6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 16 листопада 2020 10:58

Каталог рішень 73-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 10 листопада 2020 року

Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.
 1. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.06.2020 № 26-67/VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Вакуленко Яні Василівні (22/72 ч.) та громадянину Рибаченку Андрію Івановичу (22/72 ч.) земельної ділянки на вул. Багратіона, буд.7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 14.07.2020 № 2-68/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області» громадянці Волошкіній Валентині Петрівні на вул. Азовського, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про передачу у власність громадянці Ручко Любові Олександрівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 136 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про передачу у власність громадянці Кузнецовій Олені Вікторівні земельної ділянки на вул. Сулицькій, буд. 34 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про передачу у власність громадянину Віниченку Євгену Володимировичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 120 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сільковській Наталії Василівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 134 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ганоченко Ірині Михайлівні земельної ділянки на вул. Іртиській, буд. 38 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волох Марії Василівні земельної ділянки на вул. Л.Українки, буд. 57 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Великому Володимиру Федоровичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 281 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Радченко Тетяні Іванівні земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 281а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пясецькій Інні Миколаївні (2/3 ч.) громадянину Пясецькому Сергію Миколайовичу (1/3 ч.) земельної ділянки на вул. Матюка, буд. 4 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Савченко Марії Миколаївні земельної ділянки на пров. Сінному, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про передачу у власність громадянину Мазуру Юрію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Брестській, буд. 83 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про передачу у власність громадянину Вавілову Сергію Олександровичу земельної ділянки на вул. Михайла Грушевського, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. Про передачу у власність громадянину Ковалю Павлу Григоровичу земельної ділянки на вул. Павла Богуша, буд. 29 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянці Жилі Наталі Олександрівні земельної ділянки на вул. Херсонській, буд. 181 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Скупому Роману Миколайовичу земельної ділянки на вул. Крилова, буд. 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ярошенко Тетяні Орестівні земельної ділянки на вул. Степовій, буд. 85 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Семеновій Ганні Григорівні земельної ділянки на вул. Чкалова, буд. 61 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ломі Антону Івановичу земельної ділянки на вул. Приморській, буд. 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Міщенко Магдалині Петрівні (1/3 ч.), громадянину Міщенку Віктору Івановичу (1/3 ч.), громадянці Євсєєвій Ірині Вікторівні (1/3 ч.) земельної ділянки на вул. Мартинова Миколи, буд. 50 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кондратьєвій Наталі Володимирівні земельної ділянки на вул. Брестській, буд. 87 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кукушкіній Ользі Анатоліївні земельної ділянки на вул. Славгородській, буд. 16 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коротченку Олександру Стефановичу земельної ділянки на вул. Лапинській, буд. 59 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Херсонській, 367/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 29. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Електрометалургів, 224 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Шумовим Богданом Миколайовичем.
 30. Про надання фізичній особі-підприємцю Соколу Роману Анатолійовичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням будівлі депо на вул. Електрометалургів, 224 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу громадянину Тихенку Сергію Віталійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель виробничої бази на вул. Барнаульській, 2а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та надання в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Саюк Аллі Михайлівні за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Патріотів України, 173/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання громадянину Аксентьєву Олексію Олеговичу в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Електрометалургів, 39 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 34. Про затвердження змін до заходів на 2020 рік, зазначених в додатку 1 до міської Програми «ТУРБОТА» на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2018 № 63-42/VII.
 35. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» Нікопольської міської ради».
 36. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» Нікопольської міської ради».
 37. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2020 рік».
 38. Про затвердження Положення про Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції.
 39. Про внесення доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 28.08.2020 №103-69/VІІ «Про реорганізацію юридичних осіб - комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР» шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР»
 40. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 14.02.2018 № 36-43/VII «Про внесення змін та доповнень до «Програми сприяння громадянській активності у розвитку території міста Нікополя на 2013- 2016 роки», термін дії якої продовжено до 2021 року рішенням міської ради від 25.11.2016 р. № 37-14/VІІ».
 41. Про збільшення Статутного капіталу, внесення змін та затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 42. Про збільшення Статутного капіталу, зміну місцезнаходження та видів економічної діяльності, внесення змін та затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції.
 43. Про втрату чинності рішень Нікопольської міської ради.
 44. Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2021 рік.
 45. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу у новій редакції.
 46. Про створення комунального підприємства «ЦЕНТР ОСВІТИ ДОРОСЛИХ» «НІКОПОЛЬ» Нікопольської міської ради .
 47. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради на 2020 рік», затвердивши її у новій редакції.
 48. Про затвердження змін та доповнень до «Програми сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 26.06.2020 № 53-67/VII у новій редакції.
 49. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на 2021 рік.
 50. Про делегування представників Нікопольської міської ради до Наглядової ради комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради.
 51. Про затвердження доповнень до переліку заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 52. Про затвердження видатків на 2020 рік для реалізації пунктів 2.13, 2.14, 2.15, 3.1, 3.5, 3.8, 5.1, 6.10, 6.15, 6.17, 8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022».
 53. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 9 місяців 2020 року.
 54. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2020 року.
 55. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 року № 70-57/VІІ «Про бюджет міста Нікополя на 2020 рік».
 56. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 57. Про втрату чинності пункту 3 рішення Нікопольської міської ради від 27.06.2003 № 72-7/XXIV "Про встановлення частки земельної ділянки по пр. Трубників, 56, яка закріплюється за підприємствами створеними при реструктуризації ВАТ "НПТЗ" для сплати земельного податку за землю"
 58. Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Нікополя" Варжеленку Георгію Тихоновичу
 59. Про врахування пропозицій, викладених в Резолюції  громадських слухань, що відбулися 04.10.2020 на тему «Про встановлення орендної плати Нікопольському управлінню з експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз» за користування земельними ділянками, що використовуються для функціонування розташованої на території міста Нікополя мережі газопроводів».
 1. Про врахування пропозицій, викладених в Резолюції  громадських слухань, що відбулися 03.10.2020 на тему «Щодо доцільності реорганізації «Нікопольської міської дитячої лікарні» шляхом приєднання її до КЗ «Нікопольська міська лікарня №4».
 2. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
Read 494 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00