Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 29 березня 2019 16:35

Каталог рішень 46-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 26 березня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)у м. Нікополі Дніпропетровської області
 4. Про надання дозволу громадянці Бортнічук Надії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на пров. Ленському, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянці Романенко Ользі Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Іртиській, буд.25 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «ТРУБНИК» для індивідуального садівництва
 7. Про надання дозволу громадянці Ткачовій Ірині Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Михайла Коцюбинського, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянці Колійовій Тамарі Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Автогаражному кооперативі № 1, гараж №350 , блок №8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 9. Про передачу у власність громадянці Тимошенко Поліні Геннадіївні земельної ділянки на вул. Харківській, буд. 70 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про передачу у власність громадянину Плескуну Георгію Васильовичу земельної ділянки на вул. Борзенка ІІ, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про передачу у власність громадянці Брезгіній Валентині Анатоліївні земельної ділянки на вул. Курській, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про передачу у власність громадянину Джалалову Артуру Рубеновичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 446-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про передачу у власність громадянину Великому Юрію Миколайовичу земельної ділянки на пров. Хасанівському, буд. 8-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про передачу у власність громадянину Забугі Андрію Михайловичу земельної ділянки на вул. Конотопській у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянці Пертая Ніні Федорівні земельної ділянки на вул. Північній, буд. 123 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Вишнивецькій Ользі Іванівні земельної ділянки на пров. Упорному, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянці Юрчук Людмилі Володимирівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 140 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Гордієнко Наталі Валентинівні (1/2 частина) та громадянину Горб Івану Михайловичу (1/2 частина) земельної ділянки на вул. Азовського, буд. 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. 21. Про передачу у власність громадянину Єгорову Володимиру Герасимовичу земельної ділянки на вул. Першотравневій, буд. 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. 22. Про передачу у власність громадянину Рикуну Олександру Івановичу земельної ділянки на мікрорайоні «Трубник-2» ділянка № 523 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянину Монахову Антону Георгійовичу земельної ділянки на вул. Святительській у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянину Єгорову Володимиру Герасимовичу земельної ділянки на вул. Першотравневій, буд. 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.
 23. 25. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Луговенка Романа Івановича на вул. Івана Підкови, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Вовк Віри Анатоліївни на вул. Серафимовича, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 4-39/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Жукайтісу Аляксандрасу на вул. Портовій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 26. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 № 8-42/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Шелудько Ользі Петрівні на вул. Красуцького, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 27. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 2-39/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Ахременку Сергію Олександровичу на вул. Січовій, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 28. 30. Про надання дозволу Релігійній громаді Трьох Святительської парафії Криворізької єпархії Української Православної Церкви на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Електрометалургів, 53-1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Рубан Неллі Павлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових приміщень на вул. Патріотів України, 173/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про надання дозволу громадянину Шиганову Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, буд. 56 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Гришину Олександру Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Ушинського, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Гришину Олександру Анатолійовичу та надання в оренду земельної ділянки на вул. Ушинського, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Кончуковському Олександру Володимировичу та надання в оренду земельної ділянки на вул. Княжій, 80/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області за фактичним розміщенням нежитлових будівель.
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брей Олені Борисівні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням тимчасової споруди на новий строк на вул. Добролюбова, 17/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 88-36/VII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур».
 3. Про затвердження Статуту комунального закладу «Нікопольська міська школа мистецтв № 1» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 4. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ»  НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  у  новій  редакції.
 5. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКІ АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ-1» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 6. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ у новій редакції.
 7. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 8. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 9. Про затвердження Статуту НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ КОМУНАЛЬНОЇ АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ у новій редакції.
 10. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦІПАЛЬНА ВАРТА» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 11. Про затвердження в новій редакції Положення про Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 12. Про делегування представників Нікопольської міської ради до наглядових рад комунальних підприємств Нікопольської міської ради.
 13. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на списання комунального майна.
 14. Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс підприємств, установ та організацій майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради.
 15. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 16. Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 17. Про внесення змін та доповнень до Стратегічного плану сталого розвитку м. Нікополя до 2020 року, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2016 №23-9/VІІ.
 18. 53. Про внесення змін до міської програми «Покращення умов обслуговування платників податків м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 19. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Ємцем О.Ю.;
 20. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Легкодим Н.Г.;
 21. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Рябенко М.В.
 22. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Михайленко З.Р.
 23. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Зуєвим Д.О.
 24. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Сушко В.В.
 25. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 26. Про заборону в’їзду на Нікопольську захисну дамбу транспортних засобів та/або інших самохідних машин і механізмів
 27. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.06.2018 р. № 8-37/VII, «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31.05.2017 р. №32-21/VІІ «Про затвердження складу комісії з надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя та Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції»
 1. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
Read 279 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00