Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 28 листопада 2016 13:16

Каталог рішень 11-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання 16 вересня 2016 року (продовження пленарного засідання)

 1. Про надання дозволу Комунальному дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №42 «МАЛЯТКО» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Надьожкіна, 2.
 2. Про надання дозволу Комунальному закладу освіти «Нікопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів «ГАРМОНІЯ» Дніпропетровської обласної ради» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Б.Мозолевського, 30.
 3. Про надання Комунальному дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №54 «АНТОШКА» в постійне користування земельної ділянки на вул. Добролюбова, 23-а.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм, ТКЄ) на вул.Електрометалургів, 46-а Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 «ЧАЙКА» із спеціалізацією по розвиваючому навчанню.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №12 «СВІТЛЯЧОК» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» на пр.Трубників, 12-в.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (встановлення блочно-модульної котельні) на вул.Шевченка, 67 Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3».
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (встановлення блочно-модульної котельні) на вул.Патріотів України, 111 Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4».
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малої архітектурної форми) на вул.Шевченка, 87 Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9».
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малої архітектурної форми) на вул.Перемоги, 39 Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №18».
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту між Комунальним закладом «Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло Нікополь» на вул. Каштанова,  62.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (встановлення блочно-модульної котельні) на пр.Трубників, 56/2 Комунальному закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 12. Про затвердження в новій редакції положення про відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю Нікопольської міської ради.
 13. Про затвердження в новій редакції положення про відділ архітектури та містобудівного кадастру Нікопольської міської ради.
 14. Про затвердження змін до міської Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2018 роки.
 15. Про надання матеріальної допомоги сім’ям померлих військовослужбовців.
 16. Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.
 17. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з ТОВ «Титан Плюс».
 18. Про визначення ТОВ «Титан Плюс» виконавцем послуг з постачання теплової енергії для об’єктів соціально-культурної сфери міста Нікополя.
 19. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 18-2/ VІІ «Про бюджет міста на 2016 рік».
 21. Про оформлення мирової угоди між Нікопольською міською радою та ТОВ «Екотехнік-Нікополь» по справі за позовом Прокурора Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Нікопольської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екотехнік-Нікополь» про розірвання договору оренди земельної ділянки.
Read 276 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00