Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 28 листопада 2016 13:11

Каталог рішень 7-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання 29 квітня 2016 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про надання дозволу Комунальному дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №30 «ОЛЕНКА» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Трубченка, буд.54.
 3. Про надання дозволу Комунальному дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №38 «МАЛЯТКО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Дружби, буд.26.
 4. Про надання дозволу Комунальному екологічному дошкільному навчальному закладу ясла-садок №36 «СОНЕЧКО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Каштанова, буд.57-А.
 5. Про надання дозволу Комунальному дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №40 «ЧЕБУРАШКА» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Шевченка, буд.213.
 6. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Г.Чорнобиля, буд.138-а за фактичним розміщенням нежитлової будівлі;
 7. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Першотравнева, буд.26-в за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
 8. Про надання дозволу Фізичній особі-підприємцю Сові Михайлу Валентиновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Г.Сагайдачного, 101 за фактичним розміщенням нежитлових будівель.
 9. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Г.Чорнобиля, буд.65.
 10. Про надання дозволу Комунальному позашкільному навчальному закладу «Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Микитинська , буд.59.
 11. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська гімназія №7 ІІ-ІІІ ступенів» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.50 років НЗФ (вул. Краснодонська), буд.42.
 12. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Г.Чорнобиля, буд.68.
 13. Про надання дозволу Комунальному закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Патріотів України (вул.К.Лібкнехта), буд.111.
 14. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Шульгіна, 2.
 15. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «НЗ-інвест» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.В.Усова, 34-а за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
 16. Про надання дозволу Нікопольській районній спілці споживчих товариств на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Кооперативна, 5.
 17. Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «МЕТАН» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Героїв Чорнобиля, 102 за фактичним розміщенням будівель автомобільного газозаправного пункту.
 18. Про передачу у власність громадянці Шевченко Любові Костянтинівні земельної ділянки на вул. Фабричній, буд.11-а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. Про передачу у власність громадянину Борисенку Дмитру Костянтиновичу земельної ділянки на вул. Черняховського, буд.35 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка);
 20. Про передачу у власність громадянину Рекову Андрію Миколайовичу (½ частини) та громадянину Горєвому Костянтину Валерійовичу (½ частини) земельної ділянки на пров. Береговому, буд.12 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про передачу у власність громадянці Нікітченко Марії Григорівні земельної ділянки на вул. Сулицька, буд.86 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про передачу у власність громадянці Гершман Олені земельної ділянки на вул. Івана Підкови (Профінтерна), буд.4 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про передачу у власність громадянину Євдахі Олексію Олексійовичу земельної ділянки на вул. Астраханській, буд.34 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 24. Про передачу у власність громадянці Крутінь Валентині Семенівні (9/14) та громадянці Мітрус Меланії Марківні (5/14) земельної ділянки на вул. Московська, буд.26 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про передачу у власність громадянці Меленець Вірі Григорівні земельної ділянки на вул. Г.Сагайдачного, буд.239 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про передачу у власність громадянці Момот Любові Петрівні земельної ділянки на вул. Красуцького, буд.42 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка);
 27. Про передачу у власність громадянину Пауку Ігорю Євгеновичу земельної ділянки на вул.Мостова, буд.16 (вул.Радіонова) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про надання фізичній особі-підприємцю Фесенко Наталі Олексіївні в оренду земельної ділянки на вул. Електрометалургів, буд.53 за фактичним розміщенням комплексу;
 29. Про поновлення договору оренди землі на новий строк Товариству з обмеженою відповідальністю «НІКОПРОГРЕСБУД» на вул.Г.Чорнобиля, 106 за фактичним розміщенням будівлі контори управління.
 30. Про припинення права користування земельною ділянкою Приватним акціонерним товариством «ЕНЕРГОРЕСУРСИ».
 31. Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на пр.Трубників, 56 за фактичним розміщенням будівлі насосної станції брудних стоків.
