Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 16 липня 2020 15:03

Каталог рішень 68-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року

 1.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Нікополя на 2021 рік.
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Тарасенку Володимиру Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Рижикова, буд. 60 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянину Тарасенку Володимиру Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Рижикова, буд. 60 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянці Поповій Ізабеллі Сергіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Дружба», ділянка № 132 для індивідуального садівництва.
 7. Про надання дозволу громадянці Поповій Луїзі Сергіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Дружба», ділянка № 120 для індивідуального садівництва.
 8. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 20.12.2019 № 3-57/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянину Коновалову Анатолію Вікторовичу, громадянину Коновалову Олександру Анатолійовичу, громадянину Коновалову Даніілу Анатолійовичу на вул. Комарова, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 107-53/VІІ «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за фактичним розміщенням нежитлової будівлі ТРП «Трубник» інв. № 003023 на вул. Соборній, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Удовиченко Олегу Вікторовичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 211 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сокуренко Ользі Андріївні земельної ділянки на пров. Ударному, буд. 40 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Болгаріній Ларисі Олександрівні земельної ділянки на вул. Єнісейській, буд. 38а, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сівцеві Валентину Григоровичу земельної ділянки на вул. Чехова, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Павліній Тетяні Євгенівні (5/9 частин), громадянці Литвин Олені Ігорівні (4/9 частин) земельної ділянки на пров. Звивистому, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яковенку Олександру Івановичу земельної ділянки на вул. Полоцькій, буд. 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Буцикіну Олегу Миколайовичу земельної ділянки на вул. Кооперативній, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Штельмаху Олександру Васильовичу  земельної ділянки на вул. Ващенка Григорія, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кухтіну Леоніду Анатолійовичу (19/39 ч.), громадянину Кухтіну Володимиру Анатолійовичу (20/39 ч.) земельної ділянки на вул. Єнісейській, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Левахіній Надії Володимирівні земельної ділянки на пров. Толстого, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Пащенку Павлу Павловичу земельної ділянки на вул. Комарова, буд. 22а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Осташку Миколі Володимировичу земельної ділянки на вул. Єрмака, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. 22. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Фроловій Ірині Юріївні земельної ділянки на вул. Ушакова, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Шулаковій Наталії Вікторівні земельної ділянки на вул. П.Осипенко, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коноваленку Олексію Олександровичу земельної ділянки на вул. Новикова-Прибоя, буд. 33а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Левінковій Інні Сергіївні земельної ділянки на вул. Мостовій, буд. 56, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Салюк Ніні Василівні земельної ділянки на вул. Курській, буд. 73 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Чорній Любові Миколаївні (1/2 частина), громадянину Чорному Олександру Івановичу (1/2 частина) земельної ділянки на пров. Царичанському, буд. 5а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про передачу у власність громадянину Пустовіт Дмитру Михайловичу (1/3 ч.), громадянці Баклаж Наталі Михайлівні (2/3 ч.) земельної ділянки на вул. Гетьманській, буд. 8а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Бедринець Петру Івановичу (1/6 ч.),  громадянці Бедринець Валентині Олександрівні (1/6 ч.), громадянці Кравчині Ірині Петрівні (2/3 ч.) земельної ділянки на вул. Згоди, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. 30. Про передачу у власність громадянці Харіній Юлії Олегівні земельної ділянки на вул. Мурманській, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Кайгородовій Світлані Юріївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНССЕРВІС+» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в р-ні просп. Трубників, 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 34. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Молодіжний» по просп. Трубників (район міськвиконкому) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, скверу по просп. Трубників, 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку по просп. Трубників (район площі Незалежності) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 37. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Визволення» по вул. І.Сірка у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Пушкіна» по вул. Запорізькій у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Загиблим металургам» по просп. Трубників у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) території рекреаційного призначення, парку «Пам’яті» по вул. Патріотів України у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Першотравневій, 3а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про надання дозволу громадянці Пучині Ноні Едуардівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, на вул. Суворова, 40 б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасової споруди на вул. Княжій, 83/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки для розміщення зупинкового комплексу на вул. Електрометалургів, 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та громадянином Саюком Олександром Івановичем.
 46. Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІКОЮГ» договору оренди землі за фактичним розміщенням павільйону торгівлі на новий строк на вул. Шевченка, 180 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про поновлення договору оренди землі на новий строк ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» за фактичним розміщенням будівлі цеху на просп. Трубників, 56г/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. 48. Про поновлення договору оренди землі на новий строк ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» за фактичним розміщенням допоміжних будівель на просп.Трубників, 56г/7 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. Про припинення АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРСОЦБАНК» права постійного користування земельною ділянкою  на просп. Трубників, 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 50. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Каштановій, 51-Б у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Алмаз Світланою Іванівною.
 51. Про надання громадянці Бутенко Тетяні Вікторівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням магазину продовольчих товарів з кафетерієм на вул. Каштановій, 51-Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 52. 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення металевого гаражу громадянину Крутікову Глібу Вікторовичу на вул. Шевченка, біля буд.183 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 53. Про надання Приватному підприємству «МАРКЕТ ПЛЮС» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативній, 3  у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 54. 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення трансформаторної підстанції ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 9 «МЕНЖИНСЬКИЙ» та надання в оренду земельної ділянки поблизу вул. Чалого у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі РМЦ (інв. № 000187), будівлі напаєчної майстерні (інв. №000194) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 56. 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі ремонтно-котельного цеху (інв. № 000736), відкритої кранової естакади (інв. № 003271) на  просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 57. 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі побутових РМЦ новий цех 1 (інв. № 000190), частини будівлі ремонтно-механічного цеху (інв. № 000189) на  просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 58. 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі модельного складу (інв. № 000172) на  просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 59. 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням  будівлі літейного цеху (інв. № 000173), побутових літейного цеху (інв. № 000174) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі адміністративних та побутових приміщень (інв. № 000881)  на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 61. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «РЕНТА ЛЮКС» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі автозаправної станції на вул. Героїв Чорнобиля, 21/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 62. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2020 № 24-64/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2020-2021 роках».
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки та надання фізичній особі-підприємцю Альошину Олегу Володимировичу (1/2 частина), громадянці Ковчишиній Анні Іванівні (1/2 частина) в оренду земельної ділянки на вул. Отаманській, 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕЦРЕДУКТОР» за фактичним розміщенням нежитлових будівель станції технічного обслуговування легкових автомобілів з автомийкою та надання в  оренду земельної ділянки на вул. Патріотів України, 126-Г/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 65. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.
 66. Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2020  № 44-67/VII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур».
 67. Про затвердження Порядку використання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
 68. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 69. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2007 р. №1-21/V «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя».
 70. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 71. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
Read 3692 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00