6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

  1. 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

4. Про надання дозволу громадянину Шевцову Миколі Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Гагаріна, буд. 71 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

5. Про надання дозволу громадянці Фещенко Олені Борисівні (1/3 ч.), громадянину Фещенку Дмитру Георгійовичу (1/3 ч.), громадянину Фещенку Володимиру Георгійовичу (1/3 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Ващенка Григорія, буд. 94 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

6. Про надання дозволу громадянину Євсєєву Євгенію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2»вул. Петра Брачка, 72 у м. НікополіДніпропетровської області.

7. Про надання дозволу громадянину Куцині Сергію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на пров. Ленському, буд. 11 ум. Нікополі Дніпропетровської області.

8. Про надання дозволу громадянину Малій Дмитру Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Трубник», ділянка № 132 для індивідуального садівництва.

9. Про надання дозволу громадянину Фесенку Костянтину Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Трубник», ділянка № 420, № 422 для індивідуального садівництва.

10. Про надання дозволу громадянці Ващенко Ользі Леонідівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Трубник», ділянка № 357, № 360 для індивідуального садівництва.

11. Про надання дозволу громадянину В'юнченку Анатолію Трохимовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Обслуговуючому кооперативі «Автогаражний кооператив №14 «Строитель», гараж № 10-А у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Грудницькій Надії Іванівні земельної ділянки на вул. Кутузова, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Даненку Станіславу Яковичу земельної ділянки на вул. Кубанській, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гетманчуку Миколі Івановичу земельної ділянки на вул. Бузковій, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хазієвій Алії Райнурівні земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 278 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Саку Сергію Геннадійовичу земельної ділянки на вул. Вольвача Олега, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Міхно Михайлу Терентійовичу земельної ділянки на вул. Ризькій, буд. 45 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Жмакіну Ігорю Федоровичу земельної ділянки на провул. Бахчисарайському, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Попову Віктору Вікторовичу земельної ділянки на вул. Кольцова, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гошку Олександру Ярославовичу земельної ділянки на вул. Уральській, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Січкаренку Андрію Івановичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 235 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Степанюк Надії Вікторівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 158 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

23. Про передачу у власність громадянці Герчук Оксані Миколаївні земельної ділянки на вул. Володимира Бахірєва, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24. Про передачу у власність громадянці Нановській Аксенії Юріївні земельної ділянки на вул. Курській, буд. 68 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Зоріній Людмилі Миколаївні земельної ділянки на вул. 8 Березня, буд. 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Куліш Марії Іванівні земельної ділянки на території м-ну «Трубник-2», діл. № 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Хазієвій Алії Райнурівні земельної ділянки у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 198 для індивідуального садівництва у м. Нікополі Дніпропетровської області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Персистому Володимиру Миколайовичу земельної ділянки на вул. Мостовій, буд. 50 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.

29. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.06.2021 № 18-9/VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Гаргіну Станіславу Миколайовичу земельної ділянки на вул. Окській, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

30. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.02.2021 № 59-5/VІІІ «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Фесенко Нелі Олександрівні договору оренди землі за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Шевченка, 233 у м. Нікополі Дніпропетровської області».

31. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Гуржію Анатолію Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за фактичним розміщенням частини майстерні хімчистки спецодягу (інв. № 133493) на вул. Соборній, 2-в/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

32. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

33. Про надання дозволу громадянину Шкуркіну Андрію Миколайовичу (1/4 ч.), громадянці Стойковій Анастасії Ігорівні (1/4 ч.), громадянину Сосницькому Едуарду Едвардовичу (1/4 ч.), громадянину Александрову Анатолію Івановичу (1/4 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на просп. Трубників, 22 а, у м. Нікополі Дніпропетровської області.

34. Про надання дозволу громадянці Кураткіній Юлії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу-холодильнику на вул. Кооперативній, 5 ум. Нікополі Дніпропетровської області.

