Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 27 червня 2018 15:17

Каталог рішень 37-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 22 червня 2018 року

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Нікопольської міської ради VІІ скликання Донець Сергія Михайловича.
 2. Про затвердження складу Громадської ради при Нікопольській міській раді.
 3. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 4. Про перейменування комунального закладу «Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа №2 «Нікополь-98» Нікопольської міської ради та відкриття відділень скелелазіння, тенісу
 5. Про затвердження Програми соціального захисту учасників  антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Нікополя на 2018 рік «ЗАХИСНИК».
 6. Про внесення змін до заходів Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №6-2/VII.
 7. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2016 року №5-4/VII «Про затвердження положень до заходів Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 - 2018 роки «ТУРБОТА», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 року №6-2/VII» та рішення міської ради від 22.12.2017 року №31-29/VII «Про внесення змін та доповнень до заходів Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016-2018 роки «ТУРБОТА», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №6-2/VII».
 8. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31.05.2017 р. № 32-21/VII, «Про затвердження складу комісії з надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя та Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції».
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.03.2016 №58-6/ VII «Про затвердження складу комісії, Положення про комісію та Порядку визначення громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення».
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про надання дозволу громадянину Гайдуку Миколі Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Першотравневій, в районі буд. 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 16. Про передачу у власність громадянці Асмоловій Людмилі Миколаївні земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 17. Про передачу у власність громадянці Асмоловій Альоні Андріївні земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 18. Про передачу у власність громадянці Берестенко Тетяні Анатоліївні земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 19. Про передачу у власність громадянину Гордієнко Олегу Віталійовичу земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 20. Про передачу у власність громадянці Ковальовій Марині Олександрівні земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 21. Про передачу у власність громадянину Кузнецову Олександру Павловичу земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 22. Про передачу у власність громадянину Тарану Миколі Яковичу земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка № 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 23. Про передачу у власність громадянці Троценко Ірині Анатоліївні земельної ділянки на вул. Конотопська, ділянка № 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 24. Про передачу у власність громадянці Базилюк Ользі Миколаївні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 72 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 25. Про передачу у власність громадянці Барабаш Людмилі Іванівні земельної ділянки на вул. Згоди, 5-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 26. Про передачу у власність громадянці Вишневецькій Марії Трохимівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 492-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 27. Про передачу у власність громадянці Гриценко Тетяні Матвіївні земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 103 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 28. Про передачу у власність громадянці Дзенглюк Олені Валеріївні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 155 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 29. Про передачу у власність громадянам Єременко Сергію Володимировичу (3/17 ч.) та Нищенко Олені Олексіївні (14/17 ч.) земельної ділянки на провулку Вільному, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 30. Про передачу у власність громадянці Кальченко Наталі Володимирівні земельної ділянки на вул. Херсонська, буд. 356 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 31. Про передачу у власність громадянці Карабутіній Валерії Володимирівні земельної ділянки на вул. Криворізькій, 58 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 32. Про передачу у власність громадянці Кірюшкіній Олені Володимирівні земельної ділянки на вул. Гагаріна, буд. 65 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 33. Про передачу у власність громадянину Козаку Олександру Олександровичу земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 34. Про передачу у власність громадянці Кузнецовій Олені Володимирівні земельної ділянки на вул. Лесі Українки, 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 35. Про передачу у власність громадянину Лучинському Михайлу Казимировичу (1/2 частини), громадянці Лучинській Катерині Михайлівні (1/2 частини) земельної ділянки на вул. Межовій, буд. 45 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 36. Про передачу у власність громадянці Мартиненко Валентині Петрівні земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 126 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 37. Про передачу у власність громадянину Маселку Віталію Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Ціолковського, буд. 40-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 38. Про передачу у власність громадянину Охременку Сергію Вікторовичу земельної ділянки на вул. Михайла Грушевського, буд. 110 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 39. Про передачу у власність громадянам Рудницькій Катерині Сергіївні, Рудницькому Олексію Сергійовичу, Рудницькій Олені Андріївні та Рудницькому Сергію Володимировичу земельної ділянки на вул. Херсонська, буд. 489 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 40. Про передачу у власність громадянину Стасенку Валентину Степановичу земельної ділянки на вул. Тимірязєва, буд. 12-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 41. Про передачу у власність громадянці Сулимі Вікторії Євгенівні земельної ділянки на вул. Красносельська, буд. 21-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 42. Про передачу у власність громадянину Царюку Олександру Вікторовичу земельної ділянки на мікрорайоні «Трубник-2» ділянка № 659 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 43. Про передачу у власність громадянці Шевченко Олені Костянтинівні земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 44. Про передачу у власність громадянину Нікітченку Дмитру Олександровичу земельної ділянки на пров. Піонерському, буд.18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 45. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.01.2018 № 2-30/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Василенко Наталі Станіславівні на вул. Тютчева, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 46. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.05.2017 № 2-21/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Гайдуку Євгенію Валерійовичу на вул. Горіхівській, буд. 43 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 47. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2017 № 1-28/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Дяченку Олександру Григоровичу на вул. Раїси Кириченко, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 48. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 27.04.2017 № 1-19/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Рябикіній Ірині Григорівні на вул. 9 Січня, буд. 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 49. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.12.2017 № 2-29/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у місті Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Пічхнарашвілі Олексію Іраклійовичу на вул. Чкалова, буд. 6-б у м. Нікополі Дніпропетровської області
