Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 06 грудня 2019 13:53

Каталог рішень 56-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 28 листопада 2019 року

 1. Про звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. 6. Про надання дозволу громадянину Пащенку Павлу Павловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Комарова, буд. 22а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. 7. Про надання дозволу громадянину Рижкіну Сергію Євгеновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Перемоги, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про надання дозволу громадянці Холодній Любові Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на пров. Вільному, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянину Матвієнко Олександру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. №732 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянці Гловацькій Інні Миколаївні (13/25 частин), громадянці Ципляковій Валентині Дмитрівні (3/25 частин), громадянину Ємцю Олександру Дмитровичу (9/25 частин) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Лапинській, буд. 306 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про надання дозволу громадянці Гловацькій Інні Миколаївні (13/25 частин), громадянці Ципляковій Валентині Дмитрівні (3/25 частин), громадянину Ємцю Олександру Дмитровичу (9/25 частин) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Лапинській, буд. 306 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Єсіповій Інні Андріївні земельної ділянки на вул. Слави, буд. 35 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Юрченко Людмилі Василівні земельної ділянки на вул. Гомельській, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соколовій Аллі Олексіївні земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 98 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Дубині Олексію Васильовичу земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 59-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Самойленко Юлії Вікторівні земельної ділянки на вул. Баха, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Михеєву Володимиру Вікторовичу земельної ділянки на вул. 8 Березня, буд. 80 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Столєтній Галині Анатоліївні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 144а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. 19. Про передачу у власність громадянину Журавель Денису Івановичу земельної ділянки на вул. Фабричній, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Коломойцю Олександру Васильовичу (1/2 частка) та громадянці Крупській Ірині Василівні (1/2 частка) земельної ділянки на вул. Жигулівській, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. 21. Про передачу у власність громадянці Бутенко Марії Андріївні (1/2 частина) та громадянці Бутенко Лідії Юхимівні (1/2 частина) земельної ділянки на вул. Мурманській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Куземі Ользі Володимирівні земельної ділянки на вул. Шмідта, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Бабенко Валерію Васильовичу земельної ділянки на вул. Єнісейській, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. 24. Про передачу у власність громадянці Шумихіній Людмилі Іванівні земельної ділянки на вул. Орловській, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Прищепі Валентині Іванівні земельної ділянки на вул. Княжій, буд. 74 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Касьянову Вячеславу Васильовичу земельної ділянки на вул. Гомельській, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. 27. Про передачу у власність громадянці Сороколєтовій Тамарі Іванівні земельної ділянки на вул. Губкіна, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Євтушенку Геннадію Петровичу земельної ділянки на вул. Пирогова, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гузенку Сергію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Електрометалургів, буд. 154 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Чебукіній Галині Іванівні земельної ділянки на вул. Плавневій, буд. 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Рексіній Валентині Василівні (1/2 ч.) та громадянину Шульженку Володимиру Васильовичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 139 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Красниковій Євгенії Кіндратівні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кириченку Геннадію Володимировичу земельної ділянки на вул. Михайла Коцюбинського, буд. 19-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Качкіну Сергію Петровичу земельної ділянки на вул. Веселій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Матюшенку Володимиру Олександровичу (1/2 ч.) та громадянці Матюшенко Інні Миколаївні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Мечникова, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Коломоєць Оксані Дмитрівні (8/13 ч.) та громадянці Лобко Галині Миколаївні (5/13 ч.) земельної ділянки на вул. Підгірній, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 37. Про передачу у власність громадянину Васильєву Руслану Ігоровичу земельної ділянки на м-ні «Трубник-2», ділянка № 645 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 24.05.2019 № 4-49/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Кучеру Віктору Миколайовичу на вул. Гоголя, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 19.07.2019 № 33-52/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Левахіній Надії Володимирівні на пров. Толстого, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 28-53/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Яковенко Наталі Володимирівні на вул. Крилова, буд. 97 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 18.10.2019 № 20-55/VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Білик Валентині Михайлівні земельної ділянки на вул. 9 Січня, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 42. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 97-53/VІІ « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Сєрову Антону Сергійовичу для встановлення збірно-розбірного металевого гаражу на вул. Шевченка, 181 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 43. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 106-53/VІІ «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі складу на вул. Микитинська, 48а у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 44. 44. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Бориса Мозолевського, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області .
 45. 45. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі трансформаторної підстанції інв. № 125019 на вул. Героїв Чорнобиля, буд. 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання дозволу громадянину Мимрикову Олександру Петровичу (1/2) та громадянину Кураткіну Віталію Володимировичу (1/2) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі спортзалу на просп. Трубників, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Електрометалургів, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

 1. 48. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на пров. Виноградному, буд.16 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та громадянином Цуриковим Олександром Федоровичем.
 2. Про припинення заводу «Будівельних матеріалів» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

 1. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Херсонській, 541-а у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ-109».
 2. Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФІРМА «АГРОПРОМСЕРВІС» в оренду земельної ділянки на вул. Херсонській, 541-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.

52.

 

Про поновлення фізичній особі-підприємцю Сові Григорію Володимировичу договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Електрометалургів, 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та надання КОМУНАЛЬНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 33-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників (район ринку «Ранок») у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників (район ринку «Ранок») у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників (район ринку «Ранок») у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення зупинкового комплексу на просп. Трубників, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ХОСВОКОМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 7. Про припинення комбінату підсобних виробництв тресту «Нікопольбуд» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області;
 8. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель та складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель;
 9. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Патріотів України (в районі буд. 169) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в районі вул. Патріотів України у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Електрометалургів, 244 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Багрію Володимиру Прохоровичу.
 13. Про затвердження міської Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2020-2022 роки.
 14. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 15. Про затвердження списку присяжних.
 16. 68. Про внесення змін до додатку 1 до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 17. Про затвердження змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2019 рік»;
 18. Про встановлення орендної плати територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.
 19. Про включення до переліку об’єктів , що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 20. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 21. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 22. 74. Про внесення змін та доповнень до Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки, затвердивши її у новій редакції;
 23. 75. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки, затвердивши її у новій редакції;
 24. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна варта» Нікопольської міської ради на 2020-2022 роки.
 25. Про вжиття заходів виконавчим комітетом Нікопольської міської ради, щодо сплати на користь Чернова Вячеслава Миколайовича майнової та моральної шкоди.
 26. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 грудня  2018 року № 55-43/VІІ «Про бюджет міста на 2019 рік».
 27. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України.
 28. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховного суду.
 29. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України.
 30. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Великої Палати Верховного Суду.
 31. Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення обставин та обґрунтованості виникнення боргу Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго» перед кредиторами, та наслідків розгляду матеріалів справи № 904/5240/17 про банкрутство НКП «Нікопольтеплоенерго».

 

 

 

 

 

Read 372 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00