Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 02 липня 2019 17:42

Каталог рішень 51-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 26 червня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянину Ступаку Сергію Никифоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Одеській, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянці Мазур Інесі Борисівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Веселій, буд. 49 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянину Іващенку Миколі Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Слави, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про надання дозволу громадянину Деревязі Юрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Ціолковського, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянину Дмитруку Олександру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Рижикова, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про передачу у власність громадянці Євсєєвій Ірині Вікторівні земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 125 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про передачу у власність громадянину Шаповалову Артему Андрійовичу земельної ділянки на вул. Полтавській, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про передачу у власність громадянці Домек Валентині Миколаївні земельної ділянки на вул. Некрасова, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про передачу у власність громадянці Довбиш Наталі Василівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд.43 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про передачу у власність громадянці Якименко Наталії Михайлівні земельної ділянки на вул. Слави, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про передачу у власність громадянці Галушці Ларисі Федорівні земельної ділянки на пров. Пляжному, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянці Акуловій Варварі Олексіївні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянину Конфедерат Олександру Олеговичу (1/2 ч.) та громадянці Конфедерат Ларисі Анатоліївні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 76 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянці Галабурді Ользі Петрівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 175 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянці Кучерявенко Тетяні Андріївні земельної ділянки на вул. Свято-Андріївській, буд. 125а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянці Жуковій Ользі Вікторівні земельної ділянки на вул. Степана Разіна, буд.35 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про передачу у власність громадянці Цагурія Наталії Хутівні земельної ділянки на вул. Трубченка, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянці Лубенець Людмилі Іванівні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 4а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянці Мельничук Людмилі Миколаївні (1/2 ч.) та громадянину Мельничук Віталію Антоновичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Короленка, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянину Дяченку Олександру Григоровичу земельної ділянки на вул. Раїси Кириченко, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянину Мачульському Сергію Сергійовичу земельної ділянки на м-ні «Трубник-2», ділянка № 646 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВАДРАНТ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Сірка, 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
 26. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про надання дозволу громадянці Поляковій Наталії Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 3-39/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Молчановій Наталі Юхимівні на вул. Ушинського, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2019 № 4-44/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Євтушенко Геннадію Петровичу на вул. Пирогова, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.03.2019 № 7-46/VІІ «Про надання дозволу громадянці Романенко Ользі Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Іртиській, буд.25 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 33. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 08.04.2019 № 22-47/VІІ « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Мунжиу Пилипу Петровичу за фактичним розміщенням комплексу та надання в оренду земельної ділянки на вул. Херсонській, 50 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 34. Про надання дозволу Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання Комунальному підприємству «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» в постійне користування земельної ділянки на вул. Микитина, 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на просп. Трубників, 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання КОМУНАЛЬНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Комунальному позашкільному навчальному закладу освіти «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» в постійне користування земельної ділянки на вул. Котельникова, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СБ-УКРРЕСУРС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Пучині Ноні Едуардівні за фактичним розміщенням нежитлової будівлі та надання в оренду земельної ділянки на вул. Суворова, 40 б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання громадянам Мотриченко Юлії Федорівні (1/3 ч.), Каліберді Ірині Ігорівні (1/3 ч.), Гуржий Олені Володимирівні (1/3 ч.) в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Електрометалургів, 1-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРА ПРИСТАНЬ» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі кафе на новий строк на вул. Микитинській, 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на просп. Трубників, буд. 87а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Княжій, 103-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 82-39/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2018-2019 роках».
 5. Про внесення змін до додатку 1 міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 6. 47. Про передачу у тимчасове безоплатне користування комунальному підприємству «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» комунального майна.
 7. Про затвердження Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції;
 8. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м.Нікополя на 2019 рік»;
 9. Про внесення змін до структури виконавчих органів Нікопольської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 28.02.2018 № 45-32/VІІ.
 10. Про включення до переліку на приватизацію та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 11. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.09.2018 № 46-40/VII.
 12. Про надання згоди на придбання до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради нежитлової будівлі, літ. «А-3», що знаходиться на пр. Трубників, 87-а в м. Нікополі.
 13. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Краснокутською І.В.
 14. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Яланською Н.О.
 15. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з ТОВ «Велес - 2005».
 16. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Черемховським Є.О.
 17. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Шаховою Т.М.
 18. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Деньщуком Р.В.
 19. Про щорічний звіт спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради
 20. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на друге півріччя 2019 року.
 21. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 22. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 23. Про втрату чинності рішення Нікопольської міської ради від 30.06.2017 № 60-22/VII «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного утримання та переоснащення, поточного ремонту тощо) об’єктів за рахунок коштів бюджету міста».
 24. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на Нікопольському кладовищі на 2019 - 2022 роки.
 25. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 26. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 27. Про надання повноважень щодо видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою відділу інфраструктури, енергозбереження та благоустрою у складі управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради.
 28. Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя».
 29. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Нікополя на 2020 рік.
 1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на оформлення кредиту у вигляді овердрафта в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
 2. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня 2018 року                                     № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік»;
 4. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем'єр-міністра України та Міністерства екології та природних ресурсів України.
Read 193 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00