6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

  1. 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Бєляєву Андрію Левонтійовичу (посмертно).

2. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України.

3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

5. Про надання дозволу громадянину Пасько Віктору Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Трубник», ділянка № 506 для індивідуального садівництва.

6. Про надання дозволу громадянину Крайньому Олександру Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Довгалівській, буд. 196 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кисіль Світлані Миколаївні (1/2 ч.), громадянину Кисіль Максиму Григоровичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Севастопольській, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сологубу Сергію Олександровичу земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соболєвій Надії Василівні земельної ділянки на вул. Санаторній, буд. 22а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Лубніній Людмилі Артемівні земельної ділянки на вул. П. Осипенко, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Комишан Надії Анатоліївні земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 237 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Храмову Олександру Вікторовичу земельної ділянки на вул. Бризова, буд. 16 а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Про передачу у власність громадянці Чикрізовій Ірині Миколаївні земельної ділянки на вул. Луговій, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Грін Валерії Олексіївні (1/5 ч.), громадянці Шалевській Олександрі Анатоліївні (1/5 ч.), громадянину Сизову Максиму Володимировичу (1/5 ч.), громадянці Денисенко Галині Василівні (2/5 ч.) земельної ділянки на вул. Добролюбова, буд. 66 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Кубарєвій Катерині Павлівні земельної ділянки на вул. П. Осипенко, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Лисенку Ігорю Вікторовичу земельної ділянки на вул. Ломоносова, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Огілько Ользі Миколаївні земельної ділянки на вул. Дружби, буд. 63 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Швидченко Наталії Анатоліївні земельної ділянки на вул. Вільних матросів, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Куцині Сергію Володимировичу земельної ділянки на провул. Ленському, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Пікалову Євгену Петровичу земельної ділянки на вул. Надьожкіна, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Про передачу у власність громадянину Поліщук Вадиму Яковичу земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шокотьку Максиму Миколайовичу земельної ділянки на вул. Путилівській, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

23. Про передачу у власність громадянину Бесчьотнову Ігорю Володимировичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 213 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24. Про передачу у власність громадянці Левченко Олені Володимирівні земельної ділянки на вул. Декабристів, буд. 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Червяковій Ользі Іванівні земельної ділянки на вул. Журавлиній, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яковенку Денису Олександровичу земельної ділянки на пров. Млиновому, буд. 20б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Чабатюку Євгену Володимировичу земельної ділянки на вул. Макаренка у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Савицькій Людмилі Анатоліївні земельної ділянки в Обслуговуючому кооперативі «Автогаражний кооператив № 12», гараж № 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.

29. Про надання дозволу ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 44» ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕСТ «ДНІПРОВОДБУД» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лісовій, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

30. Про надання дозволу громадянину Чебанкову Сергію Вячеславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражу, Г на вул. Івана Богуна, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

31. Про надання дозволу громадянці Кардаполовій Тамарі Валентинівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражу, Б, гаражу, В на вул. Івана Богуна, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

32. Про надання дозволу громадянці Поляковій Вікторії Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражу, А на вул. Івана Богуна, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням каналізаційно-насосної станції №5 на вул. Петра Брачка, 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням будівлі каналізаційно-насосної станції на вул. Лапинській, 49 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням частини будівлі насосної станції підкачки на вул. Княжій, 81а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням насосної станції підкачки на вул. Княжій, 95а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 48 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Микитинській, 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Патріотів України, 173 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Тертичному Анатолію Анатолійовичу (1/2 ч.) та громадянину Тертичному Сергію Анатолійовичу (1/2 ч.) та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі рибокоптильного цеху на просп. Трубників, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Тульчинському Анатолію Олександровичу та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежилого приміщення на вул. Микитинській, 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Наумову Ігорю Анатолійовичу та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі приміщень для зберігання будівельних матеріалів на вул. Запорізькій, 29а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок у м. Нікополі Дніпропетровської області.

44. Про укладання договору оренди землі на новий строк з громадянкою Сидора Вікторією Олександрівною на вул. Електрометалургів, 54-а за фактичним розміщення павільйону торгівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.

45. Про укладання договору оренди землі на новий строк з ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «СІЄСТА» на вул. Електрометалургів, 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

46. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2200 га на вул. Патріотів України, 128 в м. Нікополь Дніпропетровської області.

47. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0600 га на вул. Патріотів України, 128 в м. Нікополь Дніпропетровської області.

48. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2019 № 44-51/VII «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Княжій, 103-а у м. Нікополі Дніпропетровської області».

49. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 08.04.2019 № 21-47/VII (зі змінами) «Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок у м. Нікополі Дніпропетровської області».

50. Про затвердження змін та доповнення до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VІІ.

51. Про укладання договору оренди землі на новий строк з Товариством з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

52. Про затвердження Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року.

53. Про внесення змін до додатку 1 до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2020 № 48-2/VIIІ.

54. Про затвердження Договору про передачу міжбюджетних трансфертів – субвенції у 2021році.

55. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021рік».

56. Про затвердження змін до Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників операції Обєднаних сил та членів їх сімей – мешканців м. Нікополя «ЗАХИСНИК» на 2019-2021 роки.

57. Про відкриття відділення футболу в комунальному закладі «Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа «Трубник».

58. Про відкриття відділень вітрильного спорту та бочча в комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа №1».

59. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».

60. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».

61. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.

62. Про втрату чинності рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2014 № 4-41/VI «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів».

63. Про погодження змін до інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2021 рік, погодженої рішенням Нікопольської міської ради від 10.11.2020 № 49-73/VII.

64. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

65. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».

66. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».

67. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.

68. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2020 № 44-73/VII «Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2021 рік».

Read 285 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00