Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 22 жовтня 2019 17:38

Каталог рішень 55-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 18 жовтня 2019 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянину Ганоцькому Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Харківській, буд.60 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянці Панкєєвій Любові Григорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Л.Українки, буд. 45 д у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про надання дозволу громадянці Клочковій Поліні Павлівні (1/2 ч.) та громадянці Даньшиній Валентині Григорівні (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на пров. Донському, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про надання дозволу громадянину Мокроусову Василю Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Підгорній, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про надання дозволу громадянці Яцків Любові Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. №716 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянці Ганевич Златі Романівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. №753 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Довгань Олексію Семеновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Автогаражному кооперативі «Менжинський №9», гаражі № 78, 92, 93 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 5. Про надання дозволу громадянці Довгань Лідії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Автогаражному кооперативі «Менжинський №9», гаражі № 1, 2, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Юхимук Наталії Геннадіївні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 276 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Канунікову Павлу Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд.161а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ступіну Віктору Михайловичу земельної ділянки на вул. Коцюбинського, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Харламову Сергію Івановичу земельної ділянки на пров. Робітничому, буд.2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Медюковій Наталі Григорівні земельної ділянки на вул. Л.Чайкіної, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Білик Валентині Михайлівні земельної ділянки на вул. 9 Січня, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Третяк Наталії Іванівні земельної ділянки на вул. Чернишевського, буд.37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Бібік Лідії Володимирівні земельної ділянки на вул. Псковській, буд.55 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Ахременку Сергію Олександровичу земельної ділянки на вул. Січовій, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про передачу у власність громадянину Зуєву Олексію Павловичу земельної ділянки на вул. Приморській, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянці Водоп'ян Тамарі Василівні (1/2 ч.) та громадянину Водоп'ян Сергію Геннадійовичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Михайла Грушевського, буд. 61а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Тарасенко Костянтину Михайловичу земельної ділянки на вул. Чорноморській, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кошевому Олегу Васильовичу земельної ділянки на вул. Північній, буд. 75 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянину Мирному Максиму Васильовичу земельної ділянки на вул. Л.Чайкіної, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сандулу Олегу Олександровичу земельної ділянки на вул. Козацькій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянину Юрченку Юрію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Першотравневій, буд. 112 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Горбачову Валерію Петровичу земельної ділянки на пров. Квітневому, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Сердечному Микиті Євгеновичу земельної ділянки на пров. Квітневому, буд. 11-б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Величко Ірині Григорівні земельної ділянки на вул. Кольцова, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Щелкунову Олегу Миколайовичу земельної ділянки на вул. Павлоградській, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Малаєву Миколі Віталійовичу земельної ділянки на вул. Каштановій, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 27. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 19.07.2019 № 33-52/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Гузь Ірині Василівні на вул. Полярній, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 28. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.08.2018 № 48-39/VІІ «Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Микитина, 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 29. Про втрату чинності рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2017 № 25-28/VІІ «Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа № 2 «Нікополь-98» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на вул. Першотравневій у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 30. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Востокгаз» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється на вул. Героїв Чорнобиля, 2-г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Самойленко Тетяні Сергіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Першотравневій, 4-В у м. Нікополі Дніпропетровської області
 32. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Саюк Тетяні Олександрівні (1/2) та фізичній особі-підприємцю Самойленко Тетяні Сергіївні (1/2) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, 87 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про надання дозволу громадянину Саюку Олександру Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням торгівельного комплексу на вул. Електрометалургів, 7-г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 34. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. В.Усова, буд. 40-Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Січовій, 52 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 36. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Херсонській, 367 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на вул. Електрометалургів, 46-А у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на вул. Станіславського, 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на вул. Електрометалургів, 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Єпіфанцевим Дмитром Юрійовичем.
 41. Про надання фізичній особі-підприємцю Соболєвій Ніні Петрівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Саюк Аллі Михайлівні за фактичним розміщенням адміністративної будівлі на вул. Патріотів України, буд. 173 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання фізичній особі-підприємцю Поляковій Наталії Іванівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВСМПО ТИТАН УКРАЇНА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання фізичній особі-підприємцю Онищенку Євгену Юрійовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі під установку технологічного обладнання для виробництва електрозварювальних труб на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Кухарчук Олені Віталіївні договору оренди земельної ділянки за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про поновлення громадянці Єфименко Зінаїді Василівні договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Барнаульській, 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VІІ.
 49. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (вул. Шевченка, буд. 188).
 50. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (вул. В. Усова, 22-б);
 51. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРХІТЕКТУРНО – ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 52. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2018 № 34-43/VII «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2019 рік».
 53. Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Нікопольської міської ради від 19.07.2019 № 62-52/VІІ «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур».
 54. Про затвердження Концепції інтегрованого міського розвитку – Нікополь 2035.
 55. Про включення до переліку об’єктів , що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 56. Про скасування рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2019 № 51-51/VІІ «Про включення до переліку на приватизацію та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності».
 1. Про встановлення орендної плати Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Про надання згоди на передачу приміщення у тимчасове безоплатне користування Нікопольській громадській організації Борців антифашистського опору;
 3. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік».
 4. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради майна, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, яке закріплене на праві оперативного управління за КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради».
 5. Про затвердження змін до Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки.
 6. Про затвердження Договору про передачу міжбюджетних трансфертів – субвенції у 2019 році.
 7. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року № 6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій» .
 9. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 10. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки».
 11. Про затвердження змін до міської комплексної програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки».
 12. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 13. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки».
 14. Про внесення змін та доповнень до Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки, затвердивши її у новій редакції
 15. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 9 місяців 2019 року;
 16. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2019 року;
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55- 43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 18. Про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою-підприємцем Дубровіним О.М.
Read 205 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00