Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 30 травня 2019 09:27

Каталог рішень 49-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 24 травня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянину Панкєєву Денису Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Класичній, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянину Донченку Анатолію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 89 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянам Полякову Антону Олександровичу (1/2 ч.) та Ісаєву Станіславу Костянтиновичу (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Херсонській, буд. 320-в у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянці Дубрівній Юлії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 15 для індивідуального садівництва.
 14. Про надання дозволу громадянину Біляшевичу Віктору Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Рижикова, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про передачу у власність громадянці Пономаренко Ользі Леонідівні земельної ділянки на вул. Камській, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Куті Людмилі Миколаївні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 109 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянину Куті Олександру Дмитровичу земельної ділянки на вул. Луговій, буд. 123 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Долідзе Аліні Олександрівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 472-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянці Бойко Олені Миколаївні земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про передачу у власність громадянину Сидоренку Володимиру Микитовичу земельної ділянки на вул. Журавлиній, буд. 55 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянину Сидоренку Вадиму Володимировичу земельної ділянки на вул. Журавлиній, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянину Вітренку Віктору Івановичу земельної ділянки на вул. Дружби, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянину Радькову Володимиру Костянтиновичу земельної ділянки на вул. Польовій, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Солодовник Ользі Петрівні земельної ділянки на вул. Учительській, 7а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про передачу у власність громадянці Бабич Любові Василівні земельної ділянки на вул. Козака Гонти, буд.11-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянину Кисельову Івану Петровичу земельної ділянки на вул. Петра Брачка, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про передачу у власність громадянці Вяткіній Катерині Олександрівні земельної ділянки на вул. Урожайній, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про передачу у власність громадянину Бабаніну Сергію Олександровичу земельної ділянки на пров. Знам’янському, буд. 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про передачу у власність громадянці Недоруєвій Валентині Федорівні земельної ділянки на вул. Полярній, буд. 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про передачу у власність громадянину Кучеренку Володимиру Олександровичу земельної ділянки на пров. Волзькому, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про передачу у власність громадянці Руденко Валентині Павлівні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 86 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про передачу у власність громадянці Фурсі Тетяні Григорівні земельної ділянки на вул. Конотопській, ділянка №1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про передачу у власність громадянці Руденко Валентині Павлівні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 86 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.
 34. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Шевченка, 180-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 09.10.2017 № 2-27/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у м. Нікополі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» громадянці Крупській Ірині Василівні та громадянину Коломоєць Олександру Васильовичу на вул. Жигулівській, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 12-37/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Кириченку Геннадію Володимировичу на вул. Михайла Коцюбинського, буд. 19-а у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 37. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 № 6-42/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Коломоєць Оксані Дмитрівні (8/13 частин), громадянці Лобко Галині Миколаївні (5/13 частин) на вул. Підгірній, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.10.2018 № 9-41/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Касьянову Вячеславу Васильовичу на вул. Гомельській, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.10.2018 № 7-41/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Зайцева-Янко Ірмі Миколаївні на вул. Грушка, буд. 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 № 3-42/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Нагаєць Ніні Михайлівні на вул. Павла Загребельного, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2019 № 8-44/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Столєтній Галині Анатоліївні на вул. Херсонській, буд. 144а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2019 № 6-44/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Білик Валентині Михайлівні на вул. 9 Січня, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. 43. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 12-37/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Кравченку Євгену Анатолійовичу, громадянці Кравченко Анастасії Володимирівні та громадянину Кравченку Микиті Євгеновичу на вул. Богомольця, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.09.2018 № 6-40/VІІ «Про надання дозволу громадянці Дяченко Антоніні Віталіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Електрифікаторів, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 45. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.12.2015 № 47-2/VІІ «Про поновлення договору оренди землі на новий строк Товариству з обмеженою відповідальністю спільному Українсько-Польське товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАЗУС» на пр. Трубників, 13 за фактичним розміщенням павільйону торгівлі» та договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-польське Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАЗУС».
 46. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2019 № 32-45/VІІ «
 47. Про поновлення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» договору оренди земельної ділянки  за фактичним розміщенням водовідного каналу  на новий строк на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 1. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56-Д/4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі експериментального цеху на просп. Трубників, 56-Е/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній громаді Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) Парафії Дніпропетровської Єпархії Української православної Церкви Київського Патріархату в м. Нікополі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Івана Богуна у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території (вільної від забудови) мікрорайону «Трубник-2» в м. Нікополі, Дніпропетровської області».
 6. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2019                       № 50-45/VII «Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя».
 7. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.
 8. Про затвердження Положення про Нікопольський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції.
 9. Про внесення змін до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» затвердженого рішенням Нікопольської міської ради від 31.08.2016 року № 54-11/VII «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя».
 10. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік».
 11. Про затвердження змін до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.03.2019 № 62-46/VІІ «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.06.2018 р.№8-37/VІІ «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31.05.2017 р. №32-21/VІІ «Про затвердження складу комісії з надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя та Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції».
 13. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 14. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 15. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 рік.
 16. Про надання дозволу відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради на списання комунального нерухомого майна.
 17. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області.
 18. Про встановлення орендної плати Нікопольському регіональному благодійному фонду «Дітям Нікополя».
 19. Про встановлення орендної плати громадській організації «ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ НИЗОВЕ (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ)».
 20. Про надання згоди на безоплатне строкове користування релігійній організації «Релігійна громада святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Нікополі» приміщенням в окремо розташованій чотириповерховій нежитловій будівлі за адресою: м. Нікополь, вул. Кармелюка, буд. 4.
 21. Про встановлення орендної плати Головному управлінню державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області.
 22. Про встановлення орендної плати благодійному фонду «Людям від щирого серця».
 23. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Ткаченко А.Є.
 24. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Моїсеєнковою М.О.
 25. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Окішором О.І.
 26. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Потишняк В.М..
 27. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Довгановським К.Г.
 28. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Чаплигіною Л.В.
 29. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Болдирєвим В.В.
 30. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 31. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 32. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 33. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 34. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 35. Про затвердження "Програми сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 року" у новій редакції.
 36. Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
 37. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І квартал 2019 року.
 38. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І квартал 2019 року.
 39.  Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
Read 173 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00