 50. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2018 № 7-32/VІІ «Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розташування шафового газо-регуляторного пункту на вул. Кооперативній у м. Нікополі Дніпропетровської області»
 51. Про затвердження проекту землеустрою та надання Релігійній громаді Преподобного Іова Почаївського Парафія Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в місті Нікополі в постійне користування земельної ділянки на м-ні «Трубник-2» у м. Нікополі Дніпропетровської області
 52. Про надання дозволу Приватному підприємству агрофірма «Віса» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Героїв Чорнобиля, 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
 53. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Євро» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Трубченка, 43-б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
 54. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Єпіфанцеву Дмитру Юрійовичу та фізичній особі-підприємцю Подолинному Сергію Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Першотравневій, 4-г у м. Нікополі Дніпропетровської області
 55. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 26» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Каштановій, 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 56. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Штолера Віталія Андрійовича на вул. Електрометалургів, буд. 150 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 57. Про надання дозволу Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на просп. Трубників, 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 58. Про надання дозволу Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування по вул. Микитинська, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 59. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Добролюбова, 17/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 60. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в районі перетину вулиць Мечникова-Куликівської у м. Нікополі Дніпропетровської області
 61. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Кисельову Миколі Вікторовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 62. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Краснову Леоніду Леонідовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням пункту технічного обслуговування автомобілів та магазину на новий строк на вул. Електрометалургів, 41/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 63. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Леонтьєвій Валентині Андріївні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на новий строк на вул. Івана Підкови, 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 64. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Осєтрову Андрію Миколайовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Шевченка, 180 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 65. Про поновлення Приватному підприємству «Серген» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням адміністративної будівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 220 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 66. Про поновлення Приватному підприємству «Сієста» договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 67. Про надання дозволу громадянину Монахову Антону Георгійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Святительській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 1. про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області
 2. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Кончуковському Олександру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на  вул. Княжій, 80/2  у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 3. Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Пересувна механізована колона № 2» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чалого, 121-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги та надання Комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня № 1» Дніпропетровської обласної ради» в постійне користування земельної ділянки на вул. 50 років НЗФ, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм, ТКЄ) Комунального закладу освіти «Нікопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Гармонія» Дніпропетровської обласної ради» на вул. Бориса Мозолевського, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 6. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 7. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 8. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя .
 9. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя спецтехніки, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з балансу департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.
 10. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.12.2017 №50-29/VII «Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради майна, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, яке закріплене на праві господарського відання за КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради».
 11. Про встановлення орендної плати громадській організації «ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ НИЗОВЕ (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ)».
 12. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на друге півріччя 2018 року.
 13. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя
 14. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя
 15. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2018 рік
 16. Про затвердження «Програми сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 роки»;
 17. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції;
 18. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки»
 19. Про надання дозволу Управлінню благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, що розташовані у м. Нікополі Дніпропетровської області
 20. Про створення комунального закладу фізичної культури і спорту «Футбольний клуб «Нікополь»
 21. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки»
 22. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І квартал 2018 року
 23. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І квартал 2018 року
 24. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік»
 25. Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Заходи з енергоефективності в закладах освіти міста Нікополь»
 26. Про надання дозволу КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» НМР на оформлення кредиту у вигляді овердрафта в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
 27. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Нікополя на 2019 рік.
 28. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2012 № 1-16/VI.
 29. Про створення тимчасової спеціальної комісії міської ради з вивчення питань, пов’язаних з охороною об’єктів культурної спадщини в місті Нікополі
 30. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Нікопольської міської ради.
 31. Про внесення змін до загальної чисельності штатних одиниць виконавчих органів Нікопольської міської ради.
Read 397 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00