Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 05 лютого 2019 16:48

Каталог рішень 44-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянці Картавій Тетяні Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Одеській, буд.66 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянину Харламову Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на пров. Робітничому, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянці Жужі Валентині Йосипівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Іртиській, буд. 107 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про передачу у власність громадянці Дудинській Раїсі Арсентіївні земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 73 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про передачу у власність громадянці Щетинській Ірині Миколаївні земельної ділянки на пров. Хасанівському, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про передачу у власність громадянці Орищенко Світлані Миколаївні земельної ділянки на вул. Полярній, буд. 51-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянці Здор Лілії Сергіївні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Здор Олені Павлівні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянці Василенко Наталі Станіславівні земельної ділянки на вул. Тютчева, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Литвин Тамарі Миколаївні земельної ділянки на вул. Декабристів, буд. 35 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянці Жиденко Валентині Григорівні земельної ділянки на вул. Новгородській, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про передачу у власність громадянці Глущенко Галині Олександрівні земельної ділянки на вул. Волошкова, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянину Євглевському Віктору Васильовичу земельної ділянки на вул. Полігонній, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянину Матвієнку Олексію Костянтиновичу земельної ділянки на вул. Мурманській, буд. 35 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянці Коцило Інні Олександрівні земельної ділянки на вул. Брестській, буд. 66 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Полішко Наталії Іванівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 241-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про передачу у власність громадянці Бойко Наталії Григорівні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 119 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянці Дашковській Тетяні Іванівні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 99 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про передачу у власність громадянці Фурсі Ірині Олексіївні земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про передачу у власність громадянину Романів Антону Анатолійовичу земельної ділянки на пров. Залізничному, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про передачу у власність громадянці Дудковій Оксані Олександрівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 82 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про передачу у власність громадянці Унгурян Ірині Леонідівні (74/111 частки) та громадянці Унгурян Ганні Миколаївні (37/111 частки) земельної ділянки на вул. Черняхівського, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про передачу у власність громадянці Матюшенко Олені Петрівні земельної ділянки на вул. Авангардній, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про передачу у власність громадянці Комаровій Наталії Олександрівні земельної ділянки на вул. Успенського, буд. 40 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про передачу у власність громадянці Пугачовій Олені Анатоліївні земельної ділянки на вул. Степовій, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 20.07.2018 № 2-38/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Осташко Олександрі Миколаївні на вул. Єрмака, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 35. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 27.01.2017 № 2-16/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Малаєву Миколі Віталійовичу на вул. Каштановій, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 36. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.10.2018 № 7-41/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Стрепетовій Любові Миколаївні на вул. Псковській, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 37. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.06.2017 № 1-22/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Пучин Марії Іванівні та громадянину Загальському Ігорю Васильовичу на вул. Гагаріна, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту та надання Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням кладовища на перехресті вул. Електрометалургів та вул. Будівельна у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням кладовища на перехресті вул. Електрометалургів та вул. Будівельна у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про припинення громадянину Алдобаєву Андрію Едуардовичу права користування земельною ділянкою на вул. Слов’янській, буд. 112-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про припинення Обласному комунальному закладу «Нікопольська станція переливання крові» права постійного користування земельною ділянкою на просп. Трубників, 56/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про надання комунальному підприємству «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 56/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Потурай Едуарда Олександровича на вул. Херсонській, буд. 150 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про надання дозволу громадянину Павлову Анатолію Борисовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Олега Кошового, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання дозволу громадянину Сєрову Антону Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, 181 у м. Нікополі Дніпропетровської області для встановлення збірно-розбірного металевого гаражу.
 47. Про надання дозволу громадянці Пучині Ноні Едуардівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Суворова, 40б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. Про надання дозволу громадянці Саюк Аллі Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням адміністративної будівлі на вул. Патріотів України, буд. 173 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості шляхом поділу сформованої земельної ділянки у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД» за фактичним розміщенням будівлі критої кранової естакади та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» за фактичним розміщенням будівлі складу устаткування та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Чикову Тарасу Вікторовичу за фактичним розміщенням нежитлової будівлі та надання в оренду земельної ділянки на вул. Івана Богуна, 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 52. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Херсонській, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 53. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міська житлова-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Херсонській, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 54. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Станіславського, 1-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 55. Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ТОРГСТРОЙ» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі магазину на новий строк на вул. Княжій, 83а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 56. Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЕС-2005» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням літнього майданчику на новий строк на просп. Трубників, 85 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 57. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.09.2018 № 34-40/VІІ «Про надання фізичній особі-підприємцю Петько Дмитру Васильовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі торгівельного центру на вул. Першотравневій, 3-б у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 58. Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Нікопольської міської ради у 2018 році.
 59. Про затвердження змін до міської програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 60. Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019-2020 роки в м. Нікополі.
 61. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 № 70-42/VII.
 62. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік».
 63. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 64. Про щорічне звітування депутатів міської ради перед виборцями.
 65. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств м. Нікополя для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт на 2019 рік.
 66. Про затвердження переліку об’єктів та підприємств м. Нікополя, на яких можуть проводитись громадські роботи, а також переліку видів суспільно корисних робіт на 2019 рік.
 67. Про звернення до органу, що здійснив реєстрацію статуту, щодо видачі дубліката свідоцтва
 68. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Нікополя, в особі Нікопольської міської ради, з господарського відання (балансу) комунального підприємства «Міські автомобільні дороги – 1» Нікопольської міської ради до державної власності у господарське відання (на баланс) Нікопольському зенітно-ракетному полку в/ч А0593 комунального майна.

 

 1. Про надання попередньої згоди на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя квартир (з статусом службове житло), які перебувають у державній власності в особі Міністерства внутрішніх справ України.
 2. Про встановлення орендної плати Головному територіальному управлінню юстиції у Дніпропетровській області.
 3. 71. Про встановлення орендної плати Нікопольському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.
 4. Про встановлення орендної плати територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.
 5. Про встановлення орендної плати Нікопольській громадській організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль».
 6. Про встановлення орендної плати громадській організації «Нікопольська молодь з обмеженими фізичними можливостями «Аква».
 7. Про затвердження змін до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 8. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 9. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 10. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 11. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 12. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції;
 13. Про внесення змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 рік.
 14. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 2018 рік.
 15. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2018 рік.
 16. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
Read 287 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00