6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області

2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області

4. Про надання дозволу громадянину Комарову Андрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. № 752 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
5. Про надання дозволу громадянину Шульгіну Роману Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. №719 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
6. Про надання дозволу громадянину Леншину Віталію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м-ну «Трубник-2», діл. №757 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
7. Про надання дозволу громадянці Надточей Оксані Михайлівні, громадянину Луговенку Петру Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Курській, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
8. Про надання дозволу громадянину Заїкіну Сергію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м. Нікополі Дніпропетровської області у садовому товаристві «Трубник», ділянка № 187 для індивідуального садівництва.
9. Про надання дозволу громадянці Савицькій Людмилі Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в Обслуговуючому кооперативі «Автогаражний кооператив № 12», гараж № 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
10. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.02.2020 № 5-60/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Шашко Лідії Андріївні на вул. Святительській, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
11. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2020 № 36-67/VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Востокгаз» в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 2-г у м. Нікополі Дніпропетровської області».
12. Про передачу у власність громадянці Веретельник Олені Василівні земельної ділянки на вул. Гастелло, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Грабовій Ірині Володимирівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 368а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Митрофану Борису Геннадійовичу земельної ділянки на пров. Буксирному, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
15. Про передачу у власність громадянину Нібібку Руслану Васильовичу земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
16. Про передачу у власність громадянці Пономаренко Любові Петрівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 163 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
17. Про передачу у власність громадянці Лагоді Тетяні Валентинівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 83 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Матюшенку Роману Григоровичу земельної ділянки на вул. Ризькій, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Щигарєвій Ларисі Володимирівні земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 8-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бірюку Василю Лукичу земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Калюжному Пантелію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Каспійській, буд. 21 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Логвиновій Раїсі Дмитрівні земельної ділянки на вул. Астраханській, буд. 36, у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Грищенко Олені Яківні земельної ділянки на вул. Максима Залізняка, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черкашиній Софії Вікторівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 224 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черниш Любові Іванівні земельної ділянки на вул. Матюка, буд. 39а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
26. Про передачу у власність громадянину Кучміну Сергію Валентиновичу земельної ділянки на вул. Успенського, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Артеменку Леоніду Григоровичу земельної ділянки на вул. Гастелло, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Варваровій Тетяні Геннадіївні земельної ділянки на вул. Бризовій, буд. 16д у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дєткову Івану Леонідовичу земельної ділянки на вул. Чернігівській, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хникіну Андрію Олександровичу (3/4 ч.), громадянину Хникіну Сергію Олександровичу (1/4 ч.) земельної ділянки на пров. Медичному, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хільку Віктору Андрійовичу земельної ділянки на вул. Красуцького, буд. 55 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Пушкарьову Максиму Васильовичу земельної ділянки на пров. Хасанівському, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кончуковському Олександру Володимировичу (1/2 ч.), громадянці Кончуковській Наталії Валеріївні (1/2 ч.), земельної ділянки на вул. Гетьмана Виговського, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
34. Про передачу у власність громадянці Давидько Ользі Володимирівні земельної ділянки на вул. Вернадського, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
35. Про передачу у власність громадянину Малишку Олександру Анатолійовичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 197 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гусар Раїсі Семенівні земельної ділянки на вул. Борзенка, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коробкіній Людмилі Олексіївні земельної ділянки на вул. Харківській, буд. 13 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Лебедєвій Світлані Олександрівні земельної ділянки на вул. Нова Абрикосова, буд. 10б у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гавриш Любові Іванівні земельної ділянки на вул. Полярній, буд. 74 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
40. Про передачу у власність громадянці Панишко Ірині Володимирівні земельної ділянки на вул. Бериславській, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коркуц Зінаїді Василівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шилову Юрію Вікторовичу земельної ділянки на вул. Надьожкіна, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Грищенко Світлані Павлівні земельної ділянки на вул. Полярній, буд. 76 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
44. Про передачу у власність громадянину Загрудному Ярославу Олександровичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 402а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
