Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

 • Каталог рішень
 • 5-ї сесії Нікопольської міської ради VІІІ скликання
 • від 26 лютого 2021 року

 

 1. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки».
 2. Про затвердження Положення про відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 3. Про затвердження Положення про відділ реєстрації та обліку громадян Нікопольської міської ради
 4. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя».
 5. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя».
 6. Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя».
 7. Про зміну найменування Нікопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення про Нікопольський міський центр соціальних служб.
 8. Про затвердження Положення про управління комунального майна Нікопольської міської ради.
 9. Про зміну місцезнаходження, внесення змін та затвердження Статуту комунального підприємства «Нікопольська дитяча міська лікарня» Нікопольської міської ради» у новій редакції.
 10. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2020 № 59-73/VІІ.
 11. Про визначення друкованого засобу масової інформації для опублікування офіційних документів, прийнятих Нікопольською міською радою та її виконавчими органами.
 12. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області. 13. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянці Лимар Олені Ісаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Вернадського, буд. 36 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про надання дозволу громадянці Стрєльцовій Тетяні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2» пров. Калиновий, діл. 391 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про надання дозволу громадянину Чикішеву Андрію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2», діл. № 668 для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 16. Про надання дозволу громадянину Попок Володимиру Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 725 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про надання дозволу громадянці Попок Оксані Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2» діл. № 726 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 18. Про надання дозволу громадянці Кубарєвій Катерині Павлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. П. Осипенко, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. Про надання дозволу громадянину Унтілову Юрію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Пестеля, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 23.12.2020 № 1-2/VІІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Сумінському Віктору Юрійовичу на вул. Чумацькій, буд. 144 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 10.11.2020 № 2-73/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Лисенку Ігорю Вікторовичу на вул. Ломоносова, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Гіберт Ніні Кузьмівні земельної ділянки на вул. Славгородській, буд. 13а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Литвиновій Раїсі Захарівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 444 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Луговській Лілії Павлівні земельної ділянки на вул. Гоголя, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Скорик Валентині Миколаївні земельної ділянки на пров. Московському, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яловенку Володимиру Петровичу земельної ділянки на вул. Передовиків, буд. 48а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Борисенку Григорію Трохимовичу земельної ділянки на вул. Таганрозькій, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Буланому Олександру Михайловичу (1/10 ч.), громадянину Буланому Володимиру Михайловичу (1/2 ч.), громадянці Буланій Вірі Олександрівні (4/10 ч.) земельної ділянки на пров. Бахчисарайському, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Крачковській Тетяні Іванівні (4/13 ч.), громадянці Надточеєвій Вірі Миколаївні (9/13 ч.) земельної ділянки на вул. Крилова, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. 31. Про передачу у власність громадянину Сергєєву Сергію Олексійовичу земельної ділянки на вул. Тимірязєва, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кухтіну Олександру Михайловичу земельної ділянки на вул. Курській, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мусієнко Анні Іванівні (1/2 ч.), громадянину Бекетову Володимиру Олександровичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 162 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Фоміній Олені Дмитрівні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 88, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про передачу у власність громадянину Шапошнику Олексію Ігоровичу земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Запальській Тетяні Раіліївні (5/6 ч.), громадянину Запальському Юрію Сергійовичу (1/6 ч.) земельної ділянки на вул. Веселій, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соколовій Тетяні Дмитрівні (1/2 ч.), громадянці Соколовій Людмилі Вікторівні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Софіївській, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яцишину Олегу Івановичу (7/12 ч.), громадянці Терещенко Марії Василівні (5/12 ч.) земельної ділянки на вул. Піддубного, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черновій Людмилі Анатоліївні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 117 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ліщук Ларисі Леонтіївні земельної ділянки на вул. Полігонній, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бальші Валентині Гнатівні земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, буд. 156 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ганноцькій Олені Іванівні земельної ділянки на вул. Азовського, буд. 4б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Маляр Наталії Андріївні земельної ділянки на вул. Мостовій, буд. 18в у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 43. 44. Про передачу у власність громадянину Єрмакову Сергію Олександровичу земельної ділянки на вул. Свято-Андріївській, буд. 36 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 44. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Яшиній Ліані Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежилої окремо розташованої будівлі на вул. Княжій, 103а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕВРАЛЬ ПЛЮС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду за фактичним розміщенням комплексу будівель паливного складу № 47 на вул. Героїв Чорнобиля, 104 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання дозволу громадянину Мінєєву Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Микитинській, 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Радченко Тетяні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням складських приміщень, ремонтних майстерень на вул. Героїв Чорнобиля, 102/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. 49. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Радченко Тетяні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням складських приміщень, ремонтних майстерень на вул. Героїв Чорнобиля, 102/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. 50. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Антипенку Андрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Добролюбова, 65а/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 50. 51. Про надання дозволу громадянину Харчуку Владиславу Едуардовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, цільове призначення якої змінюється, на вул. Добролюбова, 65а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 51. 52. Про надання дозволу громадянину Похлєбі Дмитру Олеговичу (1/2 ч.), громадянину Каряці Ростиславу Володимировичу (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Івана Мазепи, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

 1. 53. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Шевченка, 203а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Цибульським Антоном Валерійовичем.
 2. Про надання громадянину Бєлякіну Олександру Анатолійовичу (1/2 ч.), громадянці Веретельник Олені Василівні (1/2 ч.) в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі з прибудовою на вул. Шевченка, 203а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання фізичній особі-підприємцю Радченку Олександру Петровичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням складських приміщень, ремонтних майстерень на вул. Героїв Чорнобиля, 102/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлового приміщення, будівлі кафетерію на вул. Електрометалургів, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО» та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОЗРАХУНКОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлового приміщення на вул. Електрометалургів, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. 58.

 

 • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Завадському Степану Зігмундовичу договору оренди землі на новий строк за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на вул. Шевченка, 98 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. 59. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Фесенко Нелі Олександрівні договору оренди землі за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Шевченка, 233 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Виконавчому комітету Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням будівель гаражів на вул. Станіславського, буд. 1/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання згоди на передачу земельної ділянки комунальної власності на вул. Піддубного, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області до державної власності.
 4. Про надання згоди на передачу земельних ділянок державної власності в особі Нікопольської районної державної адміністрації у комунальну власність територіальної громади м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради.
 5. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДОНІС» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням адміністративної будівлі на вул. Чалого, 138-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Деньщук Юлії Володимирівні та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Запорізькій, 49/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. 66. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Дятловій Світлані Дмитрівні договору оренди землі за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на просп. Трубників, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про затвердження змін та доповнень до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 9. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021 рік».
 10. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
 11. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста  Нікополя на 2019-2023 роки».
 12. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 13. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 14. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 15. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 16. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 17. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 18. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки.
 19. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 2020 рік.
 20. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2020 рік.
 21. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня  2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».

 

Read 218 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00