Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 05 листопада 2018 15:07

Каталог рішень 41-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 31 жовтня 2018 року

 1. Про врахування пропозицій викладених в резолюції громадських слухань з питання створення Наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради (протокол громадських слухань від 06.10.2018 ).
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Забугі Андрію Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Конотопській у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) шляхом поділу сформованої земельної ділянки зі зміною цільового призначення у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянці Руденко Валентині Павлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Маяковського, буд. 86 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянину Сєдінкіну Олександру Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Прибрежное», пров. Хасанівський, ділянка № 18 для індивідуального садівництва.
 12. Про передачу у власність громадянину Одношевному Сергію Станіславовичу земельної ділянки на вул. 9 Січня, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про передачу у власність громадянину Бутенку Станіславу Васильовичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 300-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про передачу у власність громадянину Самсоненко Антону Миколайовичу земельної ділянки на вул. Мостовій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянину Савицькому Олександру Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Черняхівського, буд. 51 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Кудленок Наталії Валентинівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 79 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянину Рукавишникову Дмитру Валерійовичу земельної ділянки на м-н «Трубник-2» № 625 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Федосовій Ірині Юріївні земельної ділянки на вул. Передовиків, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянці Касьяновій Марії Федорівні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 160 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про передачу у власність громадянці Поповій Наталі Миколаївні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2018 № 3-32/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Марченко Олені Андріївні на вул. Сулицькій, буд. 87 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2018 № 1-32/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Ярко Оксані Миколаївні на вул. Тінистій, буд. 24-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 33-36/VІІ «Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтерпайп Ніко Тьюб» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та надання Дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №33 «Журавлик» для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і загасаючими формами туберкульозу санітарного типу комунальної форми власності в постійне користування земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика, 55-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «НВФ «ПРИДНІПРОВСЬКА ТРУБНА КОМПАНІЯ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Довгалівській, 2-В у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 26. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду на вул. Електрометалургів, 121 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про надання Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на території парку «Перемога» навпроти вул. Грушка у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Виноградовій Тетяні Григорівні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на новий строк на пр. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 2. Про надання громадянину Бондарю Василю Пилиповичу в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області під розміщення індивідуального металевого гаражу.
 3. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Добролюбова, 54 у місті Нікополі.
 4. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Електрометалургів, 33 у місті Нікополі.
 5. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Княжа, 83/1 у місті Нікополі.
 6. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на проспекті Трубників, 40 у місті Нікополі.
 7. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Микитинська, 45 у місті Нікополі.
 8. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.11.2016 р. № 38-14/VII «Про затвердження списку присяжних»;
 9. Про внесення змін до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року № 32-29/VII.
 10. Про звернення Нікопольської міської ради до Дніпропетровської обласної ради.
 11. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 12. Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2016-2018 роки
 13. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 14. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 15. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 9 місяців 2018 року.
 16. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року;
 17. Про внесення змін до рішення міської ради  від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».
 18. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя;

 

Read 272 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00