Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 24 липня 2019 18:02

Каталог рішень 52-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 19 липня 2019 року

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Асмолову Андрію Вікторовичу (посмертно).
 2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Безрідному Руслану Васильовичу (посмертно).
 3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Бережному Геннадію Анатолійовичу (посмертно).
 4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Берестенку Ігорю Петровичу (посмертно).
 5. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Біжку Анатолію Вікторовичу (посмертно).
 6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Вакуленку Олександру Івановичу (посмертно)
 7. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Гайдуку Миколі Миколайовичу (посмертно).
 8. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Ганевичу Роману Ігоровичу (посмертно).
 9. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Гришку Юрію Васильовичу (посмертно).
 10. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Дубині Олександру Сергійовичу (посмертно).
 11. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Живцову Андрію Анатолійовичу (посмертно).
 12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Іващенку Максиму Сергійовичу (посмертно).
 13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Касьянову Сергію Олексійовичу (посмертно).
 14. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Ковальову Андрію Євгеновичу (посмертно).
 15. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Кузнецову Антону Олександровичу (посмертно).
 16. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Куликову Дмитру Олексійовичу (посмертно);
 17. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Кулібабі Руслану Миколайовичу (посмертно).
 18. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Логвиненку Василю Васильовичу (посмертно).
 19. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Лубенцю Вадиму Івановичу (посмертно).
 20. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Москаленку Сергію Олександровичу (посмертно).
 21. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Остапенку Владиславу Станіславовичу (посмертно).
 22. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Остроушку Денису Валерійовичу (посмертно).
 23. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Пономаренку Сергію Вікторовичу (посмертно).
 24. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Попову Євгену Володимировичу (посмертно).
 25. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Пузикову Олександру Юрійовичу (посмертно).
 26. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Рибченку Сергію Володимировичу (посмертно).
 27. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Тарану Олегу Миколайовичу (посмертно).
 28. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Троценку Максиму Миколайовичу (посмертно).
 29. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Камбарову Олегу Аббасовичу.
 30. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 34. Про надання дозволу громадянину Рекачинському Ігорю Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Рижикова, біля буд. 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання дозволу громадянину Галагану Сергію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на перехресті вул. Окської та вул. Івана Підкови у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кубару Віталію Івановичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 169-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гаврилюк Валентині Михайлівні земельної ділянки на вул. Малиновського, буд. 16 а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Мельник Ірині Віталіївні земельної ділянки на вул. Північній, буд. 71 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 39. Про передачу у власність громадянці Мартиненко Олені Валеріївні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 112-б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Трошину Євгену Афанасійовичу земельної ділянки на вул. Луговій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Зирянову Рудольфу Геннадійовичу земельної ділянки на вул. Малиновського, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Яненку Олександру Миколайовичу земельної ділянки на вул. Староцерковній, буд. 22а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Безродній Надії Іванівні земельної ділянки на вул. Кобзарів, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Єрмаку Юрію Борисовичу земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 95 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Гриджук Аллі Миколаївні земельної ділянки на вул. Ст. Разіна, буд. 35б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Журбі Олександру Олександровичу земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, буд. 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Мудрій Тетяні Олексіївні земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 137 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цемох Юрію Валерійовичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 150 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 49. Про передачу у власність громадянці Лабунець Надії Касьянівні земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 211 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Омельчук Олені Олександрівні земельної ділянки на вул. Пінській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 51. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2019 № 4-44/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Рексіній Валентині Василівні та громадянину Шульженко Володимиру Васильовичу на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 139 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни їх цільового призначення та зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Заграй Ольги Володимирівни на м-ні «Трубник-2» земельна ділянка 335, 2/3ч. 336 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання фізичній особі-підприємцю Гришину Олександру Анатолійовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Ушинського, 53  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання громадянину Цурикову Олександру Федоровичу в оренду земельної ділянки на пров. Виноградному, буд.16 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 55. Про припинення Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради права постійного користування земельною ділянкою на вул. Електрометалургів, 260 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 260 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 57. Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VII.
 58. Про надання дозволу громадянину Крутікову Глібу Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, біля буд. 183 у м. Нікополі Дніпропетровської області для розміщення металевого гаражу.
 59. Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЮВІС» договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі гуртожитку на новий строк на вул. Електрометалургів, 212 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 60. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Першотравневій, 6/1 в м. Нікополь Дніпропетровської області.
 61. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІКОПРОГРЕСБУД» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі контори управління на вул. Героїв Чорнобиля, буд. 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 62. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур.
 63. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.
 64. Про затвердження програми «Пожежна безпека міста Нікополя» на 2019-2021 роки.
 65. Про затвердження Положення про відділ з питань оборонної та мобілізаційної роботи Нікопольської міської ради.
 66. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2018 № 34-43/VII «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2019 рік».
 67. Про затвердження змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовим частинам А0593 та А2110 Збройних Сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки».
 68. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства).
 69. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Довгановським В.Г.
 70. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Сабановим Б.А.
 71. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Льовіною М.В.
 72. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Потьомкіним А.А.
 73. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Гоголадзе Н.А.
 74. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Абдуллаєвим С.А.
 75. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з ТОВ «ФУД-С».
 76. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Галицькою О.М.
 77. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Кривицькою Н.В.
 78. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою- підприємцем Черемховським Є.О.
 79. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Кузьміним А.О.
 80. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Наріковою І.В.
 81. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Уваровою В.І.
 82. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Порожнім Г.М.
 83. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м.Нікополі на 2018-2020 роки.
 84. Про надання згоди ТОВ «ТС ПЛЮС» на виділ у натурі частки майна, що є у спільній частковій власності.
 1. Про виключення об’єкту комунальної власності з переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.
 1. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м.Нікополя на 2019 рік».
 2. Про внесення змін до додатку 1 міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 3. Про затвердження Положення про відшкодування витрат за безкоштовне перевезення громадян пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування в новій редакції
 4. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 5. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 6. Про затвердження змін та доповнень до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 7. Про затвердження змін та доповнень до рішення міської ради «Про затвердження видатків для реалізації пунктів 2.12, 5.1, 6.5, 6.10, 6.17, 7.1, 8.1 заходів  міської програми «Екологія 2018-2022».
 8. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 9. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 10. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 11. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 12. Про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції.
 13. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 24.05.2019 № 82-49/VII «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».
 14. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І півріччя 2019 року.
 15. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2019 року.
 16. Про внесення змін до рішення міської ради  від 14 грудня  2018 року                                № 55- 43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 № 5-57/VI «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
 18. Про внесення змін до додатку (Умови надання КП «НВУВКГ» НМР кредиту у вигляді овердрафта в АТ КБ «ПРИВАТБАНК») до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2019 № 71-51/VII «Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на оформлення кредиту у вигляді овердрафта в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»», виклавши його у новій редакції, що додається.
Read 191 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00