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і в лютому, березні та квітні повинні самостійно розраховуватися за спожиті послуги. Зекономлені кошти можна буде використати на свій розсуд. Якщо ж люди не вклалися в розмір субсидії і більше витратили послуг, значить вони повинні доплатити свої кошти.

Громадянам, яким субсидія оформлена з січня, лютого та березня 2019 року кошти будуть перераховані в Ощадбанк для подальшого перерахування підприємствам, надавачам послуг. Такі громадяни «живі гроші» не отримають.

– Урядом запроваджується система контролю за сплатою громадянами житлово-комунальних послуг, – розповідає Олена Полянська. – Субсидії призначаються до кінця опалювального сезону – до 15 квітня 2019 року. У травні при розрахунку субсидії на новий термін, якщо за даними підприємств, постачальників комунальних послуг, сума простроченої заборгованості становитиме 340 гривень і термін прострочення буде понад один місяць, то житлова субсидія не призначатиметься.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону (066) 948-31-06.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 254 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста