Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 04 лютого 2021 15:29

Каталог рішень 4-ї сесії Нікопольської міської ради VІІІ скликання від 29 січня 2021 року

 1. Про затвердження структури, загальної чисельності штатних одиниць виконавчих органів міської ради.
 2. Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Нікопольської міської ради у 2020 році.
 3. Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС».
 4. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем’єр-міністра України, Народного депутата України Германа Д.В., Міністерства фінансів України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства соціальної політики України.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянці Фещенко Євгенії Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Олександра Сухорукова, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянину Жмакіну Ігорю Федоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на пров. Бахчисарайському, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянину Назаренку Євгенію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Барвінківській, буд. 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянину Чумаку Миколі Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 755 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про надання дозволу громадянину Ляшку Вадиму Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Ціолковського, буд. 41а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянці Павловій Тетяні Анатоліївні (1/2 ч.), громадянину Павлову Артему Миколайовичу (1/2 ч.)на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Новопавлівській, буд. 59 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 24.05.2019 № 2-49/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Лисенку Станіславу Олександровичу на вул. Зої Космодем’янської, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.09.2020 № 9-70/VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бессемянниковій Світлані Валеріївні земельної ділянки на вул. Славгородській, буд. 5 а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
 16. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.08.2020 № 59-69/VIІ «Про надання дозволу громадянину Сизьку Олександру Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу на вул. Кооперативній, буд. 5А/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 17. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2020 № 30-73/VІІ « Про надання фізичній особі-підприємцю Соколу Роману Анатолійовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі депо на вул. Електрометалургів, 224 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 18. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.08.2020 № 72-69/VІІ «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Жовнір Ірині Леонідівні договору оренди землі за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на просп. Трубників, 52-б у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 19. Про надання дозволу громадянці Солохі Валентині Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражу №12 на вул. Гетьманській, 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. Про надання дозволу громадянці Нейштадт Олені Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням гаражів (гараж «А», гараж №4) на вул. І.Сірка, буд. 26 (кв. 42) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. Про надання дозволу громадянину Корсунському Володимиру Юхимовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Автогаражному кооперативі «Дружба», гараж № 207 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Денисюк Олені Григорівні (6/13 ч.), громадянці Денисюк Аліні Вячеславівні (7/13 ч.) земельної ділянки на вул. Л. Українки, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сахненко Ларисі Петрівні земельної ділянки на вул. Брестській, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Очкаленко Ірині Миколаївні земельної ділянки на вул. Перемоги, буд. 19а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кам’яниченку Артему Миколайовичу земельної ділянки на вул. Мініна, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кондратенку Івану Артемовичу (1/2 ч.), громадянці Ткаченко Раїсі Пилипівні (1/3 ч.), громадянину Ткаченку Ігорю Володимировичу (1/12 ч.), громадянці Ткаченко Марії Олегівні (1/12 ч.) земельної ділянки на вул. Кооперативній, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Сколовєтровій Надії Володимирівні земельної ділянки на вул. Святительській, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Гуржій Ніні Григорівні земельної ділянки на пров. Цілинному, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кісліциній Тетяні Петрівні земельної ділянки на вул. Газопровідній, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Лісовченко Любові Іванівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 149 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Копотю Олегу Леонідовичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 378 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Івашевичу Олександру Володимировичу земельної ділянки на вул. Воїнів-афганців, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бабицькій Ганні Сергіївні земельної ділянки на вул. Січовій, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Литвиневській Олені Анатоліївні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 84 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Наливайко Оксані Валеріївні земельної ділянки на вул. Володимира Ємця, буд. 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кирієнку Андрію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Томаківській, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сторожук Анатолію Івановичу земельної ділянки на вул. Журавлиній, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чуприні Олександру Григоровичу земельної ділянки на вул. Успенського, буд. 61 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мишку Валерію Вікторовичу земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 156 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Ляшку Василю Миколайовичу (17/42 ч.) та громадянину Ляшку Сергію Миколайовичу (25/42ч.) земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 91 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пономаренко Ірині Миколаївні земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 179 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Тищенку Олександру Григоровичу земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 159 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Черкашиній Людмилі Олександрівні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 84 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ратушняк Тамарі Петрівні земельної ділянки на вул. Коломенській, буд. 70 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дяченку Івану Вікторовичу (1/4 ч.), громадянці Дяченко Вірі Іванівні (3/4 ч.) земельної ділянки на вул. Макаренка, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Скупій Світлані Геннадіївні земельної ділянки на вул. Світлій, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Гутник Ользі Петрівні земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Фолькіній Ларисі Михайлівні земельної ділянки на вул. Добролюбова, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Шашко Лідії Андріївні земельної ділянки на вул. Святительській, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Васюк Діні Павлівні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 81 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сложанікіній Світлані Михайлівні земельної ділянки на вул. Плавневій, буд. 61, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Степурі Нелі Анатоліївні земельної ділянки на вул. Л.Українки, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Олійнику Юрію Олександровичу земельної ділянки на вул. Тютчева, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 54. Про передачу у власність громадянці Карпенко Марині Вікторівні земельної ділянки на пров. Цілинному, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 55. Про передачу у власність громадянці Кошкарьовій Олександрі Володимирівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 295 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 56. Про передачу у власність громадянці Мосагутовій Анастасії Володимирівні земельної ділянки на вул. Санаторній, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 57. Про передачу у власність громадянину Жушману Дмитру Юрійовичу земельної ділянки на вул. Герцена, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 58. Про передачу у власність громадянину Решетнику Вячеславу Олександровичу земельної ділянки на вул. Магнітогорській, буд. 85 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 59. Про передачу у власність громадянину Ткаченку Віктору Олексійовичу земельної ділянки на пров. Українському, буд. 17а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Дмитруку Олександру Володимировичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального.
 61. Про надання дозволу Державному підприємству «Виробничо-будівельне об’єднання» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням п’ятиповерхової будівлі гуртожитку на пр. Трубників, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 62. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Херсонській у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 63. Про надання дозволу громадянці Жовніній Тетяні Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Микитинській, 36 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 64. Про надання дозволу КРИВОРІЗЬКОМУ МІСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МЕДТЕХНІКА» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Херсонській, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 65. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на просп. Трубників у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 66. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІКАПРОМБУД» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Лісовій, 1а, у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 67. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ПІВДЕНЬ-СЕРВІС» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лісовій, 1а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Микитина, 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання в оренду громадянці Пучині Ноні Едуардівні земельної ділянки на вул. Суворова, 40 б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на вул. Січовій, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

Про припинення дії договору оренди землі на просп. Трубників, 85 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЕС-2005.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на пров. Горобиновому у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на вул. Жигулівській у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок в районі вул. Малиновського у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок в районі просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок в районі вул. Хлястикова у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВСТАР» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням базової станції мобільного зв’язку на вул. Перемоги, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 7. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Верховної Ради України.
 8. Про внесення змін до Регламенту Нікопольської міської ради VIIІ скликання.
 9. Про затвердження в новій редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нікопольської міської ради.
 10. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств м. Нікополя для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт на 2021 рік.
 11. Про затвердження переліку об’єктів та підприємств м. Нікополя, на яких можуть проводитись громадські роботи, а також переліку видів суспільно корисних робіт на 2021 рік.
 12. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
 13. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
 14. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 15. Про затвердження положень до заходів міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки у новій редакції.
 16. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021рік».
 17. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 18. Про звільнення комунальних підприємств та закладів охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя від перерахування частини орендної плати до бюджету міста.
 19. Особливості передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Нікополя.
 20. Про встановлення орендної плати Нікопольській громадській організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль».
 21. Про встановлення орендної плати громадській організації «Нікопольська молодь з обмеженими фізичними можливостями «Аква».
 22. Про встановлення орендної плати благодійному фонду «Людям від щирого серця».
 23. Про встановлення орендної плати територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.
 24. Про встановлення орендної плати Головному управлінню державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області.
 25. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 26. Про затвердження видатків на 2021 рік для реалізації пунктів 3.1, 3.8, 5.1, 6.10, 7.1, 8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 27. Про затвердження Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Нікопольською міською радою.
 28. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
 29. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 30. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 31. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на перше півріччя 2021 року.
 32. Про внесення змін до рішення міської ради від 04 грудня 2020 року № 3-1/VІІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
 33. Про встановлення Саюку О.І. надбавки за вислугу років .
 34. Про затвердження Стратегії розвитку міста Нікополя до 2027 року.
 35. Про внесення змін до міської програми «Партиципаторне бюджетування у м. Нікополь на 2021-2025 роки».
 36. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня  2020 року  № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».
 37. Про затвердження Положення про управління містобудування та архітектури Нікопольської міської ради.

109. Про затвердження Обиденної Т.С. на посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Read 122 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00