Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 20 грудня 2018 11:32

Каталог рішень 43-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянці Шинкарюк Ірині Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Конотопській, буд. 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про передачу у власність громадянину Тарасенку Анатолію Івановичу земельної ділянки на вул. Полоцькій, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про передачу у власність громадянці Голуб Любові Григорівні земельної ділянки на вул. Лесі Українки, буд. 72 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про передачу у власність громадянину Кинкурогову Василю Васильовичу земельної ділянки на вул. Конотопській у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.07.2017 № 1-25/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Шмигировській Наталі Володимирівні на вул. Олександра Сухорукова, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 8. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 10-37/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Бородінову Миколі Сергійовичу на вул. Гарагулі Костянтина, буд. 123 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 1. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «Трубосталь» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Херсонській, 384  у м. Нікополі Дніпропетровської області
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі відділення ломки, будівлі цехової кладової, залізничних колій та відкритої кранової естакади на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій та будки №5 стрілочного посту №2 на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі адміністративно-побутового корпусу на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельну ділянку за фактичним розміщенням залізничних колій на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу спецодягу на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Фесенко Нелі Олександрівні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Шевченка, 233 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки.
 3. 22. Про надання дозволу Комунальному підприємству «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням бази відпочинку «Комунальник» на вул. Курортній, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу Комунальному підприємству «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД» за фактичним розміщенням будівлі ремонтно-механічного цеху та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД» за фактичним розміщенням будівлі столярної майстерні та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД» за фактичним розміщенням побутових ковальсько-котельного відділу та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» за фактичним розміщенням будівлі матеріального складу та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій та будівлі гаражу (інв. №000398) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про затвердження міської програми «Освіта дорослих в м. Нікополі на 2019-2021 роки».
 11. Про затвердження міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 12. Про затвердження змін до міської комплексної програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки»;
 13. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 14. Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 рік.
 15. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2019 рік.
 16. Про затвердження Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.
 17. Про внесення змін та доповнень до «Програми сприяння громадянській активності у розвитку території міста Нікополя на 2013-2016 роки», термін дії якої продовжено до 2021 року рішенням міської ради від 25.11.2016 р. № 37-14/VІІ.
 18. Про внесення змін до складу спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради.
 19. Про затвердження змін до міської цільової Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2019 роки.
 20. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на перше півріччя 2019 року.
 21. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 22. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 23. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 24. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 25. Про затвердження змін та доповнень до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 26. Про затвердження видатків для реалізації  пунктів 2.12, 5.1, 6.5, 6.10, 6.17, 7.1, 8.1  заходів  міської програми «Екологія 2018-2022».
 27. Про внесення змін до додатку 1 до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 28. Про внесення змін до Положення про надання щомісячної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань мешканцям будинків, визнаними такими, що не відповідають санітарно-технічним вимогам та непридатними для проживання, заходів міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2018 р. №64-42/VII;
 29. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2018 рік».
 30. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік».
 31. Про надання згоди комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на списання багатоквартирних будинків з балансу.
 32. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 33. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 34. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя на 2019 рік.
 35. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня  2017 року № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік».
 36. Про бюджет міста на 2019 рік.
 37. Про присвоєння назви вулиці на мікрорайоні «Трубник-2»;
 38. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нікопольської міської ради.
Read 275 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00