Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 29 грудня 2020 09:05

Каталог рішень 2-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІІ скликання від 23 грудня 2020 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 2. Про надання дозволу громадянину Ткачову Віталію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 733 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 3. Про надання дозволу громадянину Віценку Олександру Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 737 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 4. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2020 № 1-67/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Липчуку Олегу Васильовичу (5/12 ч.) та громадянці Вовк Любові Володимирівні (7/12 ч.) на вул. Херсонській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 5. Про надання дозволу громадянину Корсунському Сергію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Автогаражному кооперативі «Дружба», гараж № 218 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Онуфрейчук Наталії Якимівні земельної ділянки на пров. Пляжному, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кучеру Віктору Миколайовичу земельної ділянки на вул. Гоголя, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Мак Антоніні Дмитрівні земельної ділянки на вул. Бакінській, буд. 47 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Галушковій Лідії Миколаївні (25/54 часток) та громадянці Зимовій Вірі Григорівні (29/54 часток) земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 75 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Дмитруку Олександру Володимировичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Пономарьову Максиму Валерійовичу земельної ділянки на вул. Бузковій, буд. 9-г у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Симоновій Вірі Іванівні земельної ділянки на вул. Мінській, буд. 52а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Тимошенку Віктору Олександровичу земельної ділянки на території м-ну «Трубник-2», діл. № 567 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бірюковій Любові Олександрівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 361 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Климочку Олександру Петровичу земельної ділянки на вул. Одеській, буд. 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Чапуріній Нателлі Рудольфівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нікітенко Ганні Василівні (1/2 ч.), громадянці Лимощенко Тетяні Миколаївні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 75 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гречці Лідії Іванівні земельної ділянки на вул. Каховській, буд. 19 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Григор’єву Сергію Вікторовичу земельної ділянки на вул. Ушакова, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прозорову Миколі Лукичу (5/11 ч.), громадянці Горобець Вікторії Анатоліївні (6/11 ч.) земельної ділянки на вул. Тінистій, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Іванову Сергію Дмитровичу земельної ділянки на вул. Каштановій, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Остапенко Наталії Іванівні земельної ділянки на вул. Л. Українки, буд. 49, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Провоторовій Любові Микитівні земельної ділянки на вул. Архангельській, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 24.  Про передачу у власність громадянину Салогородському Олександру Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Псковській, буд. 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 25. Про передачу у власність громадянину Ніколаєву Валентину Сергійовичу земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 14а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка.

 26. Про передачу у власність громадянину Кравченку Антону Васильовичу земельної ділянки на вул. Гетьманській, буд. 19 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 27. Про передачу у власність громадянину Тимощенку Андрію Михайловичу земельної ділянки на вул. Київській, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 28. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, на просп. Трубників, 87-а у м. Нікополі Дніпропетровської області

 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Бакума Миколи Микитовича на вул. Довгалівській, буд. 353-А у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Матюхіної Яни Олександрівни на вул. Козацькій, 59 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 31. Про надання Комунальному підприємству « НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки за фактичним розміщенням каналізаційної насосної станції № 6,  на вул. Електрометалургів, 244 у м. Нікополі Дніпропетровської області

 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Шевченка, 239 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 33. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ АГРОФІРМА «ВІСА» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на вул. Героїв Чорнобиля, 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 34. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ФАХОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок в районі вул. Гагаріна, 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на вул. Хлястикова, 67/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на вул. Княжій у м. Нікополі Дніпропетровської області

 38. Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VІІ

 39. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Шапару Віталію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Гетьманській, 65 у м. Нікополі Дніпропетровської області

 40.  Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Шапару Віталію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням комплексу нежитлових будівель та споруд на вул. Гетьманській, 63 у м. Нікополі Дніпропетровської області

 41. Про надання дозволу громадянину Кошелєву Миколі Георгійовичу (1/2 частин) та громадянину Дроботу Віктору Володимировичу (1/2 частин) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 165  у м. Нікополі Дніпропетровської області

 42. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Яценко Аллі Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Патріотів України, 165г у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 43. Про надання фізичній особі-підприємцю Хвастунову Ігорю Васильовичу (1/2 ч.) та фізичній особі-підприємцю Ляху Олександру Володимировичу (1/2 ч.) в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Електрометалургів, 224 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 44. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».

 45. Про затвердження міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021 рік».

 46. Про затвердження складу комісії з надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя та Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції.

 47.  Про затвердження змін до міської Програми забезпечення діяльності з надання соціальних послуг Нікопольським територіальним центром  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.02.2019 № 63-42/VII.
 48. Про затвердження змін до додатку 1до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.

 49. Про затвердження змін до міської програми «Захист прав дітей та розвиток сімейних форм виховання в м. Нікополі на 2016 – 2020 роки».

 50. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».

 51. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».

 52. Про затвердження змін до міської комплексної програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки».

 53. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.

 54. Про затвердження міської програми «Соціальний захист та підтримка дітей в м. Нікополі на 2021 – 2025 роки».

 55. Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Нікополь.

 56. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.

 57. Про внесення змін та доповнень до «Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на Нікопольському кладовищі на 2019 - 2022 роки» затвердивши її у новій редакції.

 58. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради на 2021 рік.

 59. Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік».

 60. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік.

 61. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово–технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2021 рік.

 62. Про внесення змін та доповнень до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки», затвердивши її у новій редакції.

 63. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Нікополі на 2021-2023 роки.

 64. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2020 № 44-73/VII «Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2021 рік».

 65. Про затвердження міської програми «Партиципаторне бюджетування у м. Нікополь на 2021-2025 роки».

 66. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя на 2021 рік.

 67. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня  2019 року № 70-57/УІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».

 68. Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік.

Read 122 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00