Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 04 червня 2020 10:20

КАТАЛОГ 65-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 29 травня 2020 року

 • Каталог рішень
 • 65-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання
 • від 29 травня 2020 року

 

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянину Івашевичу Олександру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Воїнів-афганців, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 4. Про надання дозволу громадянці Нестеровій Наталії Прокопівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Борзенка, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. 5. Про надання дозволу громадянину Шебестюку Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Бакінській, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Богданову Івану Володимировичу (2/5 ч.), громадянці Богдановій Олені Іванівні (3/5 ч.) земельної ділянки на вул. Новій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Яковенко Наталі Володимирівні земельної ділянки на вул. Крилова, буд. 97 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пугачовій Світлані Василівні земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 66 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сабліній Дар’ї Сергіївні земельної ділянки на вул. Білоруській, буд. 72 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Смоленському Сергію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 150 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кондратюку Віктору Івановичу земельної ділянки на вул. Борзенка, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Олійник Надії Павлівні земельної ділянки на вул. Славгородській, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. 13. Про передачу у власність громадянину Однорогу Володимиру Миколайовичу земельної ділянки на пров. Очаківському, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Хмеляру Йосипу Петровичу земельної ділянки на мікрорайоні «Трубник-2», ділянка № 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Довгань Лідії Василівні земельної ділянки в Автогаражному кооперативі «Менжинський №9», гаражі № 1, 2, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 16. 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Довгань Олексію Семеновичу земельної ділянки в Автогаражному кооперативі «Менжинський №9», гаражі № 78, 92, 93 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 17. 17. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в районі вул. Малиновського у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 18. 18. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в районі вул. Гагаріна, 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. 19. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на вул. Електрометалургів, 250 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. 20. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Кононенку Миколі Григоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Довгалівській, 12/1 за фактичним розміщенням будівлі павільйону торгівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. 21. Про надання дозволу громадянину Тертичному Анатолію Анатолійовичу (1/2 ч.) та громадянину Тертичному Сергію Анатолійовичу (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі рибокоптильного цеху на просп. Трубників, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮГАВТОКОМПЛЕКТ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Довгалівській, буд. 204 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Саюк Аллі Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, на вул. Патріотів України, 173/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Металург» по просп. Трубників у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. 25. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду на вул. Добролюбова, буд. 23/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 26. 26. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду на вул. Електрометалургів, 4-в у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВСМПО ТИТАН УКРАЇНА» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням нежитлової будівлі складу на вул. Микитинській, 48а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки та надання фізичній особі-підприємцю Самойленко Тетяні Сергіївні в оренду земельної ділянки на вул. Першотравневій, 4-В у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Саюк Тетяні Олександрівні (1/2) та фізичній особі-підприємцю Самойленко Тетяні Сергіївні (1/2) на вул. Шевченка, 87 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕКОМ» за фактичним розміщенням будівлі трансформаторної підстанції інв. № 125019 на вул. Героїв Чорнобиля, буд. 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
 33. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2020 № 88-58/VІІ «Про реорганізацію (перетворення) комунального закладу «Нікопольська міська стоматологічна поліклініка» Нікопольської міської ради» в комунальне підприємство «Нікопольська міська стоматологічна поліклініка» Нікопольської міської ради».
 34. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Нікопольської міської ради в новій редакції.
 35. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статутів КП «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР», КП «Нікопольський пологовий будинок» НМР», КП «Нікопольська дитяча міська лікарня» НМР», КП «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР».
 36. 36 Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 1. Про надання згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.
 2. Про надання згоди на безоплатну передачу з тимчасового безоплатного користування (з балансу) Державного підприємства спеціального зв’язку у господарське відання (на баланс) комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради комунального майна.
 3. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 4. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.       
 5. Про затвердження видатків на 2020 рік для реалізації пунктів 2.13, 2.14, 3.1, 3.5, 5.1, 6.10, 6.15, 6.17, 7.1, 8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022»
 6. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
 7. Про затвердження міської Програми «Сприяння Нікопольському управлінню захисних масивів дніпровських водосховищ міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ державного агентства водних ресурсів України на 2020 рік».
 8. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Народного депутата України Германа Д.В., Кабінету Міністрів України, Голови Дніпропетровської облдержадміністрації та Голови Дніпропетровської обласної ради».
 9. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради щодо стану штучної споруди (шляхопровід через залізничну колію) на автомобільній дорозі державного значення Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, км 258+579»
 10. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І квартал 2020 року.
 11. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І квартал 2020 року.
 12. Про внесення змін  до рішення міської ради  від 20 грудня  2019 року № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СБ-УКРРЕСУРС» за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про звернення Нікопольської міської ради до Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольської місцевої прокуратури.
 15. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Народного депутата України Германа Д.В. та Офісу Президента України. 
Read 3235 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00