Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 03 липня 2020 12:43

Каталог рішень 67-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 26 червня 2020 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянці Волох Марії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Л.Українки, буд. 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянці Гіберт Ніні Кузьмівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Славгородській, 13а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Чопорову Івану Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Маяковського, 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.03.2020 № 2-61/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Сколовєтровій Надії Володимирівні на вул. Святительській, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Дольнику Олександру Володимировичу земельної ділянки на вул. Новій, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Головко Миколі Стефановичу (45/60 ч.), громадянину Ронжину Юрію Миколайовичу (15/60 ч.) земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 292 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Сліжук Ользі Степанівні (1/6 частка) та громадянину Фостяку Сергію Степановичу (5/6 частка) земельної ділянки на вул. Баха, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про передачу у власність громадянці Ронжиній Лілії Миколаївні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 292 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про передачу у власність громадянці Верзун Тетяні Миколаївні земельної ділянки на вул. Бєлгородській, буд. 10 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чумаку Сергію Івановичу земельної ділянки на вул. Бєлгородська, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Щербаковій Інзі Олександрівні земельної ділянки на вул. Козака Гонти, буд. 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Моначиній Наталі Миколаївні земельної ділянки на вул. Декабристів, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Юрженко Людмилі Леопольдівні земельної ділянки на вул. Гоголя, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. 1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Ганоцькому Сергію Івановичу земельної ділянки на вул. Харківській, буд. 60 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. 1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Рижкіну Сергію Євгеновичу земельної ділянки на вул. Перемоги, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. 1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шматкову Сергію Івановичу земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. 1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Чайковській Тетяні Федорівні земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, буд. 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. 1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кріпак Валентині Степанівні земельної ділянки на вул. Чалого, буд. 94 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Живиці Олександру Петровичу земельної ділянки на вул. Магнітогорській, буд. 111 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ізотовій Олександрі Володимирівні земельної ділянки на пров. Ударному, буд. 39-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чеканову Олександру Сергійовичу (4/7 ч.), громадянці Маслєй Надії Сергіївні (3/7 ч.) земельної ділянки на пров. Млиновому, буд. 31 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Орловському Анатолію Васильовичу земельної ділянки на пров. Крутому, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Сєровій Людмилі Михайлівні земельної ділянки на вул. Курській, буд. 71 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волковій Тетяні Олександрівні земельної ділянки на вул. Маяковського, буд. 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Вакуленко Яні Василівні (22/72 ч.) та громадянину Рибаченку Андрію Івановичу (22/72 ч.) земельної ділянки на вул. Багратіона, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сідільову Олександру Володимировичу (3/4 ч.), громадянці Сідільовій Ганні Миколаївні (1/4 ч.) земельної ділянки на вул. Гагаріна, буд. 109-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Холодній Любові Василівні земельної ділянки на пров. Вільному, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Козій Володимиру Андрійовичу земельної ділянки на вул. Світлій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. 30. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на вул. Хлястикова, 67/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 18. 31. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на пров. Горобиновому у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 19. Про надання дозволу ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням будівлі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Великий Луг» на вул. Залиманній, 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання Комунальному закладу «Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 26» в постійне користування земельної ділянки на вул. Каштановій, 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням нежитлових будівель на просп. Трубників, 48 Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Грицик Тетяни Олександрівни на вул. Довгалівській, буд. 159 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Востокгаз» в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 2-г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 24. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Січкаренко Вікторії Борисівні договору оренди землі за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Херсонській, 242 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 25. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Некрасова, 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та Приватним акціонерним товариством «Дніпропетровськ-Авто».
 26. Про надання дозволу громадянину Шкуратову Сергію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, на вул. Некрасова, 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 27. 40. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Ушинського, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Гришиним Олександром Анатолійовичем.
 28. Про надання громадянці П'ясецькій Анні Ігорівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням гаражів на вул. Ушинського, 53 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Приватному підприємству «Манас» за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Патріотів України, 128 А у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 30. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Нікополь Дніпропетровської області.
 31. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур;
 32. Про щорічний звіт спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради.
 33. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на ІІІ квартал 2020 року.
 34. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 35. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем`єр-міністра України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства фінансів України.
 36. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
 37. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Народного депутата України Германа Д.В., депутатів Дніпропетровської обласної ради.
 38. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Нікопольської міської ради.
 39. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
 40. Про затвердження змін та доповнень до «Програми сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 30.04.2020 № 16-64/VIIу новій редакції;
 41. Про погодження змін до інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 42. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 43. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 44. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
 45. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем’єр-міністра України Шмигаль Д.А. та Голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Саакашвілі М.М.
 46. Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на оформлення кредиту у вигляді овердрафта в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
 47. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня  2019 року  № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».
Read 3753 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00