Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 06 березня 2019 17:54

Каталог рішень 45-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 28 лютого 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. 3. Про передачу у власність громадянці Зеленій Людмилі Володимирівні земельної ділянки на вул. Богунській, буд. 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. 4. Про передачу у власність громадянину Бац Олександру Григоровичу земельної ділянки на вул. Чехова, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. 5. Про передачу у власність громадянці Марченко Олені Андріївні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 87 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6.  Про передачу у власність громадянину Бачуріну Сергію Володимировичу земельної ділянки на вул. Новопавлівській, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

7. Про передачу у власність громадянці Потравко Зінаїді Олексіївні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 418 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1. Про передачу у власність громадянці Федоровій Марії Яківні земельної ділянки на вул. С. Перовської, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2.  Про передачу у власність громадянину Ковальову Сергію Володимировичу земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 225 б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3.  Про передачу у власність громадянину Человань Володимиру Валерійовичу земельної ділянки на вул. Багратіона, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4.  Про передачу у власність громадянину Харіну Володимиру Олександровичу земельної ділянки на вул. Хохлова Костянтина, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про передачу у власність громадянину Гетьману Володимиру Олександровичу земельної ділянки на пров. Буксирному, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 1-36/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Юхимук Наталії Геннадіївні на вул. Троїцького повстання, буд. 276 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Виконавчому комітету Нікопольської міської ради для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на вул. Електрометалургів, 27 у місті Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Виконавчому комітету Нікопольської міської ради для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на вул. Першотравневій, буд. 26-в у місті Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Виконавчому комітету Нікопольської міської ради для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на вул. Перспективній (між ринком «Першотравневий» та торгівельним комплексом «33 м²») у місті Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та надання Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Гетьманській, 21-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11.  Про надання дозволу громадянину Котолевичу Олегу Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Бориса Мозолевського, буд. 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області за фактичним розміщенням гаражу.
 12.  Про припинення комунальному закладу «Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Кармелюка, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання комунальному закладу «Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія» в постійне користування земельної ділянки на вул. Кармелюка, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1.  Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Шульгіна, 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Погосян Ашотом Георгійовичем.
 2.  Про надання дозволу Приватному підприємству «Манас» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Патріотів України, 128 А у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання громадянину Мазуренко Максиму Юрійовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Шульгіна, 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «МЕТАН» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівель автомобільного газозаправного пункту на вул. Героїв Чорнобиля, 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. 25. Про надання громадянину Малишко Віталію Івановичу в оренду земельної ділянки на вул. Тимірязєва, буд.14 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» за фактичним розміщенням будівлі цеху, побутового приміщення цеху, будівлі 9-го прольоту ТПЦ-2, димової труби, цеглової димової труби на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням залізничних колій, будівлі станції «Центральна», побутового корпусу та будівлі контори цеху на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Буравльовій Ользі Сергіївні договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на вул. Каштановій, 1в у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Крохмаль Олександру Дмитровичу договору оренди земельної ділянки під будівництво кафе-магазину та адміністративного корпусу на новий строк на вул. Жигулівській, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення Публічному акціонерному товариству «Укрнафта» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі автозаправної станції на новий строк на вул. Патріотів України, 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2.  Про поновлення Публічному акціонерному товариству «Укрнафта» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі автозаправної станції на новий строк на вул. Херсонській, 547-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області  (2,1369 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (0,2713 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (1,0759 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (0,4666 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (0,4276 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (0,2495 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (2,0649 га).
 1. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області (29,5478 га).
 1. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці м. Нікополь Дніпропетровської області.
 2. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Гетьмана Сагайдачного, 101 у м. Нікополь Дніпропетровської області, яка знаходиться у користуванні громадянина Сови Михайла Валентиновича за фактичним розміщенням нежитлових будівель.
 3. Про надання згоди на укладання договору на право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) між Нікопольською міською радою та Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації для виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція парку Перемоги по пр. Трубників в м. Нікополь Дніпропетровської області».
 4. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВСМПО ТИТАН УКРАЇНА» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 3. Про припинення Товариству з обмеженою відповідальністю «Наукове-виробниче об’єднання «Труболіт» права постійного користування земельною ділянкою на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі експериментального цеху на просп. Трубників, 56-Е/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

48 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на  просп. Трубників, 56-Д/4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

49 Про передачу у власність громадянці Чернишовій Тетяні Михайлівні земельної ділянки на вул. Гагаріна, буд. 171 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 2. Про внесення змін до додатку рішення міської ради від 14.12.2018 № 34-43/VII «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2019 рік».
 3. Про затвердження змін до міської цільової Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2019 роки.
 4. Про затвердження змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовим частинам А0593 та А2110 Збройних сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки».
 5. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції;
 6. Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
 7. Про передачу у тимчасове безоплатне користування відокремлену дільницю внутрішньо-квартальної теплової мережі мікрорайону «Металург» комунальному підприємству «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» ДОР».
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року № 6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
 9. - Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 10. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2018 № 74-38/VІІ «Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна варта» Нікопольської міської ради на 2017– 2019 роки у новій редакції».
 12. Про внесення доповнень до Положення про надання щомісячної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань мешканцям будинків, визнаними такими, що не відповідають санітарно-технічним вимогам та непридатними для проживання, заходів міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2018р. № 64-42/VII.
 13. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік».
 14. Про затвердження Положення про міську стипендію для учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти.
 15. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 16. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 18. Про втрату чинності рішення міської ради від 22.06.2018 № 70-37/ VІІ «Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Пересувна механізована колона № 2» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чалого, 121-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості»;
Read 214 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00