Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 28 листопада 2016 13:19

КАТАЛОГ 12-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання 07 жовтня 2016 року

 • Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про надання дозволу громадянину Вовку Григорію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Трубченка, 2 під розміщення індивідуального гаражу.
 • Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству «ДТЕК Дніпрообленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під будівництво ПЛ-0,4 кВ від ТП-41 до садового будинку Бабінінної Л.В. в м.Нікополі.
 • Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Хоменко Віктору Андрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шульгіна, 8 за фактичним розміщенням будівлі.
 • Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Локову Ігорю Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Добролюбова, 28 за фактичним розміщенням будівлі сараю.
 • Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Локову Ігорю Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Добролюбова, 28 за фактичним розміщенням будівлі магазину.
 • Про передачу у власність громадянину Клягіну Андрію Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №700 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про передачу у власність громадянину Луговському Андрію Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №518 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про передачу у власність громадянину Савчуку Ігорю Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №578 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Соловйову Денису Валерійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №483 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Шаповалу Євгену Юрійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №653 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Шепотьку Віктору Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №590 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Галкіну Олександру Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №672 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Карпюку Василю Анатолійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №655 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Каращуку Олегу Сергійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №582 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Загамулі Андрію Григоровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №626 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Благініну Юрію Анатолійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №543 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Мажарі Дмитру Миколайовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №652 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Оникієнку Сергію Сергійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №647 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянці Білій Наталі Миколаївні земельної ділянки на вул.Жуковського, буд.23 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про передачу у власність громадянину Білому Роману Сергійовичу земельної ділянки на вул.Жуковського, буд.23 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про надання Державному підприємству «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в постійне користування земельної ділянки на перехресті вул.Лісна та вул.Першотравнева
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк фізичній особі-підприємцю Лісніченко Наталі Олександрівні на вул.Шевченка, 188 за фактичним розміщенням прибудови до клубу «Камелія».
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк фізичній особі-підприємцю Лісніченко Наталі Олександрівні на вул.Шевченка, 188 за фактичним розміщенням прибудови (зимового саду) до клубу «Камелія»
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк громадянину Жмуріну Юрію Вікторовичу на вул.Кооперативна, 5 за фактичним розміщенням складських приміщень
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Товариству з обмеженою відповідальністю «ДІГАММА» на вул.Шевченка, 223 за фактичним розміщенням будівлі супермаркету
 • Про припинення права користування земельною ділянкою Товариству з обмеженою відповідальністю «Ремпобуттехніка» на вул.Шевченка, 19
 • Про надання громадянину Іванченку Івану Михайловичу в оренду земельної ділянки на вул.Шевченка, 19 за фактичним розміщенням нежитлових будівель
 • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-науковий центр «ТРУБОСТАЛЬ»
 • Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.07.2014 №113-47/VIІ «Про зміну цільового призначення земельної ділянки на вул.Богомольця, 14, яка знаходиться у власності Релігійної громади «Церква Христова» у м.Нікополі»
 • Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.03.2016 №1-6/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 • Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення в постійне користування на вул. Шевченка, 201
 • Про надання дозволу Нікопольському міськрайонному центру зайнятості на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пилипа Орлика, 54 за фактичним розміщенням нежитлових будівель
 • Про надання в постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня №1 «ДОР» за фактичним розміщенням будівель на пр.Трубників, 50
 • Про надання Державному професійно-технічному навчальному закладу «Нікопольський центр професійної освіти» в постійне користування земельної ділянки на вул. Херсонська, 298-а
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним дошкільним навчальним закладом №17 «МЕТЕЛИК» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» в м.Нікополі, по вул.Бориса Мозолевського, 43
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №38 «МАЛЯТКО» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» в м.Нікополі, на вул.Дружби, 26
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №49 «ВЕДМЕЖАТКО» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» в м.Нікополі, по вул.Мініна, 10-а
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (під розміщення теплоакумулюючої ємності) Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 з поглибленим трудовим і профільним навчанням» на пр.Трубників, 46
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №54 «АНТОШКА» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» в м.Нікополі, на вул.Добролюбова, 23-а
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (під розміщення теплоакумулюючої ємності та під розміщення КТПН-250-6/0,4кВ) Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21» на вул.Гагаріна, 161.
 • Про внесення змін до рішень Нікопольської міської ради.
 • Про надання Нікопольському технікуму Національної металургійної академії України в постійне користування земельної ділянки на проспекті Трубників, 18.
 • Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська станція швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Електрометалургів, 27.
 • Про затвердження додаткового переліку природоохоронних заходів на 2016 рік.
 • Про внесення доповнень до програми «Екологія 2013-2017» затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 28.12.2012 № 6-26/VI.
 •  Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 • Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 • Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 • Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 • Про внесення доповнень до заходів на 2016 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 25.12.2015 №7-2/VII.
 • Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.
 • Про внесення змін до складу комісії з надання грошової допомоги громадянам міста Нікополя.
 • Про затвердження у новій редакції Положення про Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та його Структури.
 • Про затвердження Статуту Комунального закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.
 • Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ»  НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  у  новій  редакції.
 • Про затвердження нового складу комісії з питань призначення стипендії міської ради.
 • Про затвердження у новій редакції Положення про порядок призначення стипендії студентам вищих навчальних закладів міста ІІІ-ІV рівнів акредитації з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 • Про списання багатоквартирних будинків з балансу.
 • Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
Read 281 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00