Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 10 квітня 2019 10:08

Каталог рішень 47-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 08 квітня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про передачу у власність громадянці Рябикіній Ірині Григорівні земельної ділянки на вул. 9 Січня, буд. 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про передачу у власність громадянину Гайдуку Євгенію Валерійовичу земельної ділянки на вул. Горіхівській, буд. 43 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. 5. Про передачу у власність громадянці Ярко Оксані Миколаївні земельної ділянки на вул. Тінистій, буд. 24-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про передачу у власність громадянину Гармашу Олександру Івановичу земельної ділянки на вул. Фастівській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про передачу у власність громадянину Тагану Сергію Васильовичу земельної ділянки на вул. Воїнів-афганців, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про передачу у власність громадянці Бондаренко Ларисі Євгеніївні (7/15 частин) та громадянці Неліз Любові Миколаївні (8/15 частин) земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 183 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.05.2017 № 2-21/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянину Десятерику Віктору Івановичу на вул. Передовиків, буд. 16-а у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 10. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Онищенку Євгену Юрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням будівлі під установку технологічного обладнання для виробництва електрозварювальних труб на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянці Тимошиній Євгенії Григорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рижикова, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства.
 12. Про надання дозволу ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФАРМАЦІЯ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням будівлі центральної міської аптеки № 318 на вул. Світлій, 1а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянці Варійчук Олені Володимирівні (1/3 частина), громадянці Варійчук Марії Юріївні (1/3 частина), громадянці Галкіній Катерині Юріївні (1/3 частина) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі цеху з прибудовою, металевих гаражів на вул. Кооперативній, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Публічному акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Чалого, 140 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Гарагулі Костянтина, 45 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Заграй Аллою Степанівною.
 2. Про надання громадянці Заграй Анастасії Олександрівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі магазину на вул. Гарагулі Костянтина, 45 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про припинення Комунальному закладу «Нікопольська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Першотравневій, 58 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання Комунальному закладу «Нікопольська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» в постійне користування земельної ділянки на вул. Першотравневій, 58 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про припинення Державному комунальному підприємству «Діалог» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Музейній, 10а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІАЛОГ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових приміщень на вул. Музейна, 10а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Мунжиу Пилипу Петровичу за фактичним розміщенням комплексу та надання в оренду земельної ділянки на вул. Херсонській, 50 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянці Насєкіній Лілії Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 11 для індивідуального садівництва.
 10. 24. Про затвердження міської Програми забезпечення діяльності з надання соціальних послуг Нікопольським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2019 – 2021 роки.
 11. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 12. Про надання дозволу Релігійній організації «Святителя Миколая Чудотворця парафії Криворізької єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рижикова, 34 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
Read 212 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00