6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянину Москаленку Іллі Андрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Петра Брачка, 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Бабанакову Кирилу Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 736 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про надання дозволу громадянці Бороздіній Надії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бакінській, буд. 55 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянці Бороздіній Надії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Бакінській, буд. 55 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про передачу у власність громадянці Коншиній Ользі Анатоліївні (1/2 ч.), громадянину Коншину Сергію Вікторовичу (1/2 ч.) земельної ділянки на вул. Серпанковій, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про передачу у власність громадянці Чуніхіній Наталі Олександрівні земельної ділянки на вул. Троїцького повстання, буд. 203 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бессемянниковій Світлані Валеріївні земельної ділянки на вул. Славгородській, буд. 5 а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Грек Наталії Миколаївні земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 153 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Леонову Валентину Павловичу земельної ділянки на вул. Малиновського, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кучину Сергію Володимировичу земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, буд. 200 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кузнєцову Юрію Андрійовичу земельної ділянки на пров. Рибальському, буд. 18 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Купріянець Наталії Юліївні земельної ділянки на вул. Довгалівській, буд. 182 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Довгашевій Ілоні Олександрівні земельної ділянки на вул. Новикова - Прибоя, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нестеровій Наталії Прокопівні земельної ділянки на вул. Борзенка, буд. 33 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Остапенку Петру Івановичу земельної ділянки на вул. Михайла Грушевського, буд. 62 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Островській Вікторії Олексіївні земельної ділянки на вул. Сурикова, буд. 11 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Прядці Володимиру Григоровичу земельної ділянки на пров. Амурському, буд. 17 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Моісієнко Любові Іванівні земельної ділянки на вул. Магнітогорській, буд. 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянину Петрову Валерію Юрійовичу земельної ділянки на вул. Передовиків, буд. 58 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянці Зеленовій Юлії Олександрівні земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянці Пазич Ларисі Андріївні земельної ділянки на вул. Тюменській, буд. 15 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянину Пічугіну Станіславу Володимировичу земельної ділянки на вул. Північній, буд. 57а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про передачу у власність громадянці Дражевській Наталії Володимирівні земельної ділянки на вул. Марганецькій, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянці Яковенко Наталі Олександрівні земельної ділянки на вул. Полоцькій, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волоховій Вікторії Валентинівні земельної ділянки на вул. Можайського, буд. 138 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волевич Зої Григорівні земельної ділянки на вул. Новосільській, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Скрипниковій Ользі Ігорівні земельної ділянки на вул. П. Осипенко, буд. 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Білоконь Олені Миколаївні земельної ділянки на вул. Слави, буд. 42 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Чебан Ользі Петрівні земельної ділянки на вул. Волошковій, буд. 27 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Осетрову Максиму Валерійовичу земельної ділянки на пров. Калиновому, буд. 8 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Любарцю Сергію Станіславовичу земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 90 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Рекачинському Ігорю Валерійовичу земельної ділянки на вул. Рижикова, біля буд. 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги та надання Комунальному некомерційному підприємству «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Запорізькій, 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на перехресті вул. Електрометалургів та вул. Преображенська у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Добролюбова, 17/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 39. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЮ «ГРАЗУС» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту на вул. Добролюбова, 17/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 40. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «МЕТАН».
 41. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Красновим Леонідом Леонідовичем.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок в районі вул. Електрометалургів, 153 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення громадянину Шкуратову Сергію Олександровичу за фактичним розміщенням комплексу та надання в оренду земельної ділянки на вул. Некрасова, 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 44. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Топчій Олександру Івановичу договору оренди землі на новий строк земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі магазину на новий строк на вул. Жигулівській, 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 45. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Сабанову Борису Арсеновичу договору оренди земельної ділянки на новий строк на просп. Трубників, 12 у м. Нікополі Дніпропетровської області
 46. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гузій Марії Володимирівні договору оренди землі на новий строк земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Чалого, 148 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про поновлення фізичній особі-підприємцю Поздєєву Володимиру Леонідовичу договору оренди землі на новий строк на просп. Трубників, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в районі вул. Хлястикова у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.
 4. Про продаж земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля (район автовокзалу) у м. Нікополі Дніпропетровської області на земельних торгах у формі аукціону.
 5. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Слюсаренко Ігорю Дмитровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, на вул. Святительській, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області
 6. Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у місті Нікополі на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 14.12.2018 № 21-43/VІІ.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Івана Богуна, 7-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Кольвах Вірі Олексіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель: кузовний цех, склад лакофарб на вул. Патріотів України, буд. 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2020     № 42-67/VІІ « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Приватному підприємству «Манас» за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Патріотів України, 128 А у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Кураткіної Юлії Іванівни на вул. Електрометалургів, 94 у м. Нікополі Дніпропетровської області.

 

 1. Про затвердження змін до Програми «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки.
 2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур.
 3. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Нікопольської міської ради».
 4. Про затвердження змін до міської програми «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки».
 5. Про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки».
 6. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР»
 7. Про зміну місцезнаходження, внесення змін та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради у новій редакції.
 8. Про затвердження змін і доповнень до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки .     
 9. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
 10. Про затвердження змін до міської програми «Захист прав дітей та розвиток сімейних форм виховання в м. Нікополі на 2016 – 2020 роки»
 11. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
 12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Ігнатенку Леоніду Олександровичу.
 13. Про надання дозволу управлінню гуманітарної політики Нікопольської міської ради на списання комунального майна.
 14. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (просп. Трубників, 24, приміщення 101).
 15. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. В. Усова, 40).
 16. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. В. Усова, 40Б)
 17. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Бориса Мозолевського, 13Д).
 18. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу.
 19. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя та включення об’єкту нерухомого майна до Переліку другого типу.
 20. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності (вул. Івана Сірка, 26).
 21. Про затвердження Порядку списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Нікополя.
 22. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.
 23. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.
 24. Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово–технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2020 рік.
 25. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
 26. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня  2019 року                                  № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».
 27. Про надання дозволу на укладення договору фінансового лізингу КП «Нікопольський пологовий будинок» Нікопольської міської ради» з АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
 28. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 29. Про звернення до громадян міста та суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність та користуються земельними ділянками на території міста Нікополь Дніпропетровської області.
Read 696 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00