Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

 1. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.
 2. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Германа Д.В. щодо перерозподілу надходжень податку на доходи фізичних осіб між бюджетами різних рівнів.
 3. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Германа Д.В.
 4. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Прем`єр-міністра України, Народного депутата України Германа Д.В., Міністерства фінансів України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства соціальної політики України Міністерства цифрової трансформації України.
 5. Про затвердження складу Громадської ради при Нікопольській міській раді.
 6. Про внесення змін до міської програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, військовим частинам А0593 Збройних сил України, 3011 Національної гвардії України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2020-2022 роки».
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.11.2018 року № 59-42/VІІ «Про створення Наглядових рад комунальних підприємств Нікопольської міської ради».
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянину Асмолову Валентину Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Васнецова, буд. 3а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання дозволу громадянину Кириченку Єгору Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Новикова-Прибоя, буд. 20 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про надання дозволу громадянину Семенову Сергію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Некрасова у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про надання дозволу громадянину Біжко Віктору Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 754 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про надання дозволу громадянці Хазієвій Алії Райнурівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у садівничому товаристві «Хвиля», ділянка № 198 для індивідуального садівництва у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 14. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.08.2019 № 24-53/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Дрок Лідії Харлампіївні (10/21 ч.) та громадянину Дрок Василю Дмитровичу (11/21 ч.) на вул. Смоленській, буд. 48 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 15. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 28.08.2020 № 86-69/VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання в оренду земельних ділянок на просп. Трубників, 85-А, просп. Трубників, 85-Б за фактичним розміщенням нежитлової будівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 16. Про передачу у власність громадянину Артюшок Євгену Олександровичу земельної ділянки на вул. Гончара, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кріпаку Сергію Івановичу (7/16 ч.), громадянину Кріпаку Олександру Івановичу (9/16 ч.) земельної ділянки на вул. Гагаріна, буд. 155 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Старикову Ігорю Івановичу земельної ділянки на вул. Чехова, буд. 42а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Фурсі Юрію Семеновичу земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ноздрачову Сергію Івановичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 223 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянці Сидорякіній Владилені Анатоліївні земельної ділянки на вул. Крилова, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Унтілову Юрію Юрійовичу земельної ділянки на вул. Пестеля, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Варогатіній Олені Юріївні земельної ділянки на вул. Плавневій, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянину Гутніку Руслану Юрійовичу земельної ділянки на вул. Івана Підкови, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Мотриченко Людмилі Григорівні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянці Живиці Ірині Іванівні земельної ділянки на вул. Луговій, буд. 157 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про передачу у власність громадянці Марковій Юлії Вікторівні (10/21 ч.), громадянці Андрющенко Тетяні Іванівні (11/21 ч.) земельної ділянки на вул. Бориса Мозолевського, буд. 36-38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Зуєвій Ганні Тарасівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 169 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нагорній Світлані Іванівні земельної ділянки на вул. Різдвяній, буд. 44 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мельнику Леоніду Івановичу земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Задорожній Тетяні Миколаївні земельної ділянки на вул. Леваневського, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Майстренко Ірині Григорівні (1/2 ч.), громадянці Накоряковій Тетяні Рудольфівні (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 386 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Волошкіній Валентині Петрівні земельної ділянки на вул. Азовського, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про надання дозволу громадянину Кириченку Олегу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Героїв Чорнобиля, 2в у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 35. Про надання дозволу громадянину Бєлякіну Олександру Анатолійовичу (1/2 ч.), громадянці Веретельник Олені Василівні (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Шевченка, 203а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про надання дозволу громадянину Тульчинському Анатолію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежилого приміщення на вул. Микитинській, 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 37. Про надання дозволу громадянці Главатських Вірі Максимівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативній, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на вул. Зої Космодем'янської у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Кармелюка у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва КТП з мережами 6/0,4 кВ у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 41. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва ЛЕП-0,4 кВ від ЗТП-150 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 42. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням трансформаторів НЗ-07 (інв. № 12156), НЗ-15 (інв. №12157), 50КВА Ф, НЗ-09 п/ст НЗ (інв. № 12065), Т-7 (інв. №12019), Т-6 (інв. №12020) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі підстанції «Н» (інв. № 000227) на просп. Трубників, 56/000227 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі бойлерної і складу підстанції «Н» (інв. № 000225) на просп. Трубників, 56/000225 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі станції перекачування фекальної насосної на просп. Трубників, 56/000276 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 46. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ІНВЕСТ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на просп. Трубників, 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 47. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МОТОДОР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням частини виробничого корпусу «Д-1» (бокси) на вул. Електрометалургів, 250 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 48. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НПП ТРУБСЕРВІС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівель деревообробної дільниці на вул. Патріотів України, 169-А/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. Про надання фізичній особі-підприємцю Гребнєвій Тетяні Іванівні в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі станції технічного обслуговування та будівлі автомийки з наметом на вул. Патріотів України, 126г у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНССЕРВІС+» за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі лісосушки (інв. № 000176) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі цеху (інв. № 000201), побутових цеху (інв. № 000202), спеціальних приміщень для технологічних потреб (інв. № 000203), асфальтобетонної автодороги, авто в’їзду (інв. № 001581) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за фактичним розміщенням будівлі модельного цеху (інв. № 000171), побутових модельного цеху (інв. № 000175) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» в оренду земельної ділянки на просп. Трубників, 56/308 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТЕХМАШ» (1/2 ч.), ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОМЕХСЕРВІС» (1/2 ч.) в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі насосно-компресорної станції 2 (інв. №000308) на просп. Трубників, 56 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про укладання договору оренди землі на новий строк з громадянкою Тюряковою Тетяною Іванівною за фактичним розміщенням будівлі магазину на вул. Героїв Чорнобиля, 54 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про поновлення громадянину Панкєєву Денису Олексійовичу договору оренди землі на новий строк земельної ділянки на вул. Класичній, 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про укладання договору оренди землі на новий строк з фізичною особою-підприємцем Голуб Тетяною Анатоліївною за фактичним розміщенням кіоску торгівлі на вул. Електрометалургів, 52-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду на вул. Шевченка, буд. 150/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про припинення АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Патріотів України, 128 в м. Нікополь Дніпропетровської області.
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 14.09.2011 № 49-10/VІ «Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна».
 8. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2020 № 24-64/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2020-2021 роках».
 9. Про створення та затвердження персонального складу конкурсної комісії з визначення виконавця проведення земельних торгів (аукціону).
 10. Про внесення змін до додатку 1 міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням  міської  ради  від   30.11.2018  № 63-42/VII.
 11. Про затвердження змін та доповнень до міської Програми «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 12. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021рік».
 13. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
 14. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста  Нікополя на 2019-2023 роки».
 15. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 16. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8».
 17. Про внесення змін до складу спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради.
 18. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 19. Про зміну виду захисних споруд міста №15336 та №15351 зі сховищ на протирадіаційні укриття.
 20. Про надання згоди на прийняття об’єкту незавершеного будівництва «Реконструкція 3-го підйому по вул. Альпова, 3 в м. Нікополь» зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.
 21. Про надання згоди на прийняття об’єкту «Реконструкція частини будівлі амбулаторій № 1, 3 КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» під дитяче стаціонарне та консультативно-діагностичне відділення за адресою: м. Нікополь, проспект Трубників, 47» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя.
 22. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу головного управління ДПС у Дніпропетровській області у господарське відання (на баланс) комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради комунального майна.
 23. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 24. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 25. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 26. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».

82. Про внесення змін до рішення міської ради  від 23 грудня  2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської  міської територіальної громади на 2021 рік».

Read 69 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00