Print this page
Вівторок, 13 грудня 2016 14:32

Громадські та політичні об’єднання міста

Нікопольська Агенція регіонального розвитку була створена  в липні 2012 року  як інструмент місцевого економічного розвитку в рамках впровадження однієї із оперативних цілей   «Стратегічного плану економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності міста Нікополя до 2015року».

Головною метою діяльності  Нікопольської Агенції  регіонального розвитку є  сприяння створенню інституційних засад та інших передумов для системної реалізації державної та регіональної політик, динамічного збалансованого розвитку території Нікопольського регіону, гармонійного взаємоузгодження державних і місцевих інтересів шляхом налагодження та підтримки  ефективної партнерської  взаємодії влади, бізнесу та громадськості.

 

Агенція є  фокусним центром стратегічного планування та супроводу проектів регіонального розвитку населених пунктів Нікопольського регіону. Основна місія Агенції — сприяти ефективній міжсекторній співпраці між владою, бізнесом та громадськістю у  якісно-новому форматі розвитку економічного середовища і  допомога в розбудові можливостей і напрацювань громад  регіону  в управлінні своїм соціально-економічним розвитком з урахуванням об’єктивних зовнішніх та внутрішніх факторів.

 

Амбітні цілі Агенції нададуть змогу нашому місту ефективно впроваджувати перспективні плани соціально-економічного та культурного розвитку, здійснювати моніторинг регіональних стратегій, розвивати зовнішньо-економічну діяльність,  інвестиційну політику та привабливість  територій. А це, в свою чергу, надасть поштовх для подальшого розвитку виробничого потенціалу регіону, сприятливого бізнес-клімату  для підтримки малого та середнього бізнесу та підвищить якість життя  кожного мешканця Нікопольського регіону.

Директор ГО «Нікопольська Агенція регіонального розвитку»

Близнюк Анжела Михайлівна

 

Громадські організації 
Національні меншини, зареєстровані у м. Нікополі
Список  міських структурних утворень політичних партій, розташованих на території  м. Нікополь
Релігійні організації у м. Нікополь
Read 2541 times Last modified on Четвер, 01 серпня 2019 09:41