Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 06 грудня 2018 16:57

Каталог рішень 42-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 30 листопада 2018 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянці Акуловій Варварі Олексіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Чумацькій, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянину Шевякову Юрію Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Конотопській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про надання дозволу громадянину Орел Василю Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Матюка, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу громадянці Фурсі Тетяні Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Конотопській, ділянка №1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянину Єгорову Володимиру Герасимовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Першотравневій, буд. 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про передачу у власність громадянці Обіход Любові Тарасівні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянину Пічхнарашвілі Олексію Іраклійовичу земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 6-б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Бутенко Марії Олександрівні земельної ділянки на вул. Прибережній, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянці Салютіній Марині Анатоліївні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Нікітіній Людмилі Миколаївні земельної ділянки на вул. Куликовській, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянину Рибалко Андрію Леонідовичу земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про передачу у власність громадянці Юхно Анастасії Михайлівні земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 59 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянці Дівинець Наталії Дмитрівні земельної ділянки на пров. Микитинський узвіз, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянину Вірієнку Олександру Григорійовичу земельної ділянки на вул. Борзенка, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянці Салмановій Юлії Юріївні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 66 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Ніколаєвій Тамарі Павлівні земельної ділянки на вул. Каховській, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про передачу у власність громадянці Здоровій Тетяні Володимирівні (1/3 частка), громадянці Мельник Антоніні Тихонівні (2/3 частки) земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 85-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянці Кисельовій Людмилі Олександрівні земельної ділянки на вул. Брестській, буд. 49 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про передачу у власність громадянину Щербині Анатолію Володимировичу земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, буд. 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про передачу у власність громадянці Мухіній Тамарі Іванівні земельної ділянки на вул. Свято-Андріївській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про передачу у власність громадянці Шевченко Галині Іванівні земельної ділянки на вул. Завокзальній, буд. 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про передачу у власність громадянці Есауловій Альбіні Василівні земельної ділянки на вул. Коломенській, буд. 51 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про передачу у власність громадянці Федан Ларисі Дмитрівні земельної ділянки на вул. Кобзарів, буд. 45а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про передачу у власність громадянці Грицик Тетяні Олександрівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 159 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про передачу у власність громадянину Скоробогатому Максиму Олександровичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 179 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про передачу у власність громадянці Скоробогатій Ілоні Володимирівні земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 179 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про передачу у власність громадянину Скоробогатому Тарасу Олександровичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 179 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 36. Про передачу у власність громадянці Мамикіній Світлані Сергіївні земельної ділянки на вул. Степана Разіна, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.
 37. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.09.2018 № 10-40/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Шаповалову Артему Андрійовичу на вул. Полтавській, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2018 № 1-32/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Сові Наталі Григорівні на вул. Тінистій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 39. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.03.2018 № 3-33/VІІ «Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Черемховському Євгенію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням комплексу на вул. Кооперативній, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 40. Про припинення Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради права постійного користування земельною ділянкою на вул. Кар’єрній у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про надання фізичній особі-підприємцю Шупті Володимиру Володимировичу в оренду земельної ділянки на вул. Кар'єрній, 2-в у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про надання фізичній особі-підприємцю Сисоєвій Марії Володимирівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельну ділянку на вул. Станіславського, 7-а для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-торгстрой» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Електрометалургів, 42 г за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
 47. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 48. Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери, нежитлових приміщень у житлові та про порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки в м. Нікополі.
 49. Про закриття відділення футболу в комунальному закладі «Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа «Трубник» Нікопольської міської ради».
 50. Про затвердження міської програми «Комплексна програма розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки».
 51. Про затвердження змін міської комплексної програми «Стратегія збереження та розвитку культури у м. Нікополі на 2016-2018 рр. Становлення Нікополя як всеукраїнського центру скіфської та козацької історії».
 52. Про затвердження змін та доповнень до міської комплексної програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки»
 53. Про затвердження Положення управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради в новій редакції.
 54. Про затвердження в новій редакції Положення про відділ «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» у складі управління гуманітарної політики.
 55. Про затвердження в новій редакції положення про відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю Нікопольської міської ради
 56. Про затвердження в новій редакції Положення про управління соціальної політики Нікопольської міської ради та Положення про відділ з питань праці та соціально-трудових відносин у складі управління соціальної політики Нікопольської міської ради.
 57. Про затвердження змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовим частинам А0593 та А2110 Збройних Сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки».
 58. Про затвердження міської Програми «Розвиток й підтримка сфери надання адміністративних послуг в м.Нікополі на 2019-2021 роки».
 59. Про створення Наглядових рад комунальних підприємств Нікопольської міської ради.
 60. Про втрату чинності рішень Нікопольської міської ради від 31.03.2016 № 58-6/VII «Про затвердження складу комісії, Положення про комісію та Порядку з визначення громадян, які мають право на отримання матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення», від 22.06.2018 №9-37/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.03.2016 №58-6/VII «Про затвердження складу комісії, Положення про комісію та Порядку з визначення громадян, які мають право на отримання матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення».
 61. Про внесення доповнень до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року №32-29/VII.
 62. Про затвердження міської Програми поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки.
 63. Про затвердження міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки.
 64. Про затвердження положень до заходів міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки.
 65. Про внесення змін до Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Нікополя на 2018 рік «ЗАХИСНИК».
 66. Про затвердження Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників операції Об’єднаних сил та членів їх сімей – мешканців м. Нікополя «ЗАХИСНИК» на 2019-2021 роки.
 67. Про затвердження міської програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 68. Про затвердження договорів про надання субвенцій.
 69. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2018 рік»
 70. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, з господарського відання (балансу) комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради у господарське відання (на баланс) комунального закладу «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна.

 

 1. Про надання попередньої згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя квартир (з статусом службове житло), які перебувають у державній власності в особі Міністерства оборони України.
 2. Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на списання комунального майна.
 3. 73. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя техніки, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з балансу департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.
 4. Про спрямування коштів, передбачених в бюджеті міста на 2018 рік, на придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт.
 5. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2019 рік.
 6. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 7. Про затвердження «Програми розвитку Нікопольської Міської Комунальної Аварійно-Рятувальної Служби на 2019-2021 роки».
 8. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради на 2019-2022 роки.
 9. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 10. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Нікополі на 2018-2020 роки.
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».
 12. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 13. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 14. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області.
Read 285 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00