Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 04 березня 2020 17:21

Каталог рішень 60-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 28.02.2020 року

 1. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 2. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання дозволу громадянину Разіну Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на перехресті вул. Полоцької та вул. Першотравневої у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу громадянину Сербенюку Євгену Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Лапинській, буд. 450 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сітраковій Надії Олександрівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 218 б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про передачу у власність громадянину Кравченко Євгену Анатолійовичу (1/3 ч.), громадянці Кравченко Анастасії Володимирівні (1/3 ч.), громадянину Кравченко Микиті Євгеновичу (1/3 ч.) земельної ділянки на вул. Богомольця, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Стрепетовій Любові Миколаївні земельної ділянки на вул. Псковській, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Романенко Ользі Григорівні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Ступаку Сергію Никифоровичу земельної ділянки на вул. Одеській, буд. 22 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Романію Сергію Станіславовичу земельної ділянки на вул. Світлій, буд. 10б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Паршутіну Миколі Миколайовичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Виговського, буд. 5-7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Переметчик Тамарі Василівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. 17. Про передачу у власність громадянину Сові Віктору Вікторовичу земельної ділянки на вул. Волошкова, буд. 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Десятерику Віктору Івановичу земельної ділянки на вул. Передовиків, буд. 16-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Пасошникову Павлу Сергійовичу земельної ділянки на вул. Мартинова Миколи, буд. 32 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Чипенко Тетяні Миколаївні земельної ділянки на вул. Полігонній, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ткач Тетяні Миколаївні (1/2 ч.), громадянці Христич Наталі Миколаївні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Бородінській, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. 22. Про передачу у власність громадянину Лантух Сергію Михайловичу земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 26а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мішину Олександру Івановичу (41/116 ч.), громадянці Мішиній Наталі Миколаївні (41/116 ч.), громадянці Загвоздкіній Катерині Сидорівні (17/58 ч.) земельної ділянки на вул. Святительській, буд. 73 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Довженко Марині Миколаївні (1/2 ч.), громадянину Манзі Віктору Петровичу (1/4 ч.), громадянину Манзі Сергію Вікторовичу (1/4 ч.) земельної ділянки на вул. Бериславській, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мазур Інесі Борисівні земельної ділянки на вул. Веселій, буд. 49 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Візер Миколі Григоровичу (1/2 ч.), громадянці Візер Зінаїді Андріївні (1/4 ч.), громадянці Шевченко Ярославі Миколаївні (1/4 ч.) земельної ділянки на пров. Смоленському, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Лобановій Наталії Артурівні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Голубєвій Ользі Борисівні земельної ділянки на вул. Вольвача Олега, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про передачу у власність громадянці Мартиненко Вікторії Олексіївні земельної ділянки на вул. Єнісейській, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Ярошенко Валентині Миколаївні (9/17 ч.) та громадянці Мацко Катерині Григорівні (8/17 ч.) земельної ділянки на вул. Л. Українки, буд. 74 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Зіброву Ігорю Володимировичу земельної ділянки на пров. Крученому, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Ганжі Олені Леонідівні земельної ділянки на вул. Переяславській, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Лонженку Володимиру Івановичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Осетровій Ользі Борисівні земельної ділянки на пров. Калиновому, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кононенку Євгену Михайловичу земельної ділянки на вул. Вольвача Олега, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Багно Людмилі Михайлівні земельної ділянки на вул. Гончара, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Рябік Ользі Олександрівні земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, в межах садового товариства «Зоря», ділянка № 245 та передачу у власність громадянину Замараєву Василю Івановичу у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Плашихіною Валентиною Петрівною.
 40. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та громадянином Саюком Олександром Івановичем та фізичною особою-підприємцем Кайдою Геннадієм Анатолійовичем.
 41. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Бедренець Валентиною Іванівною.
 42. 42. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Служенко Зінаїді Федорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Патріотів України, 165Е/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЮ «ГРАЗУС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТЕХМАШ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу масел на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІАЛОГ» за фактичним розміщенням нежитлових приміщень на вул. Музейній, 10а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання фізичній особі-підприємцю Лук’яненку Денису Володимировичу в оренду земельної ділянки на вул. Шевченка, 69/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду НІКОПОЛЬСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ за фактичним розміщенням будівель складів № 10, 11, 12, 14, 15, 16 на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Деменкову Дмитру Олександровичу за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативній, 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. 49. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Рубіс Сергію Олександровичу договору оренди земельної ділянки на новий строк на вул. Лапинській, 103 за фактичним розміщенням будівлі магазину у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасових споруд на просп. Трубників, 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням нежитлової будівлі бібліотеки на вул. Княжій, 101 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на вул. Першотравневій, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 53. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 20.12.2019 № 2-57/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Варваровій Тетяні Геннадіївні на вул. Бризовій, буд. 16д у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 54. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 № 4-42/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Симоновій Вірі Іванівні на вул. Мінській, буд. 52а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 55. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 28-53/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Горбуновій Наталії Костянтинівні на вул. Каспійській, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 56. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.01.2019 № 52-44/VІІ «Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Херсонській, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 57. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 11.05.2018 № 35-36/VІІ «Про надання дозволу громадянці Циганковій Юлії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на  вул. Херсонській, 364 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 58. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 10-37/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Іванову Сергію Дмитровичу на вул. Каштановій, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 59. Про надання дозволу Державному агентству рибного господарства України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Прорізній, 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Демиденко Олени Вікторівни на вул. Електрометалургів, буд. 96 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 61. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VIІ.
 62. Про затвердження міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, військовим частинам А0593 Збройних сил України, 3011 Національної гвардії України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2020-2022 роки».
 63. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 року № 59-42/VІІ «Про створення Наглядових рад комунальних підприємств Нікопольської міської ради».
 64. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.11.2019 року № 67-56/VІІ «Про затвердження списку присяжних».
 65. Про встановлення орендної плати навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області.
 66. Про встановлення орендної плати Нікопольському регіональному благодійному фонду «Дітям Нікополя».
 67. Про встановлення орендної плати громадській організації «ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ НИЗОВЕ (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ)».
 68. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Чумаку Віктору Юрійовичу (посмертно).
 69. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Нікопольської міської ради
 70. Про затвердження змін та доповнень до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 71. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
 72. Про затвердження Договору про передачу міжбюджетних трансфертів – субвенції у 2020 році.
 73. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
 74. 74. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 75. Про звіт тимчасової контрольної комісії Нікопольської міської ради VII скликання, створеної з метою вивчення обставин та обґрунтованості суми боргу Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго» перед кредиторами, та наслідків розгляду матеріалів справи № 904/5240/17 про банкрутство НКП «Нікопольтеплоенерго».
 76. Про включення до об’єктів комунальної інфраструктури майна.
 77. Про визначення Товариства з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс» виконавцем надання послуг з поводження з відходами, що утворилися на території міста Нікополя.
 78. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 2019 рік.
 79. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2019 рік.
 80. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 81. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня  2019 року   № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».
 82. Про затвердження Тутурова Є.С. на посаді заступника міського голови.
Read 1135 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00