45. Про передачу у власність громадянці Кам’яниченко Юлії Ігорівні земельної ділянки на вул. Мурманській, буд. 67 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Дробот Наталі Анатоліївні земельної ділянки на вул. Святительській, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гуровій Галині Ярославівні земельної ділянки на вул. Курській, буд. 20а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пустовій Надії Юхимівні земельної ділянки на вул. Радищева, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Яценко Анжелі Андріївні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 74 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гончарову Володимиру Петровичу земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Герасименко Наталі Іванівні (1/2 ч.), громадянину Герасименку Петру Олександровичу (1/2 ч.) земельної ділянки на пров. Ударному, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Прищепі Галині Михайлівні земельної ділянки на вул. Електрифікаторів, буд. 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Сєдінкіну Олександру Валерійовичу земельної ділянки на території м-ну «Трубник-2», діл. № 546 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Таран Вероніці Олегівні земельної ділянки на території м-ну «Трубник-2», діл. № 724 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
55. Про надання дозволу громадянці Каранді Яні Олегівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням гаражу на вул. Крилова, 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
56. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВСТАР» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням базової станції мобільного зв’язку на вул. Перемоги, 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
57. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Гончарову Віталію Григоровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Електрометалургів, 220 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
58. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Гончарову Віталію Григоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Електрометалургів, 220-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
59. Про надання дозволу громадянину Сизьку Олександру Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу на вул. Кооперативній, буд. 5А/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
60. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Каращук Олені Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Дружби, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
61. Про надання дозволу громадянину Саюку Олександру Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, 188-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
62. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в районі вул. Жигулівської у м. Нікополі Дніпропетровської області.
63. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Княжій у м. Нікополі Дніпропетровської області.
64. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Хлястикова, 67/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням будівель комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 47 «Квітонька» на вул. Шевченка, 109-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням центральної міської бібліотеки на вул. Шевченка, 180 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки під розміщення тимчасової споруди на вул. Електрометалургів, (район цвинтаря) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди на вул. Електрометалургів, 10-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки для розміщення зупинкового комплексу на просп. Трубників, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
70. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 08.04.2019 № 21-47/VІІ «Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок у м. Нікополі Дніпропетровської області».
71. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Черновою Тетяною Олександрівною.
72. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Жовнір Ірині Леонідівні договору оренди землі за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на просп. Трубників, 52-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
73. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Плескун Людмилі Василівні договору оренди землі за фактичним розміщенням будівлі магазину на новий строк на вул. Дружби, буд. 2-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
74. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Плескуну Сергію Миколайовичу договору оренди землі за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на вул. В.Усова, буд. 22б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
75. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Плескуну Сергію Миколайовичу договору оренди землі за фактичним розміщенням будівлі магазину та споруди на новий строк на вул. Електрометалургів, буд. 31а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
76. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Кудрі Галині Михайлівні договору оренди землі за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на вул. Електрометалургів, 50б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
77. Про поновлення Приватному підприємству «БРОК-АЛЬЯНС» договору оренди землі за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на новий строк на вул. Героїв Чорнобиля, буд. 106-г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
78. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та громадянином Половим Віталієм Вікторовичем.
79. Про надання громадянці Медведєвій Аліні Олександрівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Героїв Чорнобиля, 102 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
80. Про припинення дії договору оренди землі на просп. Трубників, 56/637-В у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ».
81. Про припинення дії договору оренди землі на просп. Трубників, 56/637-Б у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ».
82. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.К. БУДСЕРВІС» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу моделей, 637, В на просп. Трубників, 56/637-В у м. Нікополі Дніпропетровської області.
83. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.К. БУДСЕРВІС» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі складу моделей, 637, Б на просп. Трубників, 56/637-Б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
84. Про надання фізичній особі-підприємцю Анищенко Марині Петрівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Шевченка, 112 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Слюсаренку Ігорю Дмитровичу за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Святительській, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання в оренду земельних ділянок на просп. Трубників, 85-А, просп. Трубників, 85-Б за фактичним розміщенням нежитлової будівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу масел ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТЕХМАШ» та надання в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі цеху з прибудовою, металевих гаражів громадянці Варійчук Олені Володимирівні (1/3 ч.), громадянці Варійчук Марії Юріївні (1/3 ч.), громадянці Галкіній Катерині Юріївні (1/3 ч.) та надання в оренду земельної ділянки на вул. Кооперативній, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області
89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення громадянину Фоміну Юрію Анатолійовичу за фактичним розміщенням нежитлової будівлі та надання в оренду земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
90. Про надання дозволу Закладу об’єднання громадян Дніпропетровської обласної організації Товариства сприяння обороні України «Нікопольська автомобільна школа» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Козака Гонти, 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
91. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 29.05.2015 № 26-62/VІІ «Про надання дозволу Релігійній Громаді Спасо-Преображенської Парафії Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. К.Лібкнехта, 113-а за фактичним розміщенням будівлі Спасо-Преображенського собору з надвірними будівлями».
92. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 29.05.2015 № 28-62/VІІ «Про надання дозволу Релігійній Громаді Спасо-Преображенської Парафії Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Шевченка, 124-а за фактичним розміщенням нежитлової будівлі».
93. Про надання дозволу громадянину Аксентьєву Олексію Олеговичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Електрометалургів, 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
94. Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» договору оренди землі за фактичним розміщенням будівлі автозаправної станції на новий строк на вул. Патріотів України, буд. 143-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та надання громадянці Монаховій Юлії Юріївні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Електрометалургів, 5-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
96. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Монахову Георгію Вікторовичу земельної ділянки в районі домоволодіння по вул. Першотравневій, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
98. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Народному депутату Герману Д.В.
99. Про звернення Нікопольської міської ради до Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольської місцевої прокуратури.
100. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.
101. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
102. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу «Нікопольська міська стоматологічна поліклініка» Нікопольської міської ради» в комунальне підприємство «Нікопольська міська стоматологічна поліклініка» Нікопольської міської ради».
103. Про реорганізацію юридичних осіб – комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР» шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР»
104. Про відкриття відділення з видів спорту інвалідів у комунальному закладі фізичної культури і спорту «Футбольний клуб «Нікополь»
Нікопольської міської ради.
105. Про відкриття відділення шахів у комунальному закладі «Дитячо-юнацька
спортивна школа №1» Нікопольської міської ради.
106. Про створення комунального підприємства «ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ КЛУБ» «НІКОПОЛЬ» Нікопольської міської ради.
107. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
108. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення Нікопольської міської ради від 20.12.2019 №1-57/VІІ «Про надання згоди на прийняття юридичних осіб - комунальних підприємств охорони здоров’я Дніпропетровської обласної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя».
109. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Каштанова, 60-Б).
110. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (пр. Трубників, 12г).
111. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Першотравнева, 27).
112. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Бориса Мозолевського, 13-б).
113. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Микитинська, 48а).
114. Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольська міська лікарня № 1 » Нікопольської міської ради» на списання комунального рухомого майна.
115. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.
116. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.
117. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
118. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за І півріччя 2020 року.
119. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2020 року.
120. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 року № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».
121. Про утворення ініціативної групи для формування складу Громадської ради при Нікопольській міській раді.
122. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
123. Про затвердження доповнень до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
124. Про затвердження видатків на 2020 рік для реалізації пунктів 2.13, 2.14, 2.15, 3.1, 3.5, 5.1, 6.10, 6.15, 6.17, 8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
125. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Голови Верховної ради України, Народного депутата України Германа Д.В.
126. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України, Національного банку України, Голови Правління АТ КБ “ПриватБанк”.
127. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови Центральної виборчої комісії.
128. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Верховної ради України, Народного депутата України Германа Д.В., Прем’єр-міністра України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Read 2057 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00