Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 10 лютого 2017 12:40

Каталог рішень 14-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання 25 листопада 2016 року

1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
2. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Воскресіння У» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Запорізька, 49 за фактичним розміщенням комплексу
3. Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству «ДТЕК Дніпрообленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на вул.Шевченка, в районі будинку 219
4. Про надання дозволу громадянину Кошелєву Миколі Георгійовичу, громадянину Дроботу Віктору Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул.Микитинська, 15 за фактичним розміщенням приміщення диспетчерського пункту №1
5. Про надання дозволу громадянину Токарю Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул.Електрометалургів, 32-б за фактичним розміщенням магазину
6. Про передачу у власність громадянину Барабашу Валентину Дмитровичу Миколайовичу земельної ділянки на вул. Хлястикова, буд.14 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
7. Про передачу у власність громадянці Денис Наталі Павлівні земельної ділянки на пров.Кручений, буд.19 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
8. Про передачу у власність громадянину Завгородньому Олександру Миколайовичу земельної ділянки на вул. Мурманська, буд.61 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
9. Про передачу у власність громадянину Іванову Миколі Леонідовичу земельної ділянки на вул. Ціолковського, буд.28 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
10. Про передачу у власність громадянці Мамоновій Лілії Володимирівні земельної ділянки на вул.Криворізька, буд.28 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
11. Про передачу у власність громадянину Менчуку Ігорю Івановичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №358 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
12. Про передачу у власність громадянці Нікішиній Марії Михайлівні земельної ділянки на вул.Харківська для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
13. Про передачу у власність громадянці Порив Лідії Петрівні земельної ділянки на вул. Красносельська, буд.46 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
14. Про передачу у власність громадянці Івановій Ірині Павлівні земельної ділянки на вул.Мелітопольська, буд.1-а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
15. Про передачу у власність громадянці Міхно Анастасії Олександрівні земельної ділянки на пров.Морський, буд.3 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
16. Про передачу у власність громадянину Прохода Сергію Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №683 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
17. Про передачу у власність громадянину Стябло Павлу Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №509 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
18. Про передачу у власність громадянину Хомуненку Володимиру Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №594 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
19. Про передачу у власність громадянину Нікольцеву Олегу Юрійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №662 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
20. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк фізичній особі-підприємцю Довгановській Олені Алімівні на просп.Трубників (район НСЗШ І-ІІІ ступенів №25) за фактичним розміщенням павільйону торгівлі
21. Про поновлення договору оренди землі на новий строк Приватному акціонерному товариству «Енергоресурси» на вул.Соборна, 2-а за фактичним розміщенням будівлі АБК
22. Про поновлення договору оренди землі на новий строк фізичній особі-підприємцю Сазонову Олександру Степановичу на просп.Трубників, 30 за фактичним розміщенням павільйону «Ремонт взуття»
23. Про надання Підприємству з 100% іноземними інвестиціями «Білла –Україна» в оренду земельної ділянки на вул.Івана Богуна, 2 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі
24. Про надання фізичній особі – підприємцю Наконечному Вячеславу Георгійовичу в оренду земельної ділянки на вул. Херсонська, 13-В/1 за фактичним розміщенням будівлі магазину
25. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-науковий центр «ТРУБОСТАЛЬ» на вул.Поштова, 1
26. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Старгород Плюс» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Поштова, 1
27. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-науковий центр «ТРУБОСТАЛЬ» на вул.Херсонська, 384
28. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Херсонська, 384 за фактичним розміщенням виробничих будівель
29. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 29.04.2016 № 28-7/VIІ «Про надання фізичній особі – підприємцю Фесенко Наталі Олексіївні в оренду земельної ділянки на вул.Електрометалургів, буд.53 за фактичним розміщенням комплексу»
30. Про затвердження додаткового переліку природоохоронних заходів на 2016 рік.
31. Про затвердження міської цільової програми розробки містобудівної документації у місті Нікополі на 2017-2019 роки.
32. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Чернюку Сергію Леонідовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Електрометалургів, 17/3 за фактичним розміщенням прибудови магазину;
33. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.10.2016 №28-13/VII «Про надання Публічному акціонерному товариству «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» в оренду земельної ділянки на вул.Херсонській, 5-а за фактичним розміщенням будівлі ЗТП-6»;
34. Про надання дозволу квартирно-експлуатаційному відділу м. Дніпропетровська на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул.Івана Сірка, 39 за фактичним розміщенням нежитлових будівель Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату;
35. Про затвердження Міської цільової програми поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища міста Нікополя на 2017-2018 роки.
36. Про затвердження міської цільової програми «Матеріальний резерв на 2017-2019 роки».
37. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26.04.2013 року №30-30/ VІ «Про Програму сприяння громадянській активності у розвитку території міста Нікополя на 2013 – 2016 роки» та продовження терміну дії Програми до 2021 року.
38. Про затвердження списку присяжних.
39. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 № 11-2/VII «Про затвердження міської Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2018 роки» та подовження терміну дії Програми до 2019 року
40. Про визначення обсягів пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Нікополя при розміщенні тимчасових споруд соціально – культурного, торговельного та іншого призначення.
41. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки.
42. Про внесення змін до завдань та заходів Програми фінансової підтримки КП «Видавничий центр» Нікопольської міської ради на 2016 рік, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 року №3-2/VII.
43. Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.
44. Про надання згоди на придбання майна у комунальну власність.
45. Про списання багатоквартирних будинків з балансу.
46. Про надання згоди на безоплатне прийняття обладнання, придбаного Дніпропетровською обласною радою в рамках реалізації проекту «SmartCiti. Конкурентоспроможність та сталий розвиток через електронне урядування».
47. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
48. Про визначення ТОВ «Титан Плюс» виконавцем послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для об’єктів соціально-культурної сфери міста Нікополя.
49. Про визначення ТОВ «Нові Інженерні системи» виконавцем послуг з виробництва та постачання теплової енергії для об’єктів соціальної сфери міста Нікополя
50. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міськоїради на 2016 рік
51. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 18-2/VІІ «Про бюджет міста на 2016 рік».

Read 316 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00