6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

1. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України.

2. Про затвердження Журавльова В.Ю. на посаді заступника міського голови.

3. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України.

4. Про надання дозволу управлінню благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території рекреаційного призначення Центрального парку «Перемоги» в місті Нікополі Дніпропетровської області.

5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

7. Про надання дозволу громадянці Малиновській Вікторії Віталіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2» діл. № 253 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Войт Людмилі Яківні земельних ділянок на вул. Перемоги, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Підріз Олександрі Василівні земельної ділянки на пров. Волзькому, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Пискунову Ігорю Володимировичу земельної ділянки на вул. Череповецькій, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11. Про передачу у власність громадянці Філіній Марині Яківні земельної ділянки на вул. Вернадського, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Обухову Михайлу Юрійовичу (1/2 ч.), громадянці Обуховій Дар’ї Геннадіївні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Про передачу у власність громадянину Гуріну Роману Сергійовичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 40 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ткаченку Анатолію Дмитровичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 61 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Арцимович Людмилі Тимофіївні земельної ділянки на вул. П. Осипенка, буд. 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бадюліній Лідії Сергіївні земельної ділянки на вул. Сумській, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Луговенко Ганні Олексіївні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 233в у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Електрометалургів, 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Шевченка, 235 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

20. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Шевченка, 235 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

21. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Княжа, 81/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Першотравневій, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Шевченка, 231-а у м. Нікополі Дніпропетровської області

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання Комунальному некомерційному підприємству «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Херсонській, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

25. Про надання дозволу громадянці Руденко Людмилі Борисівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Станіславського, буд. 36 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.

26. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Рогачову Юрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі профілакторію на 100 місць на вул. Херсонська, 353-а, у м. Нікополі Дніпропетровської області.

27. Про надання дозволу громадянці Ємченко Оксані Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Микитинській, 48а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

28. Про надання дозволу громадянці Фесенко Наталі Олексіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється на вул. Електрометалургів, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Сизьку Олександру Вікторовичу та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу на вул. Кооперативній, буд. 5А/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Бєлякіну Олександру Анатолійовичу (1/2 ч.), громадянці Веретельник Олені Василівні (1/2 ч.) на вул. Шевченка, 203а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МОТОДОР» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням частини виробничого корпусу «Д-1» (бокси) на вул. Електрометалургів, 250 у м. Нікополі Дніпропетровської області

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельної ділянки на вул. Кармелюка у м. Нікополі Дніпропетровської області.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі станції перекачування фекальної насосної на просп. Трубників, 56/000276 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу скраплених газів (інв. № 000580) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною її цільового призначення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ПРЕСТИЖ» за фактичним розміщенням виробничого комплексу на вул. Лісовій, 7а, у м. Нікополі Дніпропетровської області.

37. Про укладання договору оренди землі на новий строк з фізичною особою-підприємцем Ніколаєнко Олександром Анатолійовичем за фактичним розміщенням комплексу нежитлових будівель на вул. Херсонській, 557/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області

38. Про укладання договору оренди землі на новий строк з ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ФІРМА «ЕТНА» за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на просп. Трубників, 12/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

39. Про припинення Комунальному підприємству «Видавничий центр» Нікопольської міської ради права постійного користування земельною ділянкою на вул. Електрометалургів, 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

40. Про надання згоди на укладення договорів земельних сервітутів (права обмеженого користування чужою земельною ділянкою (ділянками)) у м. Нікополі Дніпропетровської області

41. Про надання згоди на укладення договорів земельних сервітутів (права обмеженого користування чужою земельною ділянкою (ділянками)) у м. Нікополі Дніпропетровської області

42. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Шевченка, 130 у м.Нікополі Дніпропетровської області.

43. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2020 № 24-64/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2020-2021 роках».

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БНК-ТАЙМ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель – споруд учбово-виробничих майстерень на вул. Патріотів України, 175а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

45. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2020 № 44-73/VII «Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2021 рік».

46. Про реорганізацію комунального закладу «НІКОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» в комунальне підприємство «НІКОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» Нікопольської міської ради шляхом перетворення.

47. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».

48. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.

49. Про затвердження змін та доповнень до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».

50. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021рік».

51. Про надання згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.

52. Про надання згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.

53. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17а, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.

54. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя зелених насаджень.

55. Про затвердження доповнень до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».

56. Про затвердження видатків на 2021 рік для реалізації пунктів 3.8, 4.11, 5.1, 6.10, 8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022».

57. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

58. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

59. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.

60. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки.

61. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки.

62. Про повернення субвенції до державного бюджету у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальними підприємствами лізингових платежів.

63. Про затвердження «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2024 роки».

64. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».

65. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.

Read 193 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00