35. Про надання дозволу громадянці Купріяновій Тетяні Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі на вул. Лісовій, буд.1а ум. Нікополі Дніпропетровської області.

36. Про надання дозволу громадянину Худомаці Юлію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 165, корп.1-1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

37. Про надання дозволу громадянці Заморій Вікторії Валеріївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Добролюбова, 65а/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

38. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІННОВАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО «МОНОЛІТ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду за фактичним розміщенням вбудованого нежитлового приміщення на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

39. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Героїв Чорнобиля у м. Нікополі Дніпропетровської області.

40. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у м. Нікополі Дніпропетровської області.

41. Про надання дозволу громадянці Федоровій Ользі Михайлівні (1/2 ч.), громадянину Новошицькому Іллі Владиславовичу (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення за фактичним розміщенням нежитлової будівлі-автогаража на вул. Кооперативній, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

42. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФУРНІТУР-ПРОДАКШН» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

43. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФУРНІТУР-ПРОДАКШН» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням насосної (інв.№003590) на вул. Барнаульській, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням насосної станції підкачки (підземна) на вул. Електрометалургів, 42б у м. Нікополі Дніпропетровської області.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням будівлі філіалу бібліотеки № 3 на вул. Запорізькій, 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

47. Про надання громадянину Циганкову Олександру Васильовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Мимрикову Олександру Петровичу (1/2 ч.), громадянину Кураткіну Віталію Володимировичу (1/2 ч.) та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі спортзалу на просп. Трубників, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок у м. Нікополі Дніпропетровської області.

50. Про укладання договору оренди землі на новий строк з громадянкою Соловйовою Вірою Петрівною за фактичним розміщення павільйону торгівлі на вул. Електрометалургів, 121 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

51. Про укладання договору оренди землі на новий строк з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ СОФОС» за фактичним розміщення будівлі АБК на вул. Соборній, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

52. Про укладання договору оренди землі на новий строк з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНОЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТТ»» за фактичним розміщенням радіовишок на вул. Патріотів України, 173/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

53. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2020 № 24-64/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2020-2021 роках».

54. Про надання згоди на укладання договору на право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) між Нікопольською міською радою та Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації для проведення будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція каналізаційної насосної станції «Головна» по вул. Херсонська, 300 м. Нікополь Дніпропетровської області».

55. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

56. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем’єр-міністра України Шмигаль Д.А.

57. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Генерального прокурора України Венедіктової І.В.

58. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.

59. Про затвердження змін до Програми «Пожежна безпека міста Нікополя» на 2019-2021 роки.

60. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя».

61. Про подальше функціонування закладів освіти з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту».

62. Про перейменування та затвердження статуту комунального закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 4 «Чайка» у новій редакції.

63. Про внесення змін до додатку 1 до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2020 № 48-2/VIIІ.

64. Про затвердження змін та доповнень до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».

65. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’ям. Нікополя на 2021рік»

66. Про надання згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.

67. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

68. Про затвердження змін до міської комплексної програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки».

69. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».

70. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.

71. Про передачу функцій замовника на проведення будівельних робіт по об'єтку "Капітальний ремонт та інженерний захист житлових масивів від схилової ерозії в районі вулиць Нестерова, Рибна, Рижикова, Довгалівська, Короленко, Дніпровська, Декабристів, Бакинська, пров. Донський, Шкільний, Знаменівський в м. Нікополь».

72. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

73. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

74. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

75. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

76. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».

77. Про затвердження договору про відкриття кредитної лінії № 73/21, укладеного Комунальним підприємством «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради із Акціонерним товариством «Альфа-Банк» 04.06.2021 та договорів застави, іпотеки та поруки, що були укладені в забезпечення виконання зобов᾿язань за ним.

78. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І півріччя 2021 року.

79. Про затвердження звіту про виконання бюджету Нікопольської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

80. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».

81. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.

Read 368 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00