Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 05 вересня 2019 18:02

Каталог рішень 53-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 30 серпня 2019 року

 1. Про внесення доповнення до додатку 1 міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 2. Про внесення доповнень до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги, деяким категоріям громадян, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2018р. №64-42/VII «Про затвердження положень до заходів міської Програми «ТУРБОТА» на 2019–2021роки».
 3. Про затвердження змін до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року № 6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
 5. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 6. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 7. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 8. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Совою В.В.
 9. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Кирпою Ю.Ю.
 10. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Супрун О.М.
 11. Про затвердження змін до міської цільової Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2019 роки.
 12. Про затвердження Положення про управління забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради.
 13. Про затвердження Положення про відділ діловодства у складі управління забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради.
 14. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 15. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 16. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 17. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 18. Про внесення змін до міської програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки».
 19. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 24.05.2019 № 82-49/VII «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».
 20. 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року                            № 55- 43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 21. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року № 6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій» . Демидченко
 22. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя ( вул. Шевченка, 189).
 23. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (вул. Героїв Чорнобиля, буд. 100-а).
 24. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 26. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про надання дозволу громадянці Голубєвій Ользі Борисівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Вольвача Олега, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу громадянину Черствому Івану Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Павлоградська, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про надання дозволу громадянину Гринченку Олександру Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. П.Осипенко, буд. 50а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про надання дозволу громадянину Романію Сергію Станіславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Світлій, буд. 10б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 34. Про надання дозволу громадянину Монахову Георгію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в районі домоволодіння по вул. Першотравневій, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання дозволу громадянці Івріній Олені Львівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 107 для індивідуального садівництва.
 36. Про надання дозволу громадянину Замараєву Василю Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Зоря», ділянка № 245 для індивідуального садівництва.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Самсоненко Яні Анатоліївні земельної ділянки на вул. Мелітопольській, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Жукайтісу Аляксандрасу земельної ділянки на вул. Портовій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 39. 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Горбутяк Анні Володимирівні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 169 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Шкутенку Володимиру Михайловичу земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 41. Про передачу у власність громадянці Картуковій Олені Геннадіївні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 261 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 42. 42. Про передачу у власність громадянину Пільгуй Володимиру Івановичу земельної ділянки на вул. Бериславській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 43. 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прокопенку Леоніду Андрійовичу земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 95 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 44. 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Сові Наталі Григорівні земельної ділянки на вул. Тінистій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 45. 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Семенкевич Любові Миколаївні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 123 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 46. 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Воробйовій Тетяні Миколаївні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 91 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 47. 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бойко Ганні Вікторівні земельної ділянки на вул. Межовій, буд. 80 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Циплякову Руслану Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Слави, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 49. 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Точилкіну Леоніду Григоровичу земельної ділянки на вул. Свято-Андрївській, буд.13а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 50. 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Давриш Тетяні Костянтинівні земельної ділянки на вул. Можайського, буд. 151 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кузьменку Олексію Олеговичу земельної ділянки на вул. Одеській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Григор'євській Любові Михайлівні земельної ділянки на пров. Таврійському, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 53. 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Осташко Олександрі Миколаївні земельної ділянки на вул. Єрмака, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Альошину Ігорю Анатолійовичу (15/63 ч.) та громадянці Альошиній Тетяні Володимирівні (48/63 ч.) земельної ділянки на вул. Павлоградській, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 55. 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Шинкарюк Ірині Анатоліївні земельної ділянки на вул. Конотопській, буд. 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 56. Про передачу у власність громадянці Шипші Ірині Іванівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 174 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 57. Про передачу у власність громадянці Кургановій Ользі Вікторівні (1/2 ч.) та громадянину Курганову Ігорю Володимировичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Криворізькій, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 58. 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Бороденку Олегу Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Полоцькій, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 59. 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Васильєвій Ніні Михайлівні (1/4 ч.), громадянину Васильєву Микиті Андрійовичу (1/2 ч.) та громадянці Васильєвій Юлії Андріївні (1/4 ч.) земельної ділянки на вул. Полтавській, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 60. 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Рабовер Руслані Степанівні земельної ділянки на вул. Олександра Сухорукова, буд. 43 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 61. 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Жужа Валентині Йосипівні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 107 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 62. 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Грицулі Віктору Івановичу земельної ділянки на вул. Тінистій, буд. 90 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 63. 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Кошеленку Сергію Федоровичу земельної ділянки на вул. Борзенка, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 64. 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Бойко Віктору Федоровичу земельної ділянки на вул. Північній, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 65. 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянці Бойко Ларисі Павлівні земельної ділянки на вул. Північній, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 66. 66.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Турик Олені Миколаївні земельної ділянки на пров. Цілинний, буд.24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1. 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Шмигировській Наталі Володимирівні земельної ділянки на вул. Олександра Сухорукова, буд.42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цебулька Сергію Вікторовичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 256 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, в межах садівничого товариства «Хвиля», ділянка № 106 та передачу у власність громадянину Малофєєву Геннадію Анатолійовичу у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 08.04.2019 № 1-47/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Плавшуді Юрію Миколайовичу на вул. Михайла Грушевського, буд. 191 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2019 № 3-51/VІІ «Про надання дозволу громадянину Ступаку Сергію Никифоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Одеській, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 6. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.09.2018 № 13-40/VIІ «Про надання дозволу громадянину Панкєєву Денису Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для розміщення гаражу на вул. Класичній, 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.01.2018 № 7-30/VIІ «Про надання дозволу Релігійній громаді Християнської Церкви Віри Євангельської «Небесний Дар» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Малиновського, буд. 1-Д у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 8. