Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 23 липня 2018 17:23

Каталог рішень 38-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 20 липня 2018 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянці Кудленок Наталії Валентинівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Довгалівській, буд. 79 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про передачу у власність громадянину Буцикіну Віталію Олександровичу земельної ділянки на вул. Білоруська, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про передачу у власність громадянці Колесниковій Олені Василівні земельної ділянки на вул. Північній, буд. 97 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про передачу у власність громадянину Ковальському Івану Миколайовичу земельної ділянки на вул. Каштановій, буд. 85 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про передачу у власність громадянину Комарову Віталію Володимировичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про передачу у власність громадянці Красовій Тетяні Олександрівні земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 42 А у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про передачу у власність громадянці Марченко Олені Терентіївні земельної ділянки на вул. Волошковій, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про передачу у власність громадянам Мельник Сергію Івановичу (4/9 частин) та Ковалик Ніні Іванівні (5/9 частин) земельної ділянки на вул. Святительській, буд.75 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про передачу у власність громадянці Осоліхіній Ірині Олексіївні земельної ділянки на вул. Грушка, буд. 34 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про передачу у власність громадянці Пархоменко Людмилі Михайлівні земельної ділянки на вул. Славгородська, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про передачу у власність громадянці Пічхнарашвілі Галині Яківні земельної ділянки на вул. Жигулівська, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянці Тяжловій Марії Іванівні земельної ділянки на вул. Жигулівській, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Яковенко Олені Борисівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 2-36/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Горбутяк Анні Володимирівні на вул. Троїцького повстання, буд. 169 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 18. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2018 № 1-32/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Кучеренку Володимиру Олександровичу на пров. Волзькому, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.01.2018 № 2-30/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Харіну Володимиру Олександровичу на вул. Хохлова Костянтина, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.03.2005 № 42-24/ІV «Про надання дозволу Українській Православній Церкві Преподобного Іоана Дамаскіна на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку по вул. Лапинська, 47-а».
 21. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Самойленко Тетяні Сергіївні (4/5 частини) та фізичній особі-підприємцю Бяллович Світлані Іванівні (1/5 частини) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Першотравневій, 4-В  у м. Нікополі Дніпропетровської області. 
 22. Про надання дозволу громадянину Цибульському Валерію Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на  вул. Херсонській, 52/1  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. Про надання дозволу громадянину Цибульському Валерію Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на  вул. Запорізькій, 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про надання дозволу громадянці Ігнатьєвій Вірі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Станіславського, 40 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання фізичній особі-підприємцю Зеленій Людмилі Володимирівні в оренду земельної ділянки на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтерпайп Ніко Тьюб» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі, П/ст. та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки  на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі підвищувальної насосної станції та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі підстанції №8 та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу моделей та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56/638 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі станції захисту газу та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі компресорної станції №3, будівлі насосної станції компресорної №3, будівлі насосної станції оборотного циклу та надання Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки  на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про припинення Нікопольській районній спілці споживчих товариств права постійного користування земельною ділянкою на вул. Кооперативна, 5 у м. Нікополь Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Деменкову Дмитру Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативна, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Катрану Вячеславу Леонідовичу договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Херсонській, 350 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 1. Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія Софос» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі АБК на новий строк на вул. Соборній, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр.Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк Приватному акціонерному товариству «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтерпайп Ніко Тьюб» в оренду земельну ділянку на пров. Береговий, 1-а у м. Нікополі Дніпропетровської області за фактичним розміщенням будівлі водної бази.
 1. Про поновлення громадянці Соловйовій Вірі Петрівні договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Електрометалургів, 121 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на території парку «Перемога»  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.
 2. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 14.09.2011 № 49-10/VI «Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.
 1. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2011-2018 роки затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 29.07.2011 № 65-9/VI.
 2. Про затвердження змін до міської цільової програми "Створення апаратно-програмного комплексу "Відеоінформаційна система "Нікополь-прозоре місто" на 2016-2018 роки (нова редакція).
 3. Про затвердження змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовій частині А0593 Збройних сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки».
 4. Про затвердження змін до міської цільової Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2019 роки.
 5. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НІКОПОЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ТРУБНИК» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 6. Про затвердження Статуту комунального закладу Фізичної культури і спорту «Футбольний клуб «Нікополь» у іншій редакції.
 1. Про затвердження Положення про аукціонну комісію Нікопольської міської ради для продажу об′єктів малої приватизації.
 2. Про передачу у тимчасове безоплатне користування комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня №4» ДОР» комунального майна.
 3. Про передачу у тимчасове безоплатне користування комунальному закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна;
 4. Про встановлення орендної плати Нікопольській громадській організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль».
 5. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, з господарського відання (балансу) комунального закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради у господарське відання (на баланс) комунального закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна.
 6. Про розширення складу Госпітальної ради Нікопольського госпітального округу.
 7. Про внесення доповнень до «Комплексної програми поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2016-2018 роки».
 8. Про створення комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради.
 9. Про внесення змін та доповнень до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року №32-29/VII.
 10. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 11. Про затвердження доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 76-36/VII.
 12. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 13. Про погодження інвестиційної програми по транспортуванню та постачанню теплової енергії ПрАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» на 2018  рік.
 14. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання технічної води для комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради.
 15. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 16. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І півріччя 2018 року.
 17. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2018 року.
 18. Про внесення змін до міської програми «Покращення умов обслуговування платників податків м. Нікополя на 2017-2019 роки»
 19. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна варта» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки у новій редакції.
 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».
 21. Про внесення змін до структури, загальної чисельності штатних одиниць виконавчих органів Нікопольської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 28.02.2018 №45-32/VII.
 22. Про рекомендацію до вступу на навчання до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України заступника міського голови Коник О.В.
 23. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
Read 312 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00