 32. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 25.12.2015 №27-2/VІI  «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
 33. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 27.03.2015 №19-60/VІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
 34. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.02.2016 №20-5/VІI «Про передачу у власність громадянці Резниковій Таісії Сергіївні земельної ділянки на вул.Борзенка, буд.38 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
 35. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Родос», Міжнародною Комерційною Компанією «Теплікс Трейд Лімітед», Міжнародною Комерційною Компанією «Ф.Л. Кепітал Лімітед», фізичною особою-підприємцем Бабковим Олександром Васильовичем;
 36. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Єпіфанцевим Дмитром Юрійовичем;
 37. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Нікополь Дніпропетровської області.
 38. Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
 39. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2016 рік.
 40. Про надання фізичній особі-підприємцю Голуб Наталі Вячеславівні в оренду земельної ділянки на вул. Патріотів  України (К. Лібкнехта),  буд.169 за фактичним розміщенням будівлі  профілакторію з підвалом та горішним поверхом.
 41. Про внесення змін до розділу VІ «Програми розвитку органів самоорганізації населення міста Нікополя на 2012-2018 роки», затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2011 р. № 6-5/VІ.
 42. Про Нікопольську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області.
 43. Про матеріальний резерв м. Нікополь для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
 44. Про створення комунального підприємства «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради та затвердження його Статуту.
 45. Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.
 46. Про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок.
 47. Про дозвіл КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» на списання з обліку матеріальних цінностей.
 48. Про затвердження Меморандуму про реалізацію Проекту по оснащенню діалізного відділення у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 49. Про надання згоди на продовження строків будівництва об’єкта незавершеного будівництва «Причал для відвантаження металу (річпорт Нікополь)».
 50. Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2016 році.
 51. Про визначення та затвердження способу приватизації «ВИКУП» об’єкта комунальної власності, включеного до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2016 році.
 52. Про визначення та затвердження способу приватизації «ПРОДАЖ НА АУКЦІОНІ» об’єктів комунальної власності, які включено до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2016 році.
 53. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. В.Усова, 5 в управління ОСББ «Агат-Н».
 54. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на пр. Трубників, 79 в управління ОСББ «Ассоль».
 55. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на пр. Трубників, 21/1 в управління ОСББ «Будівельник 21/1».
 56. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. К.Лібкнехта, 144 в управління ОСББ «Буд-Лад».
 57. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 90 в управління ОСББ «Весна 90».
 58. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Г.Чорнобиля, 134 в управління ОСББ «Еліт-Фонтан».
 59. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 112 в управління ОСББ «Жуковського 112».
 60. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Шевченка, 166 в управління ОСББ «Зелений дім-166».
 61. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. В.Каштанова, 43 в управління ОСББ «Каштан-43».
 62. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 80 в управління ОСББ «Оазіс-80».
 63. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Трубченка, 1а в управління ОСББ «Онейро».
 64. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Каштанова, 47 в управління ОСББ «Перспективний».
 65. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 81 в управління ОСББ «Платан 81».
 66. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 95 в управління ОСББ «Ромашка-95».
 67. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. В.Усова, 7 в управління ОСББ «Сапфір-Н».
 68. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Жуковського, 110 в управління ОСББ «Світанок-110».
 69. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Шевченка, 126а в управління ОСББ «Соборне-Н».
 70. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Шевченка, 175 в управління ОСББ «Сонет-175».
 71. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. В.Усова, 25 в управління ОСББ «Усова-25».
 72. Про надання згоди балансоутримувачу КП «МЖТІ» НМР на безоплатну передачу житлового комплексу на вул. Шевченка, 79 в управління ОСББ «Шевченко 79».
 73. Про надання дозволу КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» НМР на оформлення кредиту у вигляді овердрафта у відділенні «Дніпропетровське регіональне управління» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» в м. Дніпропетровськ.
 74. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
 75. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня  2015 року № 18-2/VІІ «Про бюджет міста на 2016 рік».
 76. Про звернення Нікопольської міської ради до Голови Дніпропетровської обласної ради.
Read 308 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00