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Альошину Олегу Володимировичу (1/2 частина), громадянці Ковчишиній Анні Іванівні (1/2 частина) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється на вул. Отаманській, 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Спецредуктор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель станції технічного обслуговування легкових автомобілів з автомийкою на вул. Патріотів України, 126-Г/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. 76. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Гребнєву Сергію Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель станції технічного обслуговування легкових автомобілів з автомийкою на вул. Патріотів України, 126-Г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу НІКОПОЛЬСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівель складів № 10, 11, 12, 14, 15, 16 на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Деньщук Юлії Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Запорізькій, 49/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «ХОСВОКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, буд. 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Соловйовій Інні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі кафе на вул. Добролюбова, 46а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі побутових РМЦ новий цех 1 (інв. № 000190), частини будівлі ремонтно-механічного цеху (інв. №000189) на  просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 16. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі цеху (інв. № 000201), побутових цеху (інв. № 000202), спеціальних приміщень для технологічних потреб (інв. № 000203), асфальтобетонної автодороги, авто в’їзду (інв. № 001581) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 17. 83. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі ремонтно-котельного цеху ( інв. № 000736), відкритої кранової естакади ( інв. № 003271) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 18. 84. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі лісосушилки (інв. № 000176) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. 85. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі адміністративних та побутових приміщень (інв. № 000881) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. 86. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі літейного цеху (інв. № 000173), побутових літейного цеху (інв. № 000174) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. 87. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі модельного цеху (інв. № 000171), побутових модельного цеху (інв. № 000175) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. 88. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі РМЦ (інв. № 000187), будівлі напаєчної майстерні (інв. №000194) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. 89. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі модельного складу (інв. № 000172) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Бакум Миколи Микитовича на вул. Довгалівській, буд. 353 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Курган Тетяни Юріївни на вул. Крилова, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, громадянина Тульчинського Анатолія Олександровича на вул. Микитинській, буд. 4а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-торгстрой» в оренду земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 42 г за фактичним розміщенням нежитлової будівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВГМК» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Жигулівській, 1-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОРЕОЛ» в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕЙЗ-106» в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Сєрову Антону Сергійовичу для встановлення збірно-розбірного металевого гаражу на вул. Шевченка, 181 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Купчику Сергію Павловичу (1/5), Цедрику Сергію Олександровичу (1/5), Пенському Андрію Владиславовичу (1/5), Жуковій Світлані Вікторівні (1/5), Думенко Ользі Іванівні (1/5) за фактичним розміщенням будівлі монтажно-заготівельної майстерні на вул. 50 років НЗФ, 74 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання громадянину Саюку Олександру Івановичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Шевченка, буд. 188а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельних ділянок на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про поновлення Публічному акціонерному товариству «УКРТЕЛЕКОМ» договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Княжа, 80 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. 104. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Мотриченко Юлії Федорівні договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Шевченка, 199 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням будівлі котельні інв. № 001492 на вул. Запорізькій, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі складу на вул. Микитинська, 48а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 1. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі ТРП «Трубник» інв. № 003023 на вул. Соборній, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу Релігійній організації «Релігійна громада Преподобного Іоанна Дамаскіна Парафії Дніпропетровської Єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату в місті Нікополі» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Лапинській, 47-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельну ділянку на вул. Херсонській, 77 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Ізюмській, 112 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Шевченка, 182 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Добролюбова, 23/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Барнаульській, 34 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Шевченка, 193/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Шевченка, 129 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Першотравневій, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області .
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників (район прохідної НПТЗ) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників, 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Електрометалургів, 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Шевченка, 231 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 17. Про надання Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 13-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному Підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради 03.07. - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою: м. Нікополь, вул. Княжа, 81/1 Дніпропетровської області.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КВЦПЗ 03.07 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) в м. Нікополь на вул. Шевченка, 180/1 Дніпропетровської області КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 20. Про надання згоди на укладання договору на право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) між Нікопольською міською радою та Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації для виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція частини будівлі амбулаторії № 1, 3 Комунального закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги»» під дитяче стаціонарне та консультативно-діагностичне відділення на просп. Трубників, буд. 47 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 82-39/УІІ «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2018-2019 роках».
 22. Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VII.
 23. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Першотравневій, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Тимірязєва, буд.14 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та громадянином Малишко Віталієм Івановичем
 25. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Шевченка, 180 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Першотравневій, 47 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Добролюбова, 17/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Чалого, 144-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Електрометалургів, 4-В у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про надання дозволу громадянці Осетровій Ользі Борисівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на пров. Калиновому, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про надання дозволу громадянці Рябік Ользі Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Ващенка Григорія, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Сумовській Ользі Юріївні земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика, буд.34 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Шелудько Ользі Петрівні земельної ділянки на вул. Красуцького, буд.29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Биченковій Олені Георгіївні земельної ділянки на пров. Квітневий, буд.4-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 24.05.2019 № 1-49/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Горбаненку Юрію Валерійовичу на пров. Ударному, буд. 17а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 58-37/VIІ «Про надання дозволу Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування по вул. Микитинська, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 37. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 49-39/VІІ «Про надання дозволу Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 48 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області»
 38. Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Сивогривової Віри Петрівни у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 227 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Уваровій Вікторії Іванівні (6/11 ч.) та громадянці Глазуновій Людмилі Іванівні (5/11 ч.) земельної ділянки на вул. Паромній, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на перетині вул. Мечникова - Куликовської у м. Нікополі Дніпропетровської області (0,0040 га).

 

Read